Čekám mimi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 18:00
Čekám mimi?

Holky jdu si pro radu :nevim: omlouvám se za anonym- chodí zde rodina… mám 5 dní zpoždění, 2dny zpátky jsem měla bílý výtok-dnes skoro nic, před třemi dny jsem si dělala ráno test vyšel mi negativní. Mám hrozný chutě na slaný. Obvykle před menses jsem jedla sladký, dnes jsem měla před sebou větrník a bylo mi z něj zle. Poslední dva dny mám tlaky v podbříšku jako před menses. Může Se jednat o těhotenství i přeš negativní test? Miminko by jsme oba moc chtěli. Vím, že těch diskuzní je tady nespočet, i přes to. Díky všem za rady :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 12112 příspěvků 30.01.19 18:01

Proc si neudelas dalsi test?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 18:04

O víkendu se chystám, nevím jestli je dobrý nápad ho dělat večer, ráno nestíhám.

Anitramm
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 30.01.19 18:05
@Anonymní píše:
O víkendu se chystám, nevím jestli je dobrý nápad ho dělat večer, ráno nestíhám.

Zabere to max.pár minut :nevim: Lepší dělat ráno. ;)

otesarova
Nováček 3 příspěvky 30.01.19 18:08

udelej dalsi test nebo si zajdi na krev :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 18:13

To já všechno vím :lol: ráno je tu blázinec, manžel do práce, dcerka do školy, já do práce, takže na test není čas ani pomyšlení. V práci to dělat nebudu :lol: večer to myslím nemá smysl. myslela jsem, jestli jste to měla některá podobně, jestli si mám tu myšlenku ještě udržet v hlavě nebo to zatratit

Papaja32
Kecalka 197 příspěvků 30.01.19 18:17

měla jsem to taky tak a nikdy nebyla :-(

Janli
Kelišová 7226 příspěvků 30.01.19 18:18

Tak stačí vstát o pět minut dřív :nevim: . Ja teda měla po třech dnech zpoždění pozitivní test i večer.

P4ja
Echt Kelišová 7683 příspěvků 1 inzerát 30.01.19 18:20
@Anonymní píše:
To já všechno vím :lol: ráno je tu blázinec, manžel do práce, dcerka do školy, já do práce, takže na test není čas ani pomyšlení. V práci to dělat nebudu :lol: večer to myslím nemá smysl. myslela jsem, jestli jste to měla některá podobně, jestli si mám tu myšlenku ještě udržet v hlavě nebo to zatratit

Záleží, kdy by teoreticky došlo k oplodnění. Bez testu se fakt nikam nepohneš.

terien
Echt Kelišová 9504 příspěvků 30.01.19 18:24

Panebože :roll: právě proto, že je tu takových diskuzí spousta je úplně zbytečné zakládat novou. No tak buď si ráno přivstaneš nebo halt počkej jestli ti poroste břicho když je takový problém udělat si test.

Verun83
Echt Kelišová 9245 příspěvků 33 inzerátů 30.01.19 18:24

Je spouasta zenskych, co si vsugeruje priznaky. Udelej si test.

Celina
Závislačka 4191 příspěvků 30.01.19 18:24

Pokud je po termínu MS test negativní, tak je to téměř jisté, že se o těhotenství nejedná

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1222 příspěvků 30.01.19 18:26

Nemáš problém založit diskuzi, na to čas je, ale nemáš ráno čas pocurat test a radši to tady budes řešit na miminu jo? Já fakt nechci být skareda, ale tohle je úplně mimo, promiň. I kdyby tady byla nějaká maminka, která to tak měla, tak ty to můžeš mít úplně jinak. Moje zkušenost je, ze po dvou dnech zpoždění jsem měla jasně pozitivní test a to byl taky můj první a poslední, který jsem dělala. Tady ty paniky proste nepochopím…

Helca83
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 30.01.19 18:30

@Verurizeckova Tak nejak :potlesk:

Tichošlápek
Extra třída :D 12112 příspěvků 30.01.19 18:31

Vždyť si nemusíš ani přivstávat :lol: proste ráno az pujdes curat, tak rovnou pocuras test. Nikde žádná časová ztráta :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Zavřená komnata Jitky Zelenkové: Proč zůstala na „stará kolena“ úplně sama?

Láska k jednomu muži dostala zpěvačku Jitku Zelenkovou (68) až na samé dno.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >