Prosím poraďte. Zánět, cysta .... ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.18 14:29
Prosím poraďte. Zánět, cysta .... ?

Ahojky,

Vůbec nevím co to je tak píšu sem
Včera jsem začala trošku spinit, 3× den pouze slabé. Dnes také, bolí mě břicho, něco jako před menstruaci občas a zároveň vajecnik. Do toho mi začal ciry výtok… Trochu se mi občas točí hlava a střídavě zima teplo, chuť k jídlu a zároveň nechuť
Poslední MS byla 15.10. a poslední sex 23.10.
Antikoncepci neberu 8 měsíců. K lékaři jsem objednana v úterý
Máte někdo podobné zkusenosti?
Děkuji za reakce

Reakce:
luca241
Ukecaná baba ;) 1711 příspěvků 28.10.18 14:41

Ovulace

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.18 14:48

@luca241 To me nenapadlo, protože jsem na sobě nikdy ovulaci nepoznala. A toto se mi taky nikdy nedělo
:think:

luca241
Ukecaná baba ;) 1711 příspěvků 28.10.18 14:49
@Anonymní píše:
@luca241 To me nenapadlo, protože jsem na sobě nikdy ovulaci nepoznala. A toto se mi taky nikdy nedělo :think:

Já to tak mám roky.Ten popis naprosto sedí.uvidis ,co na to v úterý Dr.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.18 14:55

@luca241 Tak to jsi mě trochu uklidnila ;) . A to by bylo možné, že až teď ?

luca241
Ukecaná baba ;) 1711 příspěvků 28.10.18 15:01
@Anonymní píše:
@luca241 Tak to jsi mě trochu uklidnila ;) . A to by bylo možné, že až teď ?

Mne se to zpustilo po porodu.otresny premenstruační syndrom,ovulacni bolesti horší než dřív, žravost,bolest hlavy, akné na které jsem nikdy netrpěla,…Ale.tady stejně nevymyslime jestli je to cysta, zánět ,či jiný problém.Jen ti píšu jak je to u mě a po přečtení tvého popisu mě ovulace napadla jako první .umocněno ,že jsi v půli cyklu a máš čirý hlen,který je naprosto typický.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.18 15:30

@luca241 A kolik dní ti to trvá každý měsíc ?
Je fakt, poslední tři měsíce mám nepravidelně MS a šílený PM bolesti

kikina1990
Nováček 9 příspěvků 19.12.18 15:24

Tady mám taky problém 27.11posledni ms podotýkám jen tři dny a slabé krvácení teď tři dny šílené bolesti pravého podbřišku (vaječníku)s pří­telem praktikujeme přerušovanou soulož neberu HA ze zdravotního hlediska.K tomu střídavě teplo-zima některé pachy vadí.Neustale unavená prsa citlivá, těhotenský test negativní k Dr jsem objednaná v pátek

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Popravil pumpařku Janu tento mladík? Údajný vrah čekal dítě s přítelkyní

V pondělí večer policisté zadrželi dva podezřelé z popravy pumpařky Jany na... číst dále >

Příliš dlouhý rozchod? Co Kopřivová naznačuje svými nářky na Instagramu?

Buď má jejich vztah vážné a ohrožující trhliny, nebo celý národ podlehl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >