Reklama

ČB - ochrana před očkováním

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MatyT
Povídálka 26 příspěvků 28.02.17 11:13
ČB - ochrana pred ockovanim

Dobry den,
syn bude v pul roce mit prvni ockovani Hexa a ja mu chci davat nejake vitaminy, aby ockovani lepe snasel a po ockovani nejakou detoxikaci. Kdyz jsem to rekla doktorce, tak se mi skoro vysmala, ze to vubec neni potreba. Chtela jsem tedy poprosit, zda nevite napr. o nejakem homeopatovi, ktery by mi poradil, jak nejlepe zmirnit prubeh a vedlejsi ucinky ockovani. Slysela jsem napr. o nejake Jonasove detoxikaci, ale potrebuji, aby mi s tim nekdo poradil a pomohl. Dekuji

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Jančakecalka
Generální žvanilka 21932 příspěvků 28.02.17 11:22
@MatyT píše:
Dobry den,
syn bude v pul roce mit prvni ockovani Hexa a ja mu chci davat nejake vitaminy, aby ockovani lepe snasel a po ockovani nejakou detoxikaci. Kdyz jsem to rekla doktorce, tak se mi skoro vysmala, ze to vubec neni potreba. Chtela jsem tedy poprosit, zda nevite napr. o nejakem homeopatovi, ktery by mi poradil, jak nejlepe zmirnit prubeh a vedlejsi ucinky ockovani. Slysela jsem napr. o nejake Jonasove detoxikaci, ale potrebuji, aby mi s tim nekdo poradil a pomohl. Dekuji

Napiš do soukromé zprávy co konkrétně by bylo nejlepší pro vás a já mužu dát typy, jestli chceš ;)

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15632 příspěvků 28.02.17 11:40

@MatyT konkrétní typy nemám, někdo chválí homeopatika, jiný tkáňové soli…Spíš bych asi těžko tolerovala doktorku, která mé obavy (at už jakékoli) zesměšňuje. To, že má jiný názor, ji neopravňuje k výsměchu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.17 11:47
@pe-terka píše:
@MatyT konkrétní typy nemám, někdo chválí homeopatika, jiný tkáňové soli…Spíš bych asi těžko tolerovala doktorku, která mé obavy (at už jakékoli) zesměšňuje. To, že má jiný názor, ji neopravňuje k výsměchu.

No, byla jsem z toho docela v soku. Doktorku mame novou menili jsme ji pred dvemi mesici a byla jsem s ni spokojena, nez prislo na otazku ockovani.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15632 příspěvků 28.02.17 12:14
@Anonymní píše:
No, byla jsem z toho docela v soku. Doktorku mame novou menili jsme ji pred dvemi mesici a byla jsem s ni spokojena, nez prislo na otazku ockovani.

no ono očkování je dost kontroverzní záležitost a je dobré si předem zjistit postoj lékaře. Ale vysmát se matce, která má obavy z možných následků očko (které nejsou nijak ojedinělé), vidím jako projev arogance.
Uvidíš, jak to bude do budoucna :nevim:

medunka23
Kelišová 6779 příspěvků 28.02.17 12:41

Já dávám u obou holek homeopatikum thuja 9ch, na radu mé pediatricky. Dávám 5 dní před ockovanim a 5 dní po očkování 5kuliček rozpustenych ve vodě, to u těch malinkých a u těch větších už dávám na rozpuštění v ústech. Před měsícem jsem ockovala svou mladší taky na pulroce první dávkou hexy a krom drobné nevrlosti žádná reakce.

Jinak naprosto souhlasím s @pe-terka co se tyče přístupu vaší pediatricky.

MatyT
Povídálka 26 příspěvků 28.02.17 12:43
@pe-terka píše:
no ono očkování je dost kontroverzní záležitost a je dobré si předem zjistit postoj lékaře. Ale vysmát se matce, která má obavy z možných následků očko (které nejsou nijak ojedinělé), vidím jako projev arogance.
Uvidíš, jak to bude do budoucna :nevim:

No oni totiz podle ni vlastne zadne nasledky z ockovani nejsou. Jsem hodne nejista, ale ockovat bohuzel musim kvuli skolce. Snazim se ale volit nejmirnejsi alternativu, tedy ockovat pozdeji, schema 2+1 a jeste bych prave rada nejakou tu prevenci a detoxikaci.

lokasenna
Kecalka 198 příspěvků 28.02.17 12:45

Být na místě doktorky a slyšet takovou kravinu, tak se nejspíš taky rozesměju. Ale když máte z těch glukózových kuliček dobrý pocit, tak proč ne.

medunka23
Kelišová 6779 příspěvků 28.02.17 12:52

@lokasenna no vidíš, ja mam pediatricku, která se právě v té homeopatii dovzdelava a aniž bych cokoli řekla, sama mi to doporučila, jinak následky očkování opravdu jsou a ona za léta praxe toho viděla dost ;)

MatyT
Povídálka 26 příspěvků 28.02.17 12:56
@medunka23 píše:
Já dávám u obou holek homeopatikum thuja 9ch, na radu mé pediatricky. Dávám 5 dní před ockovanim a 5 dní po očkování 5kuliček rozpustenych ve vodě, to u těch malinkých a u těch větších už dávám na rozpuštění v ústech. Před měsícem jsem ockovala svou mladší taky na pulroce první dávkou hexy a krom drobné nevrlosti žádná reakce.Jinak naprosto souhlasím s @pe-terka co se tyče přístupu vaší pediatricky.

A kde to sezenu? Ja volala jednomu homeopatovi z CB a ten mi rekl, ze resi nasledky ockovani, ne prevenci. A chtela jsem prave poradit s nekym osobne a bojim se malymu dat neco, co jsem jen vycetla z internetu, abych mu treba spise neuskodila, kdyz zacnu davat neco, co jsem neskonzultovala s odbornikem…

Tichošlápek
Echt Kelišová 9664 příspěvků 28.02.17 12:56

@lokasenna tak ja bych se v duchu taky smála, ale asi by to chtělo víc empatie vůči nervózní mamince ;)

medunka23
Kelišová 6779 příspěvků 28.02.17 12:59

@MatyT prodávají normálně v lékárně, tyto jsou běžně dostupné, pak bývají i homeo co jdou pouze na předpis.

MatyT
Povídálka 26 příspěvků 28.02.17 13:00
@lokasenna píše:
Být na místě doktorky a slyšet takovou kravinu, tak se nejspíš taky rozesměju. Ale když máte z těch glukózových kuliček dobrý pocit, tak proč ne.

Jo, je to moc vtipny, ze se snazim syna chranit pred vaznejsimi nasledky… je dobre pocitat se vsim, i kdyz verim a doufam, ze vse bude v poradku.

lokasenna
Kecalka 198 příspěvků 28.02.17 13:13

@MatyT Jestli chceš, aby dítě z toho nemělo „vážnější následky“, tak nevyhazuj prachy za předražený cukr a prostě drž v klidu jeho i sebe, bez stresu a pusť mu pohádku. To bude mít na jeho imunitu výrazně lepší vliv než vystresovaná matka, která do něj bude třesoucíma rukama cpát placebo a která bude včítat katastrofický následky po každém zavrnění.
Lidi, než začnete panikařit ohledně vakcín a imunity, přečtěte si o tom něco. A ať to něco není z poplašných zpráv šířících stránek, ale zcela legitimní biologické publikace.

Ha-ni
Neúnavná pisatelka 19830 příspěvků 28.02.17 13:15

@MatyT neboj, homeopatiky nic nezkazíš. Já taky dávám thuyu 9ch a dnes mi ji opět doporučila před očkováním homeopatka (syn má jít na poslední hexu).

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama