červene flíčky v obličeji

2073
7.1.08 13:24

červene flíčky v obličeji

Ahoj holky,
pred 10ti dny jsme byli na ockovani Priorixem (v 15ti mesicich) no a asi za dva nebo tri dny se Tomikovi na tvaricce objevil takovy cerveny pupinek no neco jako akne, takze jsem tomu nevenovala zadnou pozornost no a dalsi den se mu objevily dalsi dva na bradicce. Tak jsme se koukla na ten pribalovy letak k tomu ockovani a tam je napsano, ze jeden z nejcastejsich nezadoucich ucinku je psana vyrazka. Takze jsem to zase nechala byt a temer se mi zdalo, ze to mizi, ale ted je to zase patrnejsi (predevsim kdyz jsme venku)… K doktorce se mi s tim nechce - jednak tam stravime zase cele dopoledne a navic hrozi, ze tam jeste neco chyti a take tam nechci behat s kazdou blbosti.
Co myslite muze to byt jeste k tomu ockovani. Mate nekdo podobnou zkusenost. Nebo co bych s ti mela delat? Mam to zkusit namazat Fenistylem?
Diky moc.
Verveve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12878
7.1.08 20:16

ahojky,
tak já osobně mám k jakýmkoliv pupínkům velice laxní přístup. pokud to jsou jenom tři pupínky v obličeji, tak bych to nějak výrazně neřešila a počkala minimálně dalších 14 dní, co se z toho vyklube. máš úplnou pravdu v tom, že v čekárně byste mohli chytit ještě něco výrazně horšího. Fenistil bych namazala jenom pokud malého pupínky svědí a škrábe je. jinak mi to připadá zbytečné (opět můj laxní přístup ;-) ) My jsme tohle očkování měly před měsícem a KLárka se mi osypala po celém brřiše. ale už předtím jsme bojovaly s ekzémem a ještě jsem jí dávala mandarinky. takže spíš myslím, že to byla kombinace těchto více faktorů. u vás je možné něco podobného. taky mohl výrazněji zareagovat na jídlo, které jinak zvládá v pohodě.
No, možná má někdo víc zkušeností a poradí líp… ;-)
ať pupínky brzo zmizí!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2073
7.1.08 22:31

Diky moc za podporu - no ja to zatim moc neresim. Jen se mi prave zdalo, ze jiz pomalu mizi a ted jsou zase patrnejsi, ale je fakt, ze je to videt hlavne kdyz jsme venku. No ja jsem si prave rikala, ze to asi bude reakce na to ockovani, nebot jidlo ani treba praci prasek jsem nemenila, ale je fakt, ze to muze byt vic faktoru najendou. Tak uvidime - snad to brzy zmizi :-)
Verveve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama