Certifikát o Testu dítěte do telefonu.

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
464
5.11.21 16:46

Certifikát o Testu dítěte do telefonu.

Dobrý den maminky, můžu se zeptat, jak jste dostali potvrzení o negativním testu dítěte do tečky? Jsem bezradná. :think: :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15456
5.11.21 16:50

Otevřela jsem si to na PC z portálu UZIS a pak načetla do tečky přes QR kód. Propojení v mobilu mi nefungovalo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
433
5.11.21 16:57

Nam to neslo ani z toho uzis stahnout. Volali jsme 1221 a pak opravili udaje, pak nam to poslali na mail. Pak pres tecku pres qr kod stahnout a nacist z telefonu certifikat v pdf.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
464
5.11.21 16:59

@alatheia1 teď jsem volala na 1221 opravili tak čekám, až dají vědět a zkusím se na uzis přihlásit znova.. Děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4484
5.11.21 18:52

Ja si do tečky přidala dítě a vždy mi samo zezelena, načte se tam výsledek sam :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
464
5.11.21 18:59

@Jarka K mně právě do té tečky přidat nejde. Volala jsem na infolinku, aktualizovali mi údaje s tím, že až aktualizace kompletně proběhne, pošlou mi mail. Pak by mi to mělo fungovat stejně, jako vám. Žádný mail, ale zatím nepřišel. Tak doufám, že to do zítra stihnou. Syn v pět ráno odjíždí na závody a certifikát potřebuje, aby mohl odjet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
448
5.11.21 19:51
@hanisv píše:
@Jarka K mně právě do té tečky přidat nejde. Volala jsem na infolinku, aktualizovali mi údaje s tím, že až aktualizace kompletně proběhne, pošlou mi mail. Pak by mi to mělo fungovat stejně, jako vám. Žádný mail, ale zatím nepřišel. Tak doufám, že to do zítra stihnou. Syn v pět ráno odjíždí na závody a certifikát potřebuje, aby mohl odjet.

A musí ho mít v aplikaci? Co lidi, kteří nemají chytrý mobil. Vytiskla bych certifikát ze stránek uzis nebo udělala na mobilu/počítači snímek obrazovky (to mi zatím vždycky všude stačilo, odmítám používat danou aplikaci).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
464
5.11.21 19:59

@Snorlaxik Ale já si ten certifikát nemám kde vytisknout.. Nedostanu se k němu, když se nedostanu do toho systému… Do SMS mi jen přišla zpráva, že je syn negativní a abych si certifikát stáhla na ocko.uzis, kam se stále nemůžu přihlásit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
448
5.11.21 20:03
@hanisv píše:
@Snorlaxik Ale já si ten certifikát nemám kde vytisknout.. Nedostanu se k němu, když se nedostanu do toho systému… Do SMS mi jen přišla zpráva, že je syn negativní a abych si certifikát stáhla na ocko.uzis, kam se stále nemůžu přihlásit

A jak se do toho přihlašuješ? Mně tam stačí vyplnit telefonní číslo, e-mail a datum narození, co jsem vyplňovala při žádosti o testu. Ale vždycky mi zatím přišlo potvrzení v SMS/emailu, že je negativní a třeba odkaz na stažení certifikátu od testovací společnosti a na uzis byl ten evropský formulář až po několika dalších hodinách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
464
5.11.21 20:14

@Snorlaxik chtěla bych se přihlásit pomocí tel. čísla a emailu, ale to nešlo… Volala jsem na infolinku, tam mi řekli, že aktualizují mé údaje, že mi přijde mail a pak se mám zkusit znova přihlásit… Už je to tři hodiny a stále nic a na infolince už nikdo není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4484
5.11.21 21:51

@hanisv a nebyl někdy předtím na testech a neuvedla jsi tam jiny mail?
Ja totiž u prvního testování uvedla mail soukromý, u druhého firemní a stejně mi to chodí na ten první.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
464
5.11.21 21:59

@Jarka K nene, na stejný. Navíc jsem volala na infolinku a tam jsme údaje ještě ověřovali. Syn má za sedm hodin odjet a certifikát v ruce nemám. Jen SMS o tom, že je negativní, ale to si myslím, že nám neuznají. 😔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat