Cena za stěně s PP

Anonymní
25.5.20 20:51

Cena za stěně s PP

Dobrý večer. Plánujeme náš 1. vrh a nevíme, jakou si dát cenu. Máme zlatého retrívra, tuzemské kryti( v ČR). Kolik byste byli ochotní dát za stěně s PP? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

59251
25.5.20 20:53
@Anonymní píše:
Dobrý večer. Plánujeme náš 1. vrh a nevíme, jakou si dát cenu. Máme zlatého retrívra, tuzemské kryti( v ČR). Kolik byste byli ochotní dát za stěně s PP? ;)

Nic :grin: ti nepomůžu, že.. Retrívra bych nechtěla.. Radši utulkace.. I když znám lidi, co mají pp psi a štěňata za 60 tis ks, tak určitě ne u retrívra.. Najdi chovatelské stránky a kluby, tam ti poradí.. Důležité je, kolik dáš za krytí plus další náklady..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50469
25.5.20 20:59

Zjistila bych si kolik se ceny pohybují pokud tam není otec import. Co vím tak cca 20 000,–.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
M-A
654
25.5.20 21:00

Já na to zrovna koukala, na ty retrivry. Nasla sem nejakou chovnou stanici jakoze asi lepsi, myslim ze delali i zahranicni kryti, a psali cena 15 az 25 podle ruznych kriterii konkretniho vrhu/štěněte. Jestli začínáte, nemáte extra výsledky už v chovu, chcete mít štěňata rychle pryč, šla bych spíš k té spodní hranici. A kolik stálo krytí? Někde se říkvalo, že to je cena jednoho až dvou štěňat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3845
25.5.20 21:03

Tak jelikož se na to takhle ptáš a jeste ke všemu tady, tak asi nemáš žádnou uživatelskou stanici, tudíž psi sice budou mít PP, ale to je tak asi všechno, že… no spocitej si naklady, koukni na obvyklou cenu stenat podobneho původu (nejen PP, ale i různé zkoušky, certifikáty, vyšetření..) A podle toho to nějak dej dohromady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1543
25.5.20 21:23

Záleží jak jsou na tom rodiče.. jaké mají tituly apod… pak kolik se přibližně pohybují ceny :) My máme stěně po skvělých rodičích tak cena tomu odpovídala… ale máme bílého švýcarského ovčáka :)
Zkus se poradit s členy klubu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5745
25.5.20 21:33

Nejlépe se zeptejte koordinátora chovu, určitě jste s ním probírali vhodnost krytí, výběr partnera, zdravotní vyšetření atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.5.20 21:54

@martina.se 60 t urcite ne. To jsou lidi blázni jestli toto daji za retrívra :palec: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.5.20 21:57

Já jsem myslela třeba cenu okolo 25 tis, ale nevím, jestli jsou lidi schopni takovou částku dat

• Nahlásit
  • Citovat
59251
25.5.20 22:04
@Anonymní píše:
@martina.se 60 t urcite ne. To jsou lidi blázni jestli toto daji za retrívra :palec: :roll:

Však píšu, že je to jiné plemeno :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
874
25.5.20 22:05

Záleží na kvalitě rodičů. Nestřílej to od boku podle bab z emimina, poraď se u koordinátora, jak radí @Heivka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
25.5.20 22:07
@Anonymní píše:
Já jsem myslela třeba cenu okolo 25 tis, ale nevím, jestli jsou lidi schopni takovou částku dat

Určitě ne.. Kor u začínající Chovky.. To musí být top

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
874
25.5.20 22:08
@Anonymní píše:
Já jsem myslela třeba cenu okolo 25 tis, ale nevím, jestli jsou lidi schopni takovou částku dat

Za některá štěňata je to moc, za některá akorát, za některá málo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
25.5.20 22:10

25 ani omylem, to se plati za trendy biewera a to za fenu. Retriewer neni tak in a zacinate.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.5.20 19:42

Retrovr kvalitni s pp za 10 tisic. Vic nez15 ti nikdo neda

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie