Celulitida - jak ji zmírnit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anonymka005
Nováček 3 příspěvky 29.10.18 20:25
Celulitida - jak ji zmírnit

Ahoj, holky poraďte - jak zmírnit opravdu silnou celulitidu na stehnech a zadku. Už s toho začínám být opravdu zoufalá. Prosím nějaké tipy co opravdu zabírá :)

Reakce:

sediza
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 29.10.18 20:34

Mně pomohlo zhubnout. Jsem velmi stihla, ale i tak se me ta mrcha drzela. A pak jsem zkoušela detralex. Jídelníček už tak mám skvelej, ze mic upravy delat nejdou. Ale celulitida se mi udelala po hormonalni antikoncepci, do te doby ani hrbolek. Takze jestli berete, tak vysadit.Jeste zkuste lymfaticke masaze.

me57h
Povídálka 34 příspěvků 29.10.18 20:36

Ahoj, za sebe můžu doporučit zázvorový čaj, hodně čerstvých chilli papriček, často cvičit (mít vhodnýcvičební plán adekvátní vzhledem k tělesnému somatotypu - endomorf potřebuje jiný plán než ektomorf). Hodně štěstí! :*

Diaceny
Stálice 63 příspěvků 29.10.18 20:38

Masírovat každý večer nebo ráno po sprše olejem - např. březový od Weledy mám ráda, je na celulitidu. Do toho upravit jídelníček, nejíst sladké, na 100% ne večer, nejíst slané a smažené, aspoň ne často a hlídat si to tak max 2× v týdnu. Pít jen vodu, ne slazené a max čaj, nepít často alkohol. Rozproudit lymfatický systém - běh, kolo, plavání. Zpevnit tělo - cvičení jakékoli… A dělat to hlavně pravidelně. Výsledky se dostaví :). Ještě je super sauna s následným otužováním, taky pravidelně chodit… Nebo aspoň otužovat problematické partie ledovou vodou.

Diaceny
Stálice 63 příspěvků 29.10.18 20:39

Jo a taky pomůže vysadit HA, pokud bereš a můžeš to risknout. Ale jde to i bez toho vysazení…

anonymka005
Nováček 3 příspěvky 29.10.18 21:06

Holky díky za tipy :) HA už pár let neberu, takže o problém míň :D. Vím že to je asi běh na dlouhou trať a snad něco zabere :)

anahita
Zasloužilá kecalka 995 příspěvků 29.10.18 21:41

Ahoj. Napisu co opravdu pomohlo me. 1. Pokud se jedna ocelulitidu z nadbytecnych kg, tak zhubnout. Kdyz jsem sundala 15kg. Pul celulitidy bylo pryc. Pak co mi pomohlo byl beh. Proste zpevnene svaly na nohou vyhladi celulitidu. Ale uplne jsem se ji nezbavila nikdy. Ted jsem zase na zacatku pod 2porodu s paradni 20kg nadvahou + jsem ten typ se spatnymi geny, kdy mam celu vsude i na pazich :( :(

radkka
Generální žvanilka 20592 příspěvků 30.10.18 10:59

Díky plavání už žádnou celulitidu nemám… Jinak nic nepomohlo.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >