Reklama

Casualplay S4 Reverse

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

winnyfred
Ukecaná baba ;) 1411 příspěvků 16.09.10 15:15
casualplay s4 reverse

Tak dnes mi dorazil na první pohled tento nádherný kočárek a první poznatky jsem sklamaná a to velmi.
kočárek je velmi těžký, sportovní sedačka vypadá spíše jako autosedačka a je dosti úzká moje roční 12kg dcerka v ní vypadá jako budulínek. s předním otočným kolečkem musí člověk neustále bojovat takže se hodně nadře. plus patří vysouvací zádové opěrce a vysouvací podložce pod nohy také když položíte dítko do lehu stále se velmi snadno dostanete do košíku, také musím pochválit nánožník který opravdu neprofoukne a je dosti vysoký takže je v něm dítko krásně chráněno. rukojeť kočárku je dosti trvrdá a ruční brzda namontovaná tak blbým způsobem že se velmi špatně chytá no a kolečka kočárku jsou hodně úzká takže po trávě se s ním jede dosti špatně.
Kočárek jsem zkoušela v horském prostředí do kterého mi byl doporučen ale za těchto okolností pofrčí hned zítra zpět dodavately protože si neumím představit jak bych s ním zvládla zimu :(

Jak maminky hodnotí Casualplay S4

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 16.09.10 15:40

ted jsou koukala na net, a ta sedačka je neuveřitelně uzoučká :cert:

řadím do pytle s maxi cosi mura, další kočár jen na parádu

Mafina5
Kelišová 5352 příspěvků 16.09.10 16:59

Taky jsem ho měla ve výběru. Chtěla jsem přehazovací sedačku, ale ta velikost u nového Casualplaye mě fakt odradila. Naštěstí. Sice nebydlím na horách, ale les máme za barákem a budu asi hodně jezdit do terénu. Nejspíš bych tedy na Casualplay nadávala. Přece jen španělé asi moc nepočítají se sněhem a tak. Tak jen doufám, že s Mutsy Urbanriderem jsem nakonec neudělala chybu.

winnyfred
Ukecaná baba ;) 1411 příspěvků 16.09.10 17:11

nevím jak je na tom musty ale do lesa mám odskoušený jané slalom pro s roku 2008 casualplay mě okouzlil spíše vzhledem hold jsem se nechala unést no :(

Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 16.09.10 17:19

já jsem před týdnem prodala mc mura, koupila jsem si jané slalom 2009, taky španel, ale spokojenost maximální, sice nejezdím po horách, ale jsem z krumlova, a tady není snad jediná cesta která by nebyla z kostek, a úplně v pohodě, obrovská spokojenost

Mafina5
Kelišová 5352 příspěvků 16.09.10 21:09

Já musím říct, že mi dřív Jané přišel hodně tvrdej kočárek, ale teď jsem koukala na letošní kolekci a vzala bych ho asi na milost :-) Zase ta váha, že? Ale trochu mi vadí, že ten sed je takovej napůl leh a leh zase není leh, ale napůl sed. Ale jak říkám, ten novej si mi fakt docela líbil.

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 16.09.10 21:34

Mafino, u nového slalomu je sed opravdu sed a leh opravdu leh. sedák je výrazně užší než u starého. naměřené šířky se pohybují od 29 do skoro 31cm na šířku.. ale je o 2kg těžší než předchozí kolekce.

ale nový casualplay „vede“ v šířce sedáku, naměřila jsem rekordních 27cm šířku sedáku!!

winnyfred - tvému negativnímu názoru se fakt nedivím, když jsem ho viděla prvně v obchodě, myslela jsem že je to vtip…

přijde mi, že výrobci podpořili skrytě nějakou kampaň proti obezitě dětí.. jako abychom je nerozmazlovali vožením v kočáře do 2 a více let a aby pěkně od 18m, i dřív, běhaly pouze pěšky.. protože do kočáru se nevlezou :-P

winnyfred
Ukecaná baba ;) 1411 příspěvků 17.09.10 20:15

no jako když jsem doma kočárek složila tak jsem si taky myslela že je to pěkně hloupý vtip. Bydlím na horách a jsem bez auta tak se do města špatně dostávám hlevně s dítkem tak jsem si to riskla a objednala ho po poradě s dodavatelem ale to co mi dorazilo je fakt síla dnes jsem jej odeslala zpět a o víkendu s mužem objedem pár obchodů aby se to už neopakovalo právě že sem se rozhodovala mezi slalomem a casualplay a udělala jsem dost zásadní chybu když jsem si vybrala casualplay autosedačky mají dobré ale ten kočárek…
No jako já nevím ale asi maj ve španělsku vyhublý děti moje Barča není nijak tlustá ale už dva měsíce chodí a s prostředí ve kterém vyrůstá je dost svalnatá ale když jsem ji posadila do casualplaye tak vypadala jak když snědla ještě jedno dítko no hrůza :(

lduda 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.11 13:43
Casualplay NE!!!

Jsem nešťastnou majitelkou tohoto parádního kousku. Holčičce je 10,5 měsíce, do půl roku jsem ji poctivě vozila v korbičce, což bylo super, a přes léto jsme šly do sporťáku. Nastala zima a nastaly potíže, teď si manželem marně lámeme hlavu, co s tím. Sportovní sedačka je tak úzká, že když do ní dám fusak, a oblíknu holčičce bundičku, nedá už ruce vedle sebe! Fakt bída!!! Další mínus je, že se poměrně rychle rozbila aretace předního kolečka, a co mě teda překvapilo úplně ze všeho nejvíc, je to, že mi málem madlo zůstalo v ruce, když jsem ho táhla po schodech nahoru. což je dost nebezpečný, když si uvědomíte, že s trojkolkou vám nezbývá, než táhnout za sebou, protože tlačit před sebou na nájezdu se ten kočár fakt nedá. Takže teď když zdoláváme podchod běží mi v hlavě katastrofický scénář jak se moje malá holčička kutálí i s kočárem dolu a já bezmocně svírám v ruce madlo :-(. Oprava byla sice bezplatná, nicméně ne garanční. Zkrátka a dobře tento kočárek bych nedporučila!!!

Škurpice
Extra třída :D 10120 příspěvků 17.10.11 13:52

mám taky casual S4…hluboký super a velká spokojenost…terén v poho, žádný problém s brzdou, předním kolečkem či madlem, jak tu některé píšete, ale…male má v necelých 8mi měsících 1,5kg a do sporťáku se mi nevejde…tak jsme byli nuceni pořídit sporťák jin…nakonec jsme vybrali Red Castle Jogg and Shop a spokojenost veliká…casual bych ráda prodala, ale bojím se, že to půjde těžce :think: …taky jsem se nechala unést vzhledem, i když jsem si jej vyzkoušela v terénu, ale prostě sportovní korba fakt zklamala

Emilka24 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.11 12:39
Mutsy Urban Rider

Ahoj holky, my jako první kočárek měli Mutsy Transporter, byli jsme sním celkem spokojení ale až do doby kdy přišel čas na sporťák :( Stříška nebyla dostatečná takže na naší malou všema směrama foukalo. Prodali jsme ho a koupily Mutsy Urban Rider, podle mě jeden z nejlepších a nejkvalitnějších kočárků na trhu! :potlesk:
Je velice prostorný, sedačka po i proti směru jízdy, spousty doplňků k dokoupení a do terénu i do sněhu na něho nedám dopustit! Jediný co bych mu vytla je jeho váha, kočárek je strašně těžký!!
Dále jsme v září pořídily golfky, jsem hrozně vybíravá a klasické golfáče se mě vůbec nelíbí…padl mě do oka Nuna Pepp 2011, bohužel jsem udělala tu chybu a neviděla je naživo takže sklamání když přišly a my s malou absolvovaly prví jízdu bylo veliké :evil: …jsou strašně malé a úzké, naše malá není žádný drobeček takže se obávám že se mi do nich příští rok ještě vejde :x :x :x
Pětibodové pásy jsou moc krátké takže už teď máme co dělat abychom je zaply, nemluvím o případu kdy je tam ještě fusak!! Jízdní vlatnosti jsou celkem dobré ale je to kočárek na parádu do obchoďáků, nikoliv do terénu!!! Takže sháním další sporťáček či golfky,nemáte někde zkušenosti s nějákýma pro už větší, dvou letý děti??

Marta69 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.12 16:36
Golfky pro Emilku24

Píšu jen doporučení golfek, my máme už od roku Chicco Multiway a jsem s nimi moc spokojená. Malá má 2,5 roku a vleze se s fusákem úplně v pohodě. Kolečka jsou velká, dvojitá a velmi tichá,takže jsem s ním jela i po lesní cestě a dalo se. Taky vyhrál nějaké ocenění kočárek roku…Doporučili mi ho přímo v prodejně s kočárky. Já pak koupila na internetu. A na obranu Casualplay, mám taky, ale starší kolekci, sportovní sedačka se nedá otáčet. Vozím 2,5 dítě a v pohodě se vleze i s fusákem, zatím nic neupadlo a vše funguje jak má :)
 http://www.zbozi.cz/…iway-europe/

Nicolinka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.12 10:19
maxim Xtreme

prosim o pomoc a radu mame vybrany kocarek Maxim Xtreme 2012 ale neznam nikoho kdo by snim mel nakou skusenost :,(

Janča1212
Kelišová 5769 příspěvků 26.06.12 11:40

Mohla bych majitelky tohoto kočárku poprosit o změření šířky zádové opěrky? Mám na mysli ten vnitřní rozměr- opravdové místo pro zádíčka a ramínka dítěte…Prostor mezi bočním vedením. Nemám kde vidět naživo :-( Děkuji!!!

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 26.06.12 11:52
@Janča1212 píše:
Mohla bych majitelky tohoto kočárku poprosit o změření šířky zádové opěrky? Mám na mysli ten vnitřní rozměr- opravdové místo pro zádíčka a ramínka dítěte…Prostor mezi bočním vedením. Nemám kde vidět naživo :-( Děkuji!!!

měřila jsem S4 reverse před dvěma lety, když vyšel nový ale mám jen šířku sedáku 27cm a délku zádové opěrky 41cm. ale třeba ti to pomůže..
byl fakt maličkej!!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >