Cernosi v uchu

Jarka Blažena
14.2.21 23:41

Cernosi v uchu

Ahoj mamky prosim o radu nejak me zlobi ten srac pod uchem ten lalucek a jakoze je tam takova boulicka a boli jenom kdyz na ni sahnu no a bojim se abx to nebylo neco drsnyho tak poradte nevim jak to vyhledat tak vam pisu Jestli je tu nekdo doktor bufu rada za ofpoved odbornika diky :mrgreen:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
66
14.2.21 23:46

Já mám v uchu teda asiaty, tak doufám že je všechno v pohodě 8o

• Nahlásit
Jarka Blažena
14.2.21 23:55

@EvaEpic to vam prijde k smichu?! Nebudte sadistka ja si prisla pro radi,,, tak nebudte **** diky moc hezky vecer

• Nahlásit
Jarka Blažena
14.2.21 23:57

@EvaEpic *a rasistka

• Nahlásit
582
15.2.21 00:10
:lol: :lol: :lol: :lol:
  • Nahlásit
3255
15.2.21 00:17

@Jarka Blažena Rada bych poradila, ale nějak nechápu, co s tim uchem máš… Jakože treba v dirce od nausnice? To se nekdy zaniti nebo tam zustane hnis… Nebo něco jiného?

• Nahlásit
2183
15.2.21 00:34
@Jarka Blažena píše:
Ahoj mamky prosim o radu nejak me zlobi ten srac pod uchem ten lalucek a jakoze je tam takova boulicka a boli jenom kdyz na ni sahnu no a bojim se abx to nebylo neco drsnyho tak poradte nevim jak to vyhledat tak vam pisu Jestli je tu nekdo doktor bufu rada za ofpoved odbornika diky :mrgreen:

Ty černoši v uchu by sami o sobě nebyli problém, horší je, že ti podle všeho nas.rali do hlavy ;)

• Nahlásit
17623
15.2.21 04:01

To byl asi hodně výživnej matroš. Ach jo, jednou usnu brzy a tady taková prča.

• Nahlásit
929
15.2.21 04:17

Černoši v uchu? To bude asi překlep? Máš píchlou náušnici? Může se udělat zánět, pak pupínek. Zajdi k lékaři, to bude nejlepší, leda dát fotku, potom třeba někdo bude vědět.

• Nahlásit
210
15.2.21 06:22

K lékaři bych nechodila pokud dírka nezapacha. A pokud to není v dirce od náušnice tak to bude prach obyčejný beďar. Takový ten vnitřní co není dlouho vidět ale na omak bolí. Taky se mi to občas stává.
A zapracovat na gramatice spíš než se sťourat v uchu.

• Nahlásit
5250
15.2.21 07:05
@Jarka Blažena píše:
@EvaEpic to vam prijde k smichu?! Nebudte sadistka ja si prisla pro radi,,, tak nebudte **** diky moc hezky vecer

Prej nebudte ****, hezký večer :lol: :lol: :mrgreen: Tak to je prrdel :mrgreen:!! Hele, Jarčo Blážo, co takhle to napsat bez překlepů? Co to sakra je, Cernosi v uchu?? Každý slušný člověk si to po sobě aspoň přečte, aby věděl, co napáchaly automatické opravy! ;)

• Nahlásit
12485
15.2.21 07:14

Nelze neudělit úvodnímu příspěvku :srdce:8) Zatím nejhodnotnější valentýnský příspěvek… :pankac: 8)

• Nahlásit
16041
15.2.21 07:35
@Moringa píše:
Ty černoši v uchu by sami o sobě nebyli problém, horší je, že ti podle všeho nas.rali do hlavy ;)
:mrgreen:
  • Nahlásit
677
15.2.21 08:17
@Jarka Blažena píše:
@EvaEpic to vam prijde k smichu?! Nebudte sadistka ja si prisla pro radi,,, tak nebudte pica diky moc hezky vecer

Pardon… složila jsem se smíchy :D :D :D :D :D :D

• Nahlásit
17623
15.2.21 08:40
@Uiii píše:
Pardon… složila jsem se smíchy :D :D :D :D :D :D
:mrgreen: Neboj, nejsi jediná :mrgreen:
  • Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat