Casulaplay S4 a autosedačka Prima

Anonymni
20.11.07 17:04

Casulaplay S4 a autosedačka Prima

Ahoj holky,
nemáte prosím některá zkušenost s S4, zda se dá přes zimu použít místo korbičky jen autosedačka Casualplay Prima? Není v ní miminku zima? A vejde se do ní nějaký fusak? Není v ní miminko moc utiskované? Lucinka se mi má narodit na přelomu ledna a února, tak se bojím, aby mi v ní nemrzla. Asi nebudu mít takové štěstí, aby se opakovala loňská velmi mííírnááá zima:-).
Také mě napadlo, zda by se do kočárku nedala vložit univerzální taška Emitex. Bydlím totiž ve 4. patře bez výtahu a korbička je fakt těžká na denní nošení :(Jinak se mi tento kočárek móóóc líbí:-))).
Díky moc za vaše zkušenosti!!! Janka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7138
20.11.07 19:03

No to snad nemyslíte vážně, že by ste místo korbičky jezdili celou zimu v autosedačce. Autosedačka se smí používat max. 1,5 hod. denně, to kvůli tomu, že má dítě ležet na rovné poldožce, kvůli správné páteři a v autosedačce je stočené do klubíčka, to kvůli nárazu. Navíc autosedačka Casualplay Prima je homologovaná 0-10kg, takže oproti běžným vajíčkům, které jsou 0-13 kg bude jistě menší, tak se tam s fusakem asi jen tak lehce nenarvete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
20.11.07 19:23

V jednom obchodě mi to ale i tak nabídli. Tato autosedačka se dá vypolohovat do roviny, takže tam miminko není zkroucené. Vnitřní rozměryjsou 30×70. Dokonce i na jiných diskusích maminky psaly, že to tak používaly až do 9 měsíců (i s fusakem), proto jsem o tom začala uvažovat a hledám další příspěvky. Janka

• Nahlásit
  • Citovat
1010
20.11.07 21:54

Ta autosedačka je zřejmě podobná jako Jané Matrix, je to vlastně takový hybrid mezi korbičkou a autosedačkou. Nevím jak Casualplay, ale Matrix dost pohořel v testech bezpečnosti :cry: Prostě jakýkoliv výrobek 2v1 nutně znamená kompromisy :idea:

Na první pohled to sice vypadá, že bude miminko v autosedačce dost chráněné, ale pokud to porovnáš s fotkou korbičky, tak je jasné, že tam není zdaleka tolik kryté a bude na něj dost foukat. Na zimu pro úplně čerstvoučké miminko bych si tu sedačku určitě nepořídila :?

Nikde jsem nenašla údaje o hmotnosti, takže doporučuji v obchodě porovnat a vyzkoušet korbičku i autosedačku (ta bude taky dost těžká, ale díky tomu uchu líp přenosná). A nejde třeba do Casualplay koupit jen vložná taška, ať se tolik nenadřeš? :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama