Červené fleky na dlanich

• Fotoalbum (4)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
36
27.11.21 19:47

Červené fleky na dlanich

Dceři 8 let se pres noc objevily tyto fleky na dlaních. Bolí na dotek, nesvědí. Nic tomu nepredchazelo. Ani se to nikam dal nerozšířilo. Teď po dvou dnech se přidala teplota do 38 a únava. Nez se v pondělí dostaneme k dr. jdu si pro radu, zda jste někdo neřešil. Na 7 nemoc ruka pusa ústa se mi to nezdá.
Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4767
27.11.21 20:21

Syn měl to stejně před 2 mesici a doktorka mi řekla, že musel prodelat nějakou virozu. Řekla mi, že má německý název ale nepamatuje si ho. Měl to i na ploskach a na dlanich. Bolelo a svedilo zároveň. Nevím čím to je. Včera ráno se mu to udělalo opět na ploskach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
27.11.21 21:07

@S.maya to je jediné co mne napadlo, v našem případě tedy spíš jako předzvěst nějaké virózy. Tak uvidím co se z toho vyvine :think: díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20899
27.11.21 21:13
@HEGE píše:
Dceři 8 let se pres noc objevily tyto fleky na dlaních. Bolí na dotek, nesvědí. Nic tomu nepredchazelo. Ani se to nikam dal nerozšířilo. Teď po dvou dnech se přidala teplota do 38 a únava. Nez se v pondělí dostaneme k dr. jdu si pro radu, zda jste někdo neřešil. Na 7 nemoc ruka pusa ústa se mi to nezdá.
Děkuji

Streptokok možná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4767
27.11.21 21:14
@HEGE píše:
@S.maya to je jediné co mne napadlo, v našem případě tedy spíš jako předzvěst nějaké virózy. Tak uvidím co se z toho vyvine :think: díky

Je fakt, že od začátku září prodělal už 4 virozy. Ted nemocny není a má to zase. Už tu jedna diskuze je a tam řeší paní stejný problém…také nic nenašli a to nechali malému brát i krev :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat