Od kdy večeře a snídaně

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
76
10.1.22 12:00

Odkdy večeře a snídaně

Ahoj holky, které máte mimčo okolo 11 měsíců, dáváte ještě stále na snídani a večeři mléko? Nebo už pevnou stravu? My UM, přes den svačiny a oběd, klasika. Ale přemýšlím, odkdy zařadit normální večeři a snídani, příp. jak poznám, že už je dceři to UM málo, a chtělo by to např. sytější večeři a třeba jen dopít před spaním mlékem :think: Čím jste se řídily vy? V poslední době se budí 2× v noci na mléko, ale rostou zuby, tak to bude možná spíš tím. Jinak později odpoledne má na svačinu jogurt s něčím a pak za cca 3 hodiny to UM a jde spát.. Děkuju :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2871
10.1.22 12:05

Syn ma pet mesicu a neco k tomu, plne kojeny a ji trikrat denne. Rano ovoce/kasi, k obedu zeleninu, k veceri zeleninu. Kojim na pozadani. V jedenacti mesicich bych rekla, ze by mleko melo tvorit uz mensi cast jidelnicku oproti pevne strave.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
256
10.1.22 12:09

Asi trosku jiná situace, ale napisu, jak u nás. Malá má rok a kousicek, um nikdy nechtěla, kojim už jenom v noci. Snídaně a večeře jsem nabízela od cca půl roku, kdy přestala byt plné kojena. Někdy si vzala, někdy ne, ale ona je jedlik, takže spis ano. Ráno mívá buď jogurt s něčím, teď už třeba i domácí buchtu, na večeře třeba chléba s lucinou, avokadem, michana vajíčka, polivku. Zatím z toho, co vyzkoušela, vše chutnalo, někdy něco, co zná, nechce, tak beru, ze nemá hlad. Problém je, ze už chce všechno, co vidí, ze jíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
256
10.1.22 12:10

A žádnou kaši mi taky nikdy nechtěla, tak je někdy problém pořad něco vymyslet :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6584
10.1.22 12:32

Dcera v tom věku měla cca mezi 4-5 ranní UM, pak jak se vzbudila už měla snídaní dělala jsem kaše různé, jogurt bílý s banánem apod. a večer jsem taky už dávala cca kolem 18hodiny polévku zeleninovou hustou a pak před spaním to UM ještě. V noci se mi nebudila nikdy. Jen kolem té 4-5.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16756
10.1.22 13:10

Myslim, ze dite muze ochutnavat klidne casteji, dulezite je i to spolecne jidlo, kdy si da to co mate vy spolecne u stolu.

Ja teda kojila jak chteli po cely den, jidlo jedli s nami (tj. i veceri) a bud si dali jidlo, nebo mliko, nebo oboje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
679
10.1.22 14:19

Nase ma 11m a mliko jen pred poobedovym spanim a nocnim spanim. Musela jsem takto zredukovat, jinak nechtela nic jist. Takze rano bily jogurt s trochou presnidavky, svacina presnidavka, pak UM pred spanim. Po spani obed, ke svacino/veceri polivka nebo kase. Pred spanim UM. Prubezne tu a tam ukusuje z chleba, bananu, krupky, okurka atd. Kdybych dala mliko hned rano, dlouho by pak nic nechtela :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
10.1.22 16:32

Malá mi právě po mléku jí v pohodě, a to ranní a večerní UM máme jako takový rituál, večer ani nevím, jestli by bez toho usnula, takže bych ji ho před spaním chtěla nechat. Ale nevím, jestli teda před to ještě nešoupnout nějaké jídlo, jenže chodí spát docela brzo, tak si říkám, jestli to tam cpát :nevim: máte někdo večeři a pak třeba už po hodině ještě mléko v posteli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat