Boule na dásni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Meggynka
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 29.10.18 14:44
Boule na dásni

Holky nemáte někdo zkušenost? Udělala se mi na dásni boule, na omak bolí a dnes je i už malinko cítit normálně. Nevíte co to je? Dá se to nějak vyléčit doma a nebo musím letět k zubaři? Bohužel mám zubarku v jiném městě a musela bych na pohotovost a to se mi moc nechce. :zed:

Reakce:
-Evka-
Závislačka 3746 příspěvků 29.10.18 14:48

Domluvila bych se s zubařkou.

smurfka
Vesmírná mluvilka 30121 příspěvků 29.10.18 14:50

Mě se to občas stávalo..k zubaři jsem s tím nešla..po pár dnech to zmizelo samo, ale je to nepříjemné..nevím co to bylo a proč..jak říkám nikdy jsem s tím nikde nebyla..
ale jako přesně ti to asi nikdo neřekne..může to být zánět, nemusí..to musíš vědět ty, jestli pár dní vydržíš nebo ne

tininas
Ukecaná baba ;) 1474 příspěvků 29.10.18 15:05

Ahoj.

Nejspíš je to tzv. váček.

Mně se třeba v puse udělá po těžké chřipce a pak s ní i zmizne. :) Ale už se mi udělal i tak brutální, že to chtělo vytrhnout zadní zub. :)

Takže neváhej a navštiv zubaře co nejdřív. :)

admin
Extra třída :D 11435 příspěvků 29.10.18 15:34

@Meggynka Dobrý den,

zkuste se také zeptat v Poradně zubního lékaře a dentální hygieny – pan doktor Vám určitě rád poradí.

Držím palce :kytka:
adminka Eliška

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 18:57

Máš na to nad zubem? Mamce se teď udělala boule na dásni. Podle zubařky to je píštěl, tedy zánět někde v puse. Pokud máš to, co mamka, není to sranda. A připrav se, že to není levná záležitost.

nozu
Extra třída :D 11904 příspěvků 29.10.18 20:10

tipovala bych to na nějaký zánět. Jeď co nejdříve k zubařce. Pohotovosti bych se teda snažila vyhnout.

Dana066
Kecalka 366 příspěvků 29.10.18 20:22

Já měla malou bouličku. Pár dní asi 2× denně jsem vyplachovala šalvějí, a zmizelo to.

Meggynka
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 30.10.18 21:52

Holky díky. Včera jsem jela na soukromou pohotovost. Vyčistil mi kanálek a rozřízl dáseňa dál dren. Byl to opravdu zánět. Nechala jsem tam.pres 3 tisíce :zed: a ve čtvrtek jedu znova na vyndání drenu a padnou další peníze :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.18 07:59
@Meggynka píše:
Holky díky. Včera jsem jela na soukromou pohotovost. Vyčistil mi kanálek a rozřízl dáseňa dál dren. Byl to opravdu zánět. Nechala jsem tam.pres 3 tisíce :zed: a ve čtvrtek jedu znova na vyndání drenu a padnou další peníze :zed:

To ještě není tak zlé :hug: Mamce kvůli tomu zánětu vypadl i zub, který měla nejblíže té bouly. Dohromady za všechno nechala u zubaře přes 30 tis. 8o Nevím, co jí všechno dělali, ale byla z toho špatná.

Muselo to být bolestivé, drž se :kytka: Já mám ze zubařů fobii. Mám jen 2 kazy, jinak mi nikdy nic nedělali a i tak to pro mně byla nesnesitelná bolest. :zed: Přeju jen, ať už se to nikdy neopakuje :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Vémolova silikonová Lela šokuje: Jsem normální žena, chci děti! Jaké dá jméno dceři?

Na Instagramu slovenská playmate Lela Ceterová (29) neustále provokuje a ráda... číst dále >

Kamu napálila fanoušky! Není těhotná, ale zase rozjíždí další inspiraci

Vrací se jí tloušťka? Kuchařka Kamu na sociálních sítích zveřejnila snímek,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >