Maxi Cosi Mura

14
17.11.07 15:33

MAXI COSI MURA

Ahoj holky,
vím,že je na trhu krátce,ale nemáte ho některá?A jak jste s ním spokojené?
Viděla jsem ho v reále jen ve vínové barvě,nevíte,jak ve skutečnosti vypadají ty ostatní,zajímá mě hlavně modrá a šedá.
Díky moc za vaše reakce :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15858
17.11.07 15:40

ja hodila stejny dotaz do kocarkove diskuse na rodina.cz a vysledkem toho je, ze MURA je velke zklamani - tezka a blbe ovladatelna…ale v realu jsem ji nevidela ani nezkousela…
ja zrejme zustanu u osvedceneho Quinnyho bud Speedi nebo Comfort3XL a samozrejme autosedacku Cabrio od MaxiCosi. Podvozek pod ni bude Zapp jeste po dceri, mozna obcas na:,–(im i na podvozek sportaku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
17.11.07 16:02

Já jsem ho v reále viděla a zkoušela a co se týče ovládání,zdálo se mi v pohodě.Potěžkávala jsem jen korbu,byla o trochu těžší,než korba JANÉ.Ale je fakt,že podvozek je robusní a asi bude těžší :roll: .Líbí se mi moc,trošku mám strach z potahu,ale asi do něj půjdu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
30.11.07 22:41

Ahojky jsem fanouškem kočárku MAXI COSI,ale do MURY bych nikdy nešla už jen pro to že ta boudička je podle mě moc malá,aby v zimě schovala máme již 5 let v provozu kočárek MAXI CITY TAXI a ještě neprojevil ani jedinou chybičku navíc bylo zcela bez problémů u firmy Libfin objednat náhradní potah takže se nemusím bát,že nebudu po vyprání mít kočárek spoléhám na to,že odvozí ještě i 3 dítě takže vřele doporučuji i korbička je prostorná :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
113
3.1.09 21:14

Ahojky, my muru sporťák máme a jsme celkem spokojení, jediné co mi trochu vadí je ta stříška. Ale důvod proč píšu, je ten, že bych potřebovala poradit s nánožníkem. Používáme od ABC, ale moc nesedí, tak jestli někdo má zkušenosti…díky za ně. Zkoušela jsem přímo do Maxi cosi a nic jsem neobjevila. Připadá mi, že je tento kočárek určen pro jih Evropy a ne pro nevlídné počasí u nás :lol: …proto asi i ta stříška.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
113
3.1.09 21:16

Ahojky, my muru sporťák máme a jsme celkem spokojení, jediné co mi trochu vadí je ta stříška. Ale důvod proč píšu, je ten, že bych potřebovala poradit s nánožníkem. Používáme od ABC, ale moc nesedí, tak jestli někdo má zkušenosti…díky za ně. Zkoušela jsem přímo do Maxi cosi a nic jsem neobjevila. Připadá mi, že je tento kočárek určen pro jih Evropy a ne pro nevlídné počasí u nás :lol: …proto asi i ta stříška.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8671
3.1.09 21:21

Ahoj,
jé diskuze jako na zavolanou,taky jsem o něm uvažovala,taky chci něco,na co nacvaknu autosedačku maxi cosi a taky chci Quinnny Zapp,jako cestovní kočárek.Do terénu mi přišla Mura dobré řešení,tak pište,moc mě všechno zajímá.

Hanko1-hoď, prosim tě, odkaz na diskuzi,kterou jsi zmínila.Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1419
15.10.15 17:12

Ahoj, chci se zeptat, je potřeba taky adaptéry na tento kočár s autosedačkou maxi cosi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama