Cena detskeho pokoje

4328
3.4.16 21:36

Cena detskeho pokoje

Maminky nemate doma stolare nebo mate zkusenost na kolik by me vysel takovy pokoj? Budu mit kluky dohromady a tohle se mi libi. Popripade jak mate vyreseny pokoj pro dva a vice deti vy? Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15338
3.4.16 21:39

Tipuju 60 - 100 tis. Kč. Na množství materiálu máme v pokojíku něco podobného, jen postele jsou do „L“ a stůl v jedné linii pod oknem. Možná máme víc skříněk, protože po dvou stranách pokoje jsou pod stropem sříňky. Takže by ses mohla dostat „jen“ na těch 60 tis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1967
3.4.16 21:41

Tak přesně něco podobného chci, takhle řešené postele, jen pod nimi aby byly skříně. Taky nemám vůbec představu :( děti jsou zatím malé…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4328
3.4.16 21:45

No ja prave resim kluky 8let a 4 roky. Tohle mi prijde takovy dobry i kvuli soukromi a neni to az tak moc detsky, ze bez studu to poslouzi i treba v 15 :mrgreen: 60klacku no ty jooo. Ale je jasny, ze to musi byt kvalitni no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25017
3.4.16 21:50

Já odhad nemám, ale šedesát je asi moc, ne?
Viděla jsem postel s takovými schody a podtím stůl a skříň, hodně pěkné a vymakané, a stálo to myslím okolo deseti. Takže teoreticky, když to vezmu krát dva plus něco navrch pro sichr, tak by ses mohla vejít někde okolo třiceti? S rošty a matracemi do čtyřiceti?
Bude hodně a hodně záležet na použitém materiálu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4328
3.4.16 22:04

Hihihi no ja si taky rikala tech 30tis., ale zas kdyz vidim praci a ceny na strankach nejakeho truhlare, tak asi tech 60 moc neni. Nevim chtelo by to nejakou maminku co ma doma manzela, ktery ten odhad ma :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15338
3.4.16 22:22

@marguaret ja ti dala odhad podle toho, co jsme platili my. Ale mas pravdu, ze by to chtelo oko odbornika. A nemas v okoli nejake truhlare, ze bys je pozadala o kalkulaci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3711
3.4.16 22:36

@marguaret
S celým pokojem zkušenost nemám, nicméně stůl, na něj nástavec (polička) a šuplíky k jedné noze a druhá byla s takovou tou klasickou dírou na PC a nad tím police - 15 000.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3989
3.4.16 22:46

Před čtvrt rokem jsme zařizovali pokojík pro děti a vyšel zhruba na 80.000,–.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4328
4.4.16 09:09

No jsou ty deti nakladne co si budem vykladat :) Takze mam co setrit :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3711
4.4.16 10:06
@marguaret píše:
No jsou ty deti nakladne co si budem vykladat :) Takze mam co setrit :mrgreen:

Jenže si myslím, že tenhle pokojík jim vydrží až do studentských let.

Jen nevím, jak chceš řešit postele - doufám, že nějak rozumně, že rošt + matrace, ne matrace na dřevě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat