CBD dráždivý tračník, úzkosti

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4793
23.12.21 20:01

CBD dráždivý tračník, úzkosti

Ahojte,
omlouvám se, že zakládám diskuzi o CBD, když už tady nějaké jsou, ale dnes mi psychiatrička navrhla, jestli nechci zkusit CBD. Prý to pomáhá na dráždivý tračník, který se mi kvůli stresu poslední týdny hrozně zhoršil, pořád chodím na wc. Do toho silné úzkosti skoro každý den. Máte někdo zkušenost s CBD na tento problém a jak vám to pomohlo?
A ještě jsem se chtěla zeptat, kde ho sháníte a jaký. Ptala jsem se v lékárně, ale tam ho nevedou, že prý mám pohledat na netu, ale já se v nich vůbec nevyznám. Nemáte někdo konkrétní tip, zkušenost, co vám sedlo? Vím, že je to asi individuální, ale abych alespoň získala nějaký přehled.
Moc děkuji a přeji hezké svátky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
23.12.21 20:33

Ahoj, jsem ve stejný situaci. IBS i ty úzkosti. CBDéčko mám nove. Mám CBD STAR nigt. Zatím jsem ho neuzila, teď jsem o Vánocích doma. Ale po Novém roce se na nej chystam.
Jak jsem doma, tak samozřejmě IBS spi, ale vím, ze to začne.
Je to peklo.
Jinak mne na IBS pomáhá Loperon. A teď jsem se docetla, ze je vynikající i enteros gel. Tak pohledej.
Nervum zdar!!

• Citovat
  • Nahlásit
4793
23.12.21 20:40
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem ve stejný situaci. IBS i ty úzkosti. CBDéčko mám nove. Mám CBD STAR nigt. Zatím jsem ho neuzila, teď jsem o Vánocích doma. Ale po Novém roce se na nej chystam.
Jak jsem doma, tak samozřejmě IBS spi, ale vím, ze to začne.
Je to peklo.
Jinak mne na IBS pomáhá Loperon. A teď jsem se docetla, ze je vynikající i enteros gel. Tak pohledej.
Nervum zdar!!

Ahoj, moc děkuji za odpověď. Já právě lítám na wc pořád i doma, ale byla jsem poměrně nedávno na kolonoskopii a vše bylo ok. Mrknu i na ten Loperon, i na Enteros gel, je to obojí volně prodejné? A CBD uvidím, já se po pravdě trochu bojím něco objednávat po netu, když to tedy nemají v lékárnách a není to registrované jako léčivý přípravek, ale zas vím, že jsou lidé, kteří si to chválí. Jinak jsem viděla nějaký automat - CBDmat, to se snad kouří, nebo něco takového, ale bylo to normálně na metru v podchodu. Neznáš to? Jinak ti moc držím palce, aby bylo lépe.
A ještě se chci zeptat, bereš i AD na úzkosti? Já beru Deprex. Chodím na terapie, ale úzkosti mám pořád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.12.21 20:47

Neberu nic. Popravdě se rozhoduji, zda někam zajít. U mě je toho více. Postraumaticky šok z potratu ve 2. trimestru, nove životní etapy, nechci to moc rozvádět.
Já na žádném vyšetření nebyla, jsem si jistá, ze jde o IBS, doma jsem v naprostém klidu, ale jak mám někam jet, zvláště do práce, litam…
Je moc dobře, ze jsi byla na kolo a je vše Ok.
Ta hlava děla hrozne moc.
Ano, Loperon je volné prodejny.
Jinak mi děla dobře trezalka v tabletach a medunkovy caj. Nevěřila jsem tomu, ale je to fakt lepší. Ale chce to vyčkat ( zvlášť u ty trezalky ) než to naběhne, cca 10 dni.
Jo a ten enteros gel je taky volné prodejny.
Jestli mas fb, je tam skupina drazdivy tracnik. Vyměňují se tam zajímavé zkusenosti.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.12.21 20:49

Jinak to CBD nekupuj nikde v automatu, to CBD STAR má nejlepší recenze. Ale i cannacare…koukni…
Ale je to raketa. Já dala 1600,– za pidi lahvinku

• Citovat
  • Nahlásit
4793
23.12.21 21:09
@Anonymní píše:
Neberu nic. Popravdě se rozhoduji, zda někam zajít. U mě je toho více. Postraumaticky šok z potratu ve 2. trimestru, nove životní etapy, nechci to moc rozvádět.
Já na žádném vyšetření nebyla, jsem si jistá, ze jde o IBS, doma jsem v naprostém klidu, ale jak mám někam jet, zvláště do práce, litam…
Je moc dobře, ze jsi byla na kolo a je vše Ok.
Ta hlava děla hrozne moc.
Ano, Loperon je volné prodejny.
Jinak mi děla dobře trezalka v tabletach a medunkovy caj. Nevěřila jsem tomu, ale je to fakt lepší. Ale chce to vyčkat ( zvlášť u ty trezalky ) než to naběhne, cca 10 dni.
Jo a ten enteros gel je taky volné prodejny.
Jestli mas fb, je tam skupina drazdivy tracnik. Vyměňují se tam zajímavé zkusenosti.

Aha, díky moc, no u mě je toho taky víc, já se léčím se schizofrenií a hraniční poruchou osobnosti a spousty jiného už 14 let. Jenomže na léky jsem dost rezistentní. Ale právě mám celou řadu psychosomatických problémů a mezi nimi i ten dráždivý tračník. Já lítám i doma, tak jsem ráda, že jsem na té kolono byla, i když to nebylo moc příjemné, ale dalo se to. A práci máš stresující, když lítáš zejména před ní? Třezalku nemůžu, protože se nesmí s AD, kvůli riziku serotoninového syndromu. Ale braly ji spolužačky na VŠ a myslím, že si ji taky docela chválily. Tak já mrknu na tel Loperon a Enteros gel a kdyžtak pořídím. Já mám právě i hyperaktivní močový měchýř, takže s tím wc si hodně „užiju“. Ty jo 1600 Kč je tedy pálka, ale zas kdyby to mělo nějak pomoci… prostuduji to.
Ještě jednou ti moc děkuji a držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.12.21 21:15

Prave ze nemám vůbec stresující práci. Mám naprosto pohodové zaměstnání, kde jsem spokojena. Ale noční můrou je pro mě cesta tam a zpět MHD. To je konečná. Bez toho loperorenu ani ránu. Nebo kolony…když jedu autem, to je moje smrt…
A Jo, vlastně, trezalka se nesmí kombinovat s AD…promiň, to jsem si neuvedomila…
Potřebovaly bychom nový mozek a byly bychom v poho :mrgreen:
Taky přeji hodně štěstí. A dej vědět :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
4793
23.12.21 21:30
@Anonymní píše:
Prave ze nemám vůbec stresující práci. Mám naprosto pohodové zaměstnání, kde jsem spokojena. Ale noční můrou je pro mě cesta tam a zpět MHD. To je konečná. Bez toho loperorenu ani ránu. Nebo kolony…když jedu autem, to je moje smrt…
A Jo, vlastně, trezalka se nesmí kombinovat s AD…promiň, to jsem si neuvedomila…
Potřebovaly bychom nový mozek a byly bychom v poho :mrgreen:
Taky přeji hodně štěstí. A dej vědět :lol:

Moc díky, no máš pravdu, nový mozek by to chtělo ;) co já už se s tím svým natrápila, ale tak co se dá dělat, jsou horší věci. Aha, takže tě stresuje ta cesta? Já jsem třeba strašně vystresovaná, když chodím k lékařům a to jdu doma před odchodem několikrát a naposledy jsem to málem nevydržela na gynekologii, pak jsem po vyšetření hned letěla… Jinak mi MHD tolik nevadí, ale kolony v autě taky nedávám… Jj, ta třezalka se s AD nesmí, to je v poho, že sis to hned neuvědomila, já to naštěstí taky vím, takže bych to neriskovala a ani si nedělám iluze, že by mi pomohla, když mi nezabírají moc žádná AD. Ale meduňkový čaj si někdy dám, nebo mám doma kozlíkové kapky. Ještě jsem kdysi brala Persen forte, ale to jsem ještě neměla léky, teď z hlavy nevím, jestli třezalku neobsahuje. Jinak jsem ještě brala rozchodnici růžovou, ale taky efekt nula…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.12.21 21:41

Já se objednavam na gyndu v dopoledním čase. Vím, ze jak “přejdu do hladu” bude to Ok.
Jinak mne ten Loperon funguje dobře. Zastaví pohyb střev a jakoby zatne sverac ( je to to same co immodium, ale levnější ). Beru ho často a nepozoruji vedlejší účinky. Pak za par hodin přestane působit a cítím, jak střeva opět pracují…i ho doporučují na IBS.
Můj manžel mi říká, proč se pořad stresujes? Tak se po.eres, víš, kolikrát já se po.ral? :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
213
25.12.21 20:01

@Lollitka ahoj, mohu se zeptat?? Trápí mě úzkosti už od minulého roku, ale to jsem měla bušení srdce, pocit na infarkt atd, o to tu ale nejde.. tenhle rok mě začalo trápit to, že mám každý den řídkou stolici, bolesti žaludku a zhubla jsem ze 72kg na 66kg během měsíce co mi ty úzkosti znovu začali.. myslíš že by to také mohlo být IBS?? Jsem poslaná na kolonoskopii ale to je další šílenej stres pro mě..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4793
25.12.21 22:10
@Karol1994 píše:
@Lollitka ahoj, mohu se zeptat?? Trápí mě úzkosti už od minulého roku, ale to jsem měla bušení srdce, pocit na infarkt atd, o to tu ale nejde.. tenhle rok mě začalo trápit to, že mám každý den řídkou stolici, bolesti žaludku a zhubla jsem ze 72kg na 66kg během měsíce co mi ty úzkosti znovu začali.. myslíš že by to také mohlo být IBS?? Jsem poslaná na kolonoskopii ale to je další šílenej stres pro mě..

Ahoj, to fakt nevím, po internetu nejdou stanovovat diagnózy, to musí na gastru. Ale pokud vyšetření nic neukáží, tak je možné, že se o IBS jedná. Kolonoskopie se neboj, já to taky zvládla, není to tak strašné, akorát doporučuji na vyprázdnění Picoprep, nebo Moviprep, ne Fortrans. Já když začala mít úzkosti v roce 2008, tak jsem zhubla 16 kg. Teď co bych za hubnutí dala, ale jelikož beru několikery antipsychotika, tak váha jde spíš nahoru, i když mám taky zažívací problémy, řidší stolici a na wc jdu třeba 10-krát denně. Každopádně držím palce, ať se u tebe nic nenajde a ať je ti brzy lépe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.1.22 18:21
@Lollitka píše:
Ahojte,
omlouvám se, že zakládám diskuzi o CBD, když už tady nějaké jsou, ale dnes mi psychiatrička navrhla, jestli nechci zkusit CBD. Prý to pomáhá na dráždivý tračník, který se mi kvůli stresu poslední týdny hrozně zhoršil, pořád chodím na wc. Do toho silné úzkosti skoro každý den. Máte někdo zkušenost s CBD na tento problém a jak vám to pomohlo?
A ještě jsem se chtěla zeptat, kde ho sháníte a jaký. Ptala jsem se v lékárně, ale tam ho nevedou, že prý mám pohledat na netu, ale já se v nich vůbec nevyznám. Nemáte někdo konkrétní tip, zkušenost, co vám sedlo? Vím, že je to asi individuální, ale abych alespoň získala nějaký přehled.
Moc děkuji a přeji hezké svátky.

Dobrý den, nechávala jste si někdy dělat vyšetření střevního mikrobiomu? Nebo zkoušela jste někdy užívat nějaká probiotika která by vám pomohla upravit poměr bakterií ve střevech? Znám pár lidí kteří řešili to podobné a pomohly jim sirupy od Harmonela. Na ten tračník Probio+Vitality (Enzymy zmírňují zátěž trávicí soustavy). Na psychiku je pak od nich výborné CBD. CBD sama užívám již 4 měsíce, měla jsem v loňském roce také depresivní stavy, mám tříletého synka a potřebovala fungovat. Na doporučení kamarádky jsem proto dala Harmonelu šanci a dnes jí moc děkuji, protože nejen, že mi to srovnalo, ale i krásně spím.
V případě zájmu o více info mi napište zprávu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
23.3.22 11:57
@Lollitka píše:
Ahoj, moc děkuji za odpověď. Já právě lítám na wc pořád i doma, ale byla jsem poměrně nedávno na kolonoskopii a vše bylo ok. Mrknu i na ten Loperon, i na Enteros gel, je to obojí volně prodejné? A CBD uvidím, já se po pravdě trochu bojím něco objednávat po netu, když to tedy nemají v lékárnách a není to registrované jako léčivý přípravek, ale zas vím, že jsou lidé, kteří si to chválí. Jinak jsem viděla nějaký automat - CBDmat, to se snad kouří, nebo něco takového, ale bylo to normálně na metru v podchodu. Neznáš to? Jinak ti moc držím palce, aby bylo lépe.
A ještě se chci zeptat, bereš i AD na úzkosti? Já beru Deprex. Chodím na terapie, ale úzkosti mám pořád.

Taky ti doporučím nekupovat CBD v automatu. Řekni si, jestli bys nějaké jiné doplňky stravy takto kupovala v nákupáku v automatu. Moc ne. Nevěřím tomu. Já ti za sebe doporučím CBG. Na dráždivý tračník pro mě funguje lépe. Je to trochu jiná látka z konopí, lepší na zažívání. Beru kapsle taky od cbd star, mají nejlepší hodnocení a mě pomáhají. Btw kapky jsou straaašně hořký, proto beru kapsle. Oproti kapkám, které se fakt těžko požívají, jsou lepší v tom, že se ti rozpustí až v břiše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat