Čekankový sirup originál

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.1.22 21:03

čekankový sirup originál

Chtěla bych se zeptat, vím.. Ať to asi moc neřeším.. Ale když občas místo medu či cukru dám čekankový sirup originál který má vysoký obsah vlákniny a dám např. Do palacinek těsta lžičku max dvě lžičky toho sirupu.. Místo cukru.. Jde mi hlavně o tu vlákninu.. Sice dcera mi lívance, ani palačinky zatím nepřišla k chuti 😏, celkově mi moc nechce jist 🙄. Tak bych raději do ní dostala nějaký zdravější cukr, než normální cukr.. Ona mi totiž nejí ani moc ovoce a zeleninu a vůbec nevím, jak bych do ní aspoň nějaké vitamíny mohl dostat 🙈

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2800
20.1.22 21:05

A dotaz je jaký? Jestli ji dávat čekanku? No dej jí ho do čaje. Ten pije ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.22 21:08

@Zeoli pardon, vzbudilo se mi dítě, tak jsem to omylem poslala, než jsem to opravila a úplně chtěla napsat otázku 🤦‍♀️. No, jestli ten čekankový sirup, kde má vysoký obsah vlákniny nějak nebude vadit.. Cajik pije, ale nesladim ji ho. Jen jsem si říkala, že místo cukru, kdybych ji dala třeba ten sirup.. (palačinkove těsto, domácí Lipanek..

• Citovat
  • Nahlásit
9873
20.1.22 21:24
@Anonymní píše:
No, jestli ten čekankový sirup, kde má vysoký obsah vlákniny nějak nebude vadit.. Cajik pije, ale nesladim ji ho. Jen jsem si říkala, že místo cukru, kdybych ji dala třeba ten sirup.. (palačinkove těsto, domácí Lipanek..

V malém množství je fajn. Nedávno tu byla diskuze, že z něj zakladatelku opakovaně bolelo břicho. Tak bych ho nedávala moc a zkoušela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
396
20.1.22 21:25

Já to třeba nemůžu, děsně mě to nadýmá a prohání, takže pro mě jen jako projímadlo. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1239
20.1.22 21:33

Ja si ho naopak nemuzu vynachvalit. Po vyndani zlucniku trpim na zacpy a cekankovy sirup (a slenice teply vody na lacno) mi fakt pomaha :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.22 21:34

@meduzza děkuji, zahlédla jsem tu diskuzi a přečetla. Nedávala bych moc, max jednu lžičku do těsta palacinek.. Nebo jen tak na špičku, aby z toho holka neměla behavou.. Ona ani moc nevykovana potřebu kdysi každý den, teď tak druhý až třetí den.. a když ano, jde ji to špatně.. Ale je pravda, ze dneska Teda vypoustela draky🙈 😄 jsou ji dva roky a mám ještě 3mesicni mimčo a ten Teda taky vypouští, tak možná chce ukázat dcera, že to umí taky.. 🙈 😆 A to měla max půlku lívance 😏.

• Citovat
  • Nahlásit
43699
20.1.22 21:38
@Anonymní píše:
@meduzza děkuji, zahlédla jsem tu diskuzi a přečetla. Nedávala bych moc, max jednu lžičku do těsta palacinek.. Nebo jen tak na špičku, aby z toho holka neměla behavou.. Ona ani moc nevykovana potřebu kdysi každý den, teď tak druhý až třetí den.. a když ano, jde ji to špatně.. Ale je pravda, ze dneska Teda vypoustela draky🙈 😄 jsou ji dva roky a mám ještě 3mesicni mimčo a ten Teda taky vypouští, tak možná chce ukázat dcera, že to umí taky.. 🙈 😆 A to měla max půlku lívance 😏.

Do tří let té vlákniny nemůže moc. Jedna lžička nebo dvě jí asi neublíží. V čemkoliv. Třeba v bílém jogurtu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9873
20.1.22 21:39
@Anonymní píše:

Na to je fajn i mleté lněné semínko. Jestli nedáváš, tak časem také můžeš vyzkoušet třeba do těch palačinek :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3422
20.1.22 21:46

Do palacinek muzete dat i banan nebo nastrouhane jablko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34526
20.1.22 21:53
@Anonymní píše:
Chtěla bych se zeptat, vím.. Ať to asi moc neřeším.. Ale když občas místo medu či cukru dám čekankový sirup originál který má vysoký obsah vlákniny a dám např. Do palacinek těsta lžičku max dvě lžičky toho sirupu.. Místo cukru.. Jde mi hlavně o tu vlákninu.. Sice dcera mi lívance, ani palačinky zatím nepřišla k chuti 😏, celkově mi moc nechce jist 🙄. Tak bych raději do ní dostala nějaký zdravější cukr, než normální cukr.. Ona mi totiž nejí ani moc ovoce a zeleninu a vůbec nevím, jak bych do ní aspoň nějaké vitamíny mohl dostat 🙈

ty jo, jako docela zajímavé téma, ale proč jsi anonymní?
co je citlivého na tom, jestli můžeš dát do palačinek čekankový sirup??? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3355
20.1.22 22:14

Já ho taky nemůžu ani v malém množství. Hrozně mě nadýmá, mám po něm křeče a průjem. Pro mě zkrátka peklo, takže dětem bych ho nedávala. A propašovala do nich vlákninu ve stravitelnější formě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2800
21.1.22 13:20
@Anonymní píše:
@Zeoli pardon, vzbudilo se mi dítě, tak jsem to omylem poslala, než jsem to opravila a úplně chtěla napsat otázku 🤦‍♀️. No, jestli ten čekankový sirup, kde má vysoký obsah vlákniny nějak nebude vadit.. Cajik pije, ale nesladim ji ho. Jen jsem si říkala, že místo cukru, kdybych ji dala třeba ten sirup.. (palačinkove těsto, domácí Lipanek..

No jasně, dej. Vyzkoušejte a uvidíte. Nebo když nejí to ovoce, zkus rozmixovat banán, jablko, borůvky, a další a doředit vodou a udělat z toho pití. To by třeba pozřela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.3.22 17:40

Ahoj holky. Chtěla bych Vás poprosit o radu, když už je tu otevřená tohle diskuse :) Může se čekankovy sirup v těhotenství? Na netu píšou, že čekanka se v těhotenství nedoporucuje, ale na stránkách výrobce píšou, že čekankovy sirup nevadí. Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
914
6.3.22 20:58
@TeSudička píše:
Ja si ho naopak nemuzu vynachvalit. Po vyndani zlucniku trpim na zacpy a cekankovy sirup (a slenice teply vody na lacno) mi fakt pomaha :mavam:

Mně na zacpy pomáhá zajecice, ráno 1dc a jdu pak bez problemu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat