Reklama

Očkování před koncem 9. týdne

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Feliccita
Kecalka 138 příspěvků 8 inzerátů 24.02.17 03:17
Očkování před koncem 9. týdne

Dobrý den,

chci se zeptat, jestli je tu někdo, komu očkovali mimčo ještě před ukončením 9. týdne věku? My bychom měli jít na očkování příští týden a vychází to na 8. týden + 3 dny. Moc se mi to nezdá..

Předem děkuji za reakce..

Reklama

Reakce:

beruska9
Extra třída :D 10559 příspěvků 24.02.17 03:19

Ano, bylo to mimo CR a ockuji od 6 tydnu…nicmene pokud se ti to nezda, tak ockuj az pozdeji :nevim:

Halamka
Závislačka 3440 příspěvků 24.02.17 04:02

I v devatem tydnu zacinat je mazec. Nejlepe po 6. mesici a 2+1. Pokud mate jakekoli pochyby, radeji pockejte a vyhledejte si informace. Lekari je moc nedavaji, jedine „to je v poradku“ a " za 30 let me praxe se nic nestalo".
Neni kam spechat, zvlast u takoveho mrnouska.
Posledni slovo mate vy.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.17 06:22

@Feliccita mojí nejlepší kamarádce očkovali takto brzo a v pořádku :nevim: Ale pokud jsi z toho nervozni, tak to odlož, možná si tě jen doktorka šoupne do kolonky problémová eko matka :mrgreen: Já jsem v této kolonce už rok a pořád nechce pochopit, že jsem normál :mrgreen:

Lucake
Neúnavná pisatelka 18687 příspěvků 24.02.17 07:05

@Feliccita zijeme v zahranici, ockuje se uz v porodnici, potom v mesici a potom ve dvou. Problemy nebyly a nejsou zadne.

Šmoulice
Kelišová 6639 příspěvků 24.02.17 07:43
@Halamka píše:
I v devatem tydnu zacinat je mazec. Nejlepe po 6. mesici a 2+1. Pokud mate jakekoli pochyby, radeji pockejte a vyhledejte si informace. Lekari je moc nedavaji, jedine „to je v poradku“ a " za 30 let me praxe se nic nestalo".
Neni kam spechat, zvlast u takoveho mrnouska.
Posledni slovo mate vy.

Děkuji za tvůj komentář. Přesně takto to mám v plánu udělat. Mám nedonošence, má teď přes 3 měsíce ( podle data porodu o 6t míň ), a kdyby bylo na doktorech, tak už má první dávku za sebou, i když není vše úplně v pořádku. :roll:

lecijasek
Závislačka 3878 příspěvků 24.02.17 08:25

Zdá se mi to brzy. Moje doktorka má 2 podmínky - 3 měsíce a min 5 kg. Tzn. drobné děti, hůře přibývající, nedonošené atd. očkuje později. Do půl roka bych já osobně nečekala. Tak od těch 3 měsíců už jsme hodně chodili mezi lidi, takže bych se bála zrovna třeba toho černého kašle.

Russet
Extra třída :D 10314 příspěvků 24.02.17 08:32

@Feliccita
Nechala jsem poprvé očkovat po třetím měsíci, ale naše doktorka je rozumná a do očkování netlačí. Nikdy neměl žádnou reakci a zvládl to v pohodě. Nedávala jsem hexu a prevenar dohromady, jak se někde děje. A při prvním očkování musel mít aspoň pět kilo.

ver82
Povídálka 48 příspěvků 24.02.17 08:44

Naše doktorka také očkuje až od ukončeného třetího měsíce.

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9623 příspěvků 24.02.17 08:47

Ahoj, nase dr očkuje az od tři měsíců. Nedochudcata dokonce az od pátého měsíce. Ale synovec byl očkován ve dvou měsících a v poho. Je to na tobě

Aries6
Generální žvanilka 21915 příspěvků 2 inzeráty 24.02.17 08:49

Je to nejnižší hranice pro očkování tady v ČR. Ale podle mě to žádný rozumný doktor tak neudělá. Naše doktorka mi řekla, že to tak jde, ale že očkuje až od 3. měsíce.
Já lehce posouvala ještě výš.

MarieP
Závislačka 2996 příspěvků 24.02.17 13:21

@Feliccita, tak to posuň, aby vám to vyhovovalo…navíc je únor, všude chřipky, virozy, bacily já bych neočkovala… :nevim:

vjerunqa
Závislačka 2991 příspěvků 24.02.17 21:43

@Feliccita Ahoj, pokud se Ti to nezdá, očkovat nyní nenechávej. Není nic jednoduššího než odložit ;)

vjerunqa
Závislačka 2991 příspěvků 24.02.17 21:50

@Feliccita Klidně očkuj ve schématu 2+1 v 10, 12 a 18m. Není kam spěchat. Já nespěchám už několik let :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama