Černé myšlenky v těhotenství

172
23.4.21 20:13

Cerne myslenky v tehotenstvi

Krasny vecer, cekam 4. dite. Podarilo se mi otehotnet cca pul roku po zamlklem potratu. Na prohlidce v 9. tydnu bylo vse v poradku, jen od te doby mam cerne myslenky. Jak vim, ze je to ok? Nespinim, nic me neboli, nejake tehotenske priznaky mam ( velka unava, bolest prsou apod. ), brisko mam, po ctvrte vyskocilo uz rychle, ale nekdy mi prijde i, ze je mensi apod. Mela jste to tak nektera? Tohle cekani do dalsi navstevy na gynde je strasne. Prijdu si uz na hlavu, ale potrebovala bych vedet, jestli to mel nekdo take tak a jak to dopadlo. Diky moc L.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31014
23.4.21 20:51

Měla jsem to stejně. Každé těhotenství a pokaždé to se mnou bylo horší :roll:
No dopadlo to tak, že mám 3 krásný zdravý děti :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
567
23.4.21 20:58

Měla jsem to, v noci se mi zdají sny, že krvácím atd. Nemusí to ale znamenat, že je něco špatně, obavy jsou normální, pramení z toho, že už to dítě v břiše máme rády, bojíme se o ně, máme za ně zodpovědnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
638
23.4.21 21:34

Tak těhotenství je tak trošku " otravný ".Tak máš tři děti. Tak by jsi měla být zkušená. Ale vidím, že to může potkat každou z nás? Mluvíš o tom s někým? Kromě emimina :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
23.4.21 22:17

Já jsem byla ve dvou těhotenstvích v naprosté pohodě. U třetího jsem byla v pohodě tak do 8.měsíce. Pak jsem měla divné sny a najednou jsem začala přemýšlet nad komplikacemi při porodu, nad vadami, na které nepřišli na vyšetřeních apod…dvakrát nic a teď takový předporodní stres. Na výsledek čekám… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4803
24.4.21 06:32
@Luucanam123 píše:
Krasny vecer, cekam 4. dite. Podarilo se mi otehotnet cca pul roku po zamlklem potratu. Na prohlidce v 9. tydnu bylo vse v poradku, jen od te doby mam cerne myslenky. Jak vim, ze je to ok? Nespinim, nic me neboli, nejake tehotenske priznaky mam ( velka unava, bolest prsou apod. ), brisko mam, po ctvrte vyskocilo uz rychle, ale nekdy mi prijde i, ze je mensi apod. Mela jste to tak nektera? Tohle cekani do dalsi navstevy na gynde je strasne. Prijdu si uz na hlavu, ale potrebovala bych vedet, jestli to mel nekdo take tak a jak to dopadlo. Diky moc L.

Ja mam cerne myslenky a tehotna nejsem pri korone.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
172
24.4.21 08:12
@KKikina píše:
Tak těhotenství je tak trošku " otravný ".Tak máš tři děti. Tak by jsi měla být zkušená. Ale vidím, že to může potkat každou z nás? Mluvíš o tom s někým? Kromě emimina :think:

Ne, manzel me podporuje, ale stejne je v praci atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat