Boule na dásni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Meggynka
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 29.10.18 14:44
Boule na dásni

Holky nemáte někdo zkušenost? Udělala se mi na dásni boule, na omak bolí a dnes je i už malinko cítit normálně. Nevíte co to je? Dá se to nějak vyléčit doma a nebo musím letět k zubaři? Bohužel mám zubarku v jiném městě a musela bych na pohotovost a to se mi moc nechce. :zed:

Reakce:

-Evka-
Závislačka 3690 příspěvků 29.10.18 14:48

Domluvila bych se s zubařkou.

smurfka
Nadpozemská drbna 29810 příspěvků 29.10.18 14:50

Mě se to občas stávalo..k zubaři jsem s tím nešla..po pár dnech to zmizelo samo, ale je to nepříjemné..nevím co to bylo a proč..jak říkám nikdy jsem s tím nikde nebyla..
ale jako přesně ti to asi nikdo neřekne..může to být zánět, nemusí..to musíš vědět ty, jestli pár dní vydržíš nebo ne

tininas
Ukecaná baba ;) 1146 příspěvků 29.10.18 15:05

Ahoj.

Nejspíš je to tzv. váček.

Mně se třeba v puse udělá po těžké chřipce a pak s ní i zmizne. :) Ale už se mi udělal i tak brutální, že to chtělo vytrhnout zadní zub. :)

Takže neváhej a navštiv zubaře co nejdřív. :)

admin
Extra třída :D 11144 příspěvků 29.10.18 15:34

@Meggynka Dobrý den,

zkuste se také zeptat v Poradně zubního lékaře a dentální hygieny – pan doktor Vám určitě rád poradí.

Držím palce :kytka:
adminka Eliška

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 18:57

Máš na to nad zubem? Mamce se teď udělala boule na dásni. Podle zubařky to je píštěl, tedy zánět někde v puse. Pokud máš to, co mamka, není to sranda. A připrav se, že to není levná záležitost.

nozu
Extra třída :D 11675 příspěvků 29.10.18 20:10

tipovala bych to na nějaký zánět. Jeď co nejdříve k zubařce. Pohotovosti bych se teda snažila vyhnout.

Dana066
Kecalka 356 příspěvků 29.10.18 20:22

Já měla malou bouličku. Pár dní asi 2× denně jsem vyplachovala šalvějí, a zmizelo to.

Meggynka
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 30.10.18 21:52

Holky díky. Včera jsem jela na soukromou pohotovost. Vyčistil mi kanálek a rozřízl dáseňa dál dren. Byl to opravdu zánět. Nechala jsem tam.pres 3 tisíce :zed: a ve čtvrtek jedu znova na vyndání drenu a padnou další peníze :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.18 07:59
@Meggynka píše:
Holky díky. Včera jsem jela na soukromou pohotovost. Vyčistil mi kanálek a rozřízl dáseňa dál dren. Byl to opravdu zánět. Nechala jsem tam.pres 3 tisíce :zed: a ve čtvrtek jedu znova na vyndání drenu a padnou další peníze :zed:

To ještě není tak zlé :hug: Mamce kvůli tomu zánětu vypadl i zub, který měla nejblíže té bouly. Dohromady za všechno nechala u zubaře přes 30 tis. 8o Nevím, co jí všechno dělali, ale byla z toho špatná.

Muselo to být bolestivé, drž se :kytka: Já mám ze zubařů fobii. Mám jen 2 kazy, jinak mi nikdy nic nedělali a i tak to pro mně byla nesnesitelná bolest. :zed: Přeju jen, ať už se to nikdy neopakuje :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >