Černá jídelní souprava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mammella
Stálice 59 příspěvků 15.07.10 21:27
černá jídelní souprava

Ahoj maminky, mám asi zvláštní dotaz,ale možná mi některá poradíte. Chtěla bych si pořídit jídelní porcelánovou sadu v černé barvě. Máte některá zkušenost, jestli na tom po umytí nádobí nezůstávají skvrny po jaru nebo mapy? Myčku nemám, takže to budu mýt ručně a utírat nadobí, co se mi někdy nechce, tak nevím, zda je to dobré rozhodnutí. Děkuji všem

Reakce:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 15.07.10 21:30

Já bych se toho bála. Naši mají kouřové sklo a vidět to tam občas je (mamka ale nádobí poctivě utírá). A to mají celkem měkkou vodu. V té naší pražské tvrdé by to bylo asi ještě horší.

Mammella
Stálice 59 příspěvků 15.07.10 21:32

To není právě kouřové, je to černý porcelám, jsou to takové ty talíře ve tvaru čtverců a černé misky na polívku. Ale děkuji, mě se to strašně líbí,ale stále váhám :zed:

Any11 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.10 21:40

Mame je (nevim jestli je to porcelan, ale ikea ty hranate dela) a nic na tom nezustava. Mame teda mycku, ale i po normalnim umyti je to v pohode.

Jana206
Nadpozemská drbna 26547 příspěvků 15.07.10 21:43

Sousedka to má, jedli z toho venku, moc si to chválí, pravděpodobně jí na tom nic nezustává, vypadá to pěkně, pokud nebude zítra v práci, zeptám se jí :wink:

marcelka_88
Extra třída :D 13795 příspěvků 15.07.10 21:49

Ségra si to koupila na barák, také přesně ty černé hranaté a už vyzkoušeli a spokojenost… A já do nich jednou chci jít také … :wink:

Mammella
Stálice 59 příspěvků 15.07.10 21:52

Moc všem děkuji, moc jste mě potěšily, už dlouho po ní toužím, tak pokud to tak půjde dál, v pondělí jdu pro ni :dance:

Hanka1
Extra třída :D 13578 příspěvků 15.07.10 22:30

Mame cernou hranatou od Luminarc, udrzovala se dobre, myla se dobre (mame a meli jsme mycku), ale asi jsme konzervy - z bileho nebo svetleho talire se mi proste ji lip…

maluska
Neúnavná pisatelka 17154 příspěvků 15.07.10 22:34

no asi teda jak ktery, ale my cerny talire meli a hruza :roll: byl to samy otisk prstu a jeste horsi bylo, ze se rychle poskrabali, takze za me uz nikdy vic

maluska
Neúnavná pisatelka 17154 příspěvků 15.07.10 22:38
Hanka1 píše:
Mame cernou hranatou od Luminarc, udrzovala se dobre, myla se dobre (mame a meli jsme mycku), ale asi jsme konzervy - z bileho nebo svetleho talire se mi proste ji lip…

mne se jidlo na cernym taliri taky moc nelibi, ale to uz je jina :wink: mozna je to i zpusobeny tim, ze po nejakem case jsem ty cerny talire nenavidela :mrgreen:

Hanka1
Extra třída :D 13578 příspěvků 15.07.10 23:00

My je taky nepouzivame, proste obycejna polivka - hovezi ci kureci vyvar v cernem taliri vypada otresne a vubec jsem nemela chut ho jist. Nastesti jsme si ho koupili jen do nove MW za bezdetna a jen dva kusy od kazdeho talire…

Pipet
Generální žvanilka 24136 příspěvků 16.07.10 08:10

My máme takové tmavé bordó, a bez myčky… no nevím, asi bych je nechtěla. Jedině mýt pod tekoucí horkou vodou.
Ale pokud se ti líbí, myslím, že se najíš i z dokonale nenaleštěné misky s radostí :palec:

Mammella
Stálice 59 příspěvků 16.07.10 08:16

Tak maminky, opravdu všem moc děkuji. V tom, že klasika je klasika souhlasím, ale znáte ženské, když si něco usmyslí, musí to mít,ale mít to za každou cenu, to zase né. Určitě jsem Vám moc vděčná za Vaše rady, vím, že tady mi vždycky dobře poradily. A je pravda, že jíme hlavně očima,to mě něnapadlo, že by mi na černé barvě nemuselo chutnat,tak proč ty sady vypadají tak svěle!!! :roll: Pod tekoucí vodou myju, nějak nesnesu mýt nádobí v mastné vodě a tím, že jsem jen sama s dcerou ,tak toho není tolik. Ještě jednou velké dík :potlesk: …krásné léto Vám všem přejeme :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >