Casual play

40
30.9.09 21:10

Casual play

Ahoj holky, v únoru čekáme miminko a tak jsme se pustili do výběru kočárku. Je to fuška, což víte všechny :O). Moc se nám líbí kočárek Casual play S4 a zajímalo by mě pár věcí. Najde se tu některá mamina, která má tento kočárek a poradí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13496
30.9.09 21:25

Mam Casualplay S4,jsme s nim velmi spokojena,co te zajima?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30293
30.9.09 22:18

MĚLA JSEM a maximální spokojenost -ovšem má jednu nedořešenou věc a to KRÁTKOU ZÁDOVOU OPĚRKU-pokud jste malého vzrustu,bude dítko asi malé a nebude čouhat už roku hlavičkou ven…Jinak vážně děti přečuhují :lol: :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
1.10.09 07:41

tak mala ma 18mesicu a zatim pohodicka..hlavicka ji nepresahuje..My mame uz druhy a fakt spokojenost.

Bobbik tak ptej se. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6337
1.10.09 08:19

ahoj holky,

Taminko, mohu tě poprosit o změření té zádové opěrky? Jde mi o to, jak dlouhá je plocha na lehnutí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
1.10.09 08:19

Ahojky, děkuji že jste se ozvali.
Moc se mi kočárek líbí, ale právě si nejsem jistá jestli se do sporťáku vleze 1,5 až 2 leté dítě a to ještě s fusakem :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
1.10.09 08:59

LUCI od sedu je to 45cm.JInak po dani operku dolu je celkove plocha 83cm.

Bobbik zalezi na tom jak velke dite je ale za sebe muzu rict ze mala nesedi vubec oprena,furt se drzi za madla a vyrvava a poskakuje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6337
1.10.09 09:53

hm, tak když to porovnám např. s XA, tak je ta délka na zádíčka fakt kratší.

Design super, jediné co se mi nezamlouvá jsou spojená přední kolečka…

Taminko, díky za ochotu, Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5528
1.10.09 12:17

Bobbik, taky patřil mezi moje favority. Nevyhrál :( Vadilo mi především to, že měl plastová nenafukovací kolečka a sporťák se nedal otočit čelem ke mně :(
Přeji šťastnou ruku při výběru!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
1.10.09 12:30

tak mi teda mame nafukovaci kolecka a to ze sporatk nemuzu otocit celme ke me mi vubec nevadi-vzdyt ve sportaku uz se dite chce divat kolem sebe a ne furt cucet na matku :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5528
1.10.09 14:52
Taminka píše:
tak mi teda mame nafukovaci kolecka a to ze sporatk nemuzu otocit celme ke me mi vubec nevadi-vzdyt ve sportaku uz se dite chce divat kolem sebe a ne furt cucet na matku :wink:

Když jsem vybírala kočárek já, tak S4 byl jen s plastovými nenafukovacími koly, nerozdíl od S6. Tak to pardon - nemám přehled o novinkách ;)
No, a s tím sporťákem - asi jak které dítě, ale vzhledem k maličkým hlubokým korbám u těchto kočárků, jde dítě do sporťáku kolem 4 měsíce (teda aspoń u nás to tak bylo) a - soudě pouze dle vlastní zkušenosti - dítě potřebuje kontakt s matkou (a matka s dítětem). Jinak od 13. měsíce taky jezdíme po směru jízdy, protože malou přestalo bavit čučet furt jen na mě ;) Ale do té doby si to teda nedovedu představit, kdybych na ni nemohla mluvit, zpívat, povídat si… DO roka malá fakt nemohla jet tak, aby na mě neviděla. Asi separčka či co - zkrátka byla závislám na mámě. Naštěstí z toho vyrostla.
Ale to je každého věc a každý to má a cítí jinak. Psala jsem jen vlastní názor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
1.10.09 18:24

holky děkuji, jste moc hodné no jsem zvědavá co nakonec vyberem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
1.10.09 18:58

Lulje u nas sla mala do sportaku az po sedmem mesici a to byla zima a vozila se ve fusaku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5528
2.10.09 22:51

Tami, vidíš - co dítě - to rozdíl ;) Náš kočárek měl stejně velkou korbu jako mají Casual Play a po 4. měsíci jsme právě hlavně kvůli fusaku museli do sporťáku, neb naše malá byla obr :roll: Každý to má jinak.

P.S.: Vidím na metříku, že Emička je o tři dny starší než naše Hany ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jupik82
1.2.11 11:15

Casualplay mají v akci

Ahoj holky, našla jsem kombinaci Casualplay S4 za suprovou cenu http://www.mamedite.cz/…/180-kocarek

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama