Prosím o radu (menstruace, duphaston)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
denkat
Kecalka 377 příspěvků 30.12.18 11:27
Prosím o radu

Ahoj holky, brala jsem duphaston teď tři měsíce na srovnání cyklu (měla jsem to opravdu všelijaké), menstruace chodila pravidelně jako hodinky. Tento cyklus jsem ho už nebrala, protože poté, co se cyklus srovná už se brát nemusí a já do sebe zbytečně hormony rvát nechci. Teď k mé otázce…tento víkend jsem měla dostat MS, ale zatím nic, ani náznak ani žádné PMS, což už bych dávno měla. Myslíte, že to je tím, že jsem vysadila ten duphaston? Měla to také některá z vás takto?

Reakce:
Adulka24
Kelišová 5585 příspěvků 30.12.18 15:24

@denkat těhotenství nebo opet rozhazeny cyklus?

denkat
Kecalka 377 příspěvků 30.12.18 15:28
@Adulka24 píše:
@denkat těhotenství nebo opet rozhazeny cyklus?

Těhotenství těžko, ale doufala jsem, že cyklus už bude v pořádku když ty poslední cykly při duphastonu byly pravidelný :roll: …dr. mi ho dal na 3 měsíce a říkal, že by se to mělo srovnat pak

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >