Čepy v krku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Áňa Máňa
Povídálka 25 příspěvků 30.12.18 21:08
Čepy v krku

Ahoj :kytka: 2 dny mě trápí bolest při polykání, nemám horečky, ani zvýšené teploty. Je mi vlastně uplně normálně, nic mě nebolí až občas na ten krk. Včera jsem si našla 2 takové malinké bílé “flíčky” v krku. Prý to jsou čepy v krku. Chci se zeptat, myslíte, že se bude jednat o angínu nebo podobně? Já se tedy cítím docela fajn, bolest při polykání není tak strašná a s klidem polykat můžu, ale tak chápejte, zítra Silvestr a já to opravdu nechci odmarodit :) už 3 dny ležím, piju čaj s medem a zázvorem, cucám různé tabletky a stříkám si do krku různé přípravky. Děkuji ;)

Reakce:
Františka85
Zasloužilá kecalka 716 příspěvků 30.12.18 21:14

Vymačkej to a máš pokoj.

brumi
Kelišová 6600 příspěvků 30.12.18 21:16

přesně tak,vydlubnout ven a je po bolesti, jednou za čas se mi to udělá také, po vytažení bolení fuč a vše ok :)

Áňa Máňa
Povídálka 25 příspěvků 30.12.18 21:19

@Františka85 @brumi Děkuju za radu, akorat jsem to zkoušela tak před hoďkou a dopadlo to tak, že jsem vyvrhla večeři :( jak si je vymačkáváte? Jakým způsobem a čím? :) moc by mi to pomohlo, děkuji

oliš
Zasloužilá kecalka 688 příspěvků 30.12.18 21:36
@Áňa Máňa píše:
@Františka85 @brumi Děkuju za radu, akorat jsem to zkoušela tak před hoďkou a dopadlo to tak, že jsem vyvrhla večeři :( jak si je vymačkáváte? Jakým způsobem a čím? :) moc by mi to pomohlo, děkuji

Tak s tím mám taky problém,udělalo se mi to zjara,jen bolest při polykání,jinak nic,jo a zápach z úst-to mě žralo nejvíc :,( .Podařilo se mi to vydloubnout vatovou tyčinkou,ale nalačno,dávila jsem taky vše,byl to zážitek :poblion:

HankaS82
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 30.12.18 21:39

Já dloubala malou plastovou lžičkou. :-D

Áňa Máňa
Povídálka 25 příspěvků 30.12.18 22:04
@oliš píše:
Tak s tím mám taky problém,udělalo se mi to zjara,jen bolest při polykání,jinak nic,jo a zápach z úst-to mě žralo nejvíc :,( .Podařilo se mi to vydloubnout vatovou tyčinkou,ale nalačno,dávila jsem taky vše,byl to zážitek :poblion:

Vatovou tyčinkou bych to mohla zkusit :lol: akorat nípala jsem do toho takovým mezizubním kartáčkem, pak i nehtem a ani se ten čep nehnul :( vatovou tyčinkou bych s ním nehnula snad vůbec mám pocit

aidik
Kecalka 450 příspěvků 30.12.18 23:31

Ja odstranuju nehtem. Mam docela praxi:), mackam jakoby vedle a ono se to vytlaci:)

Verun83
Echt Kelišová 9082 příspěvků 33 inzerátů 31.12.18 05:40

Musis to jakoby podebrat.

brumi
Kelišová 6600 příspěvků 31.12.18 05:52

@Áňa Máňa stejně jak bylo zmíňono podeberu nehtem,vlastně je vyškráábnu,někdy je ale třeba počkat další den než jsou větší,pěkně zrcádko a podebrat,ono je to nepříjemné ale pak ta úleva :)

Františka85
Zasloužilá kecalka 716 příspěvků 01.01.19 18:16

@Áňa Máňa Zkoušela jsem vatovou tyčinku, konec lžičky a nejlíp mi to jde prostě prstem. Ale na poblití to je.

Áňa Máňa
Povídálka 25 příspěvků 01.01.19 21:22

Děkuju moc všem za rady, no na Silvestra jsem byla s přítelem a dopadlo to tak, že dnes mě v krku už nebolí, ani to polykání, ale musela jsem do nemocnice a mám zánět dutin a k tomu zánět spojivek :) takže jsem to pořádně odnesla. Přeji hezký rok 2019 plný zdraví, lásky a štěstí, hlavně pevné nervy se vším :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >