Očkování před koncem 9. týdne

169
24.2.17 03:17

Očkování před koncem 9. týdne

Dobrý den,

chci se zeptat, jestli je tu někdo, komu očkovali mimčo ještě před ukončením 9. týdne věku? My bychom měli jít na očkování příští týden a vychází to na 8. týden + 3 dny. Moc se mi to nezdá..

Předem děkuji za reakce..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11642
24.2.17 03:19

Ano, bylo to mimo CR a ockuji od 6 tydnu…nicmene pokud se ti to nezda, tak ockuj az pozdeji :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4295
24.2.17 04:02

I v devatem tydnu zacinat je mazec. Nejlepe po 6. mesici a 2+1. Pokud mate jakekoli pochyby, radeji pockejte a vyhledejte si informace. Lekari je moc nedavaji, jedine „to je v poradku“ a " za 30 let me praxe se nic nestalo".
Neni kam spechat, zvlast u takoveho mrnouska.
Posledni slovo mate vy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.2.17 06:22

@Feliccita mojí nejlepší kamarádce očkovali takto brzo a v pořádku :nevim: Ale pokud jsi z toho nervozni, tak to odlož, možná si tě jen doktorka šoupne do kolonky problémová eko matka :mrgreen: Já jsem v této kolonce už rok a pořád nechce pochopit, že jsem normál :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
18687
24.2.17 07:05

@Feliccita zijeme v zahranici, ockuje se uz v porodnici, potom v mesici a potom ve dvou. Problemy nebyly a nejsou zadne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7623
24.2.17 07:43
@Halamka píše:
I v devatem tydnu zacinat je mazec. Nejlepe po 6. mesici a 2+1. Pokud mate jakekoli pochyby, radeji pockejte a vyhledejte si informace. Lekari je moc nedavaji, jedine „to je v poradku“ a " za 30 let me praxe se nic nestalo".
Neni kam spechat, zvlast u takoveho mrnouska.
Posledni slovo mate vy.

Děkuji za tvůj komentář. Přesně takto to mám v plánu udělat. Mám nedonošence, má teď přes 3 měsíce ( podle data porodu o 6t míň ), a kdyby bylo na doktorech, tak už má první dávku za sebou, i když není vše úplně v pořádku. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4088
24.2.17 08:25

Zdá se mi to brzy. Moje doktorka má 2 podmínky - 3 měsíce a min 5 kg. Tzn. drobné děti, hůře přibývající, nedonošené atd. očkuje později. Do půl roka bych já osobně nečekala. Tak od těch 3 měsíců už jsme hodně chodili mezi lidi, takže bych se bála zrovna třeba toho černého kašle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21222
24.2.17 08:32

@Feliccita
Nechala jsem poprvé očkovat po třetím měsíci, ale naše doktorka je rozumná a do očkování netlačí. Nikdy neměl žádnou reakci a zvládl to v pohodě. Nedávala jsem hexu a prevenar dohromady, jak se někde děje. A při prvním očkování musel mít aspoň pět kilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
24.2.17 08:44

Naše doktorka také očkuje až od ukončeného třetího měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.17 08:47

Ahoj, nase dr očkuje az od tři měsíců. Nedochudcata dokonce az od pátého měsíce. Ale synovec byl očkován ve dvou měsících a v poho. Je to na tobě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22436
24.2.17 08:49

Je to nejnižší hranice pro očkování tady v ČR. Ale podle mě to žádný rozumný doktor tak neudělá. Naše doktorka mi řekla, že to tak jde, ale že očkuje až od 3. měsíce.
Já lehce posouvala ještě výš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3054
24.2.17 13:21

@Feliccita, tak to posuň, aby vám to vyhovovalo…navíc je únor, všude chřipky, virozy, bacily já bych neočkovala… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3599
24.2.17 21:43

@Feliccita Ahoj, pokud se Ti to nezdá, očkovat nyní nenechávej. Není nic jednoduššího než odložit ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3599
24.2.17 21:50

@Feliccita Klidně očkuj ve schématu 2+1 v 10, 12 a 18m. Není kam spěchat. Já nespěchám už několik let :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama