Autosedačka ke kočárku Casualplay

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kofolkaa.
Extra třída :D 11502 příspěvků 27.01.11 12:11
Casualplay

ahojki. Mohla by mi nektera z Vas poradit, prosim, zda radsi koupit prima easy autosedacku nebo baby zero? Ke kocarku CasualplayS4. Nebo jaky je v tom rozdil?? Dekuji. :huban:

Reakce:
Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 27.01.11 12:48

ahoj
urcite prima easy,je polohovaci,das az do sedu nebo az do lehu,mimoradne muzes pouzit i misto korbicky(napriklad na dovolene nebo nakupech).
Baby zero je vajicko,decko je tam zkroucene..Tak jako ve vajicku.
Mala mela prima easy a pokud bych mela jeste nekdy dite tak zase jen prima easy.
V aute super,protoze fakt muzes dite dat az do sedu(krmeni atd)a nebo uplne do lehu pri spinkani.

simido
Kecalka 306 příspěvků 27.01.11 13:16

Ahoj, já osobně bych volila baby zero, protože prima easy neprošla testy bezpečnosti ADAC, baby zero taky zadne luxusni umisteni nechytla, ale do jejich kriterii se vesla…nehlede na to, že prima je dost těžká sama o sobě, takze ve chvili kdy pridas jeste mimi, tak je to fakt brutalni vaha…Vyhoda je asi to polohovani, to ano, ale otazka je, jestli kdyz budes chtit, aby mimi spalo v kocaru, vezmes sedacku, nebo korbu…Ja jsem kupovala cely set CP S4 a zvolila jsem Baby zero Plus, kamaradka Primu a nakonec dokupovali jeste Baby zero, protoze byla fakt tezka, kor po porodu, nebo cisari se s ni nechtela tahat…Takze za me asi takto :wink:

kofolkaa.
Extra třída :D 11502 příspěvků 27.01.11 13:26

holky moc dekuju. ale jsem z toho ted vic na vazkach. ale baby zero prosla… tak to je dulezitejsi ne?

steeve
Kelišová 6973 příspěvků 27.01.11 13:48

u Casualplay byly v testech ADAC obě , baby zero dostalo 4 hvězdičky, Prima Easy dostala 3 hvězdičky, takže je Baby zero lepší, ale obě jsou nad průměrem.

kofolkaa.
Extra třída :D 11502 příspěvků 27.01.11 13:51
nad prumerem??? tak to je dobre. ja uz se bala, ze pod prumerem. tak jo. baby zero :palec:
steeve píše:
u Casualplay byly v testech ADAC obě , baby zero dostalo 4 hvězdičky, Prima Easy dostala 3 hvězdičky, takže je Baby zero lepší, ale obě jsou nad průměrem.
steeve
Kelišová 6973 příspěvků 27.01.11 13:54

ano, známky 3,4, jsou nad průměrem, známky 1,2 jsou pod průměrem

a známku 5 dostaly za celou hisotrii testů pouze 2 sedačky, to je úplně to nejvíce, tu mají pouze Römer baby safe plus s isofixovou základnou a MC Cabriofix s isofixovou základnou, takže pokud chcete to nejlepší musíte od Casual přejít k jiné značce

kofolkaa.
Extra třída :D 11502 příspěvků 27.01.11 13:56

steeve moc dekuji za odpoved. se v tom nejak vyznate :think: :palec:

revu
Kecalka 424 příspěvků 27.01.11 14:59

Taky máme prima easy, to polohování je super, na druhou stranu ta váha je opravdu brutální :-)
Pokud jde o ty testy, je potřeba se taky podívat, za co bylo snížené hodnocení. Například za možnost špatného uchycení - to je ale na mně. Snad vím, jak sedačku přikurtovat a dělám to správně.

Anetka06
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.13 08:58

Dobry den, poradi mi někdo, ktera z autosedacek jde pripevnit na podvozek kočárku casualplay vintage? Děkuji Martina

zelvarka
Ukecaná baba ;) 2015 příspěvků 16.08.16 20:22
kocarek ke casualplay

Nevíte někdo zda zda je možný třeba s adaptery dat prima easy i na jiný kočárek než casualplay?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >