Červené šaty a k tomu jaké boty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 13:54
Červené šaty a k tomu jaké boty?

Holky, přijdu si dost trapně, tak odpusťte anonym. Chci si vzít červené šaty, ale prostě nedokážu se rozhodnout, jaké si vzít boty. Když googlim, tak je povolená černá/bílá i červená. Boty mám černé lodičky, bílé lodičky i červenobílé lodičky (proužkové), které byste si vzaly? :P :oops:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
tininas
Ukecaná baba ;) 1500 příspěvků 13.12.18 13:58
@Anonymní píše:
Holky, přijdu si dost trapně, tak odpusťte anonym. Chci si vzít červené šaty, ale prostě nedokážu se rozhodnout, jaké si vzít boty. Když googlim, tak je povolená černá/bílá i červená. Boty mám černé lodičky, bílé lodičky i červenobílé lodičky (proužkové), které byste si vzaly? :P :oops:

Ahoj.

Zajímavě zní ty červenobílé (proužkové), ale těžko říct, jestli se hodí k šatům.
Když budeš mít čas a chuť tak pošly foto - šat i bot.

Určitě ne bílé lodičky - ty mají povolené jen nevěsty. :)

A jakou kabelku si chceš vzít?

Annabela11
Závislačka 2901 příspěvků 13.12.18 14:00
@Anonymní píše:
Holky, přijdu si dost trapně, tak odpusťte anonym. Chci si vzít červené šaty, ale prostě nedokážu se rozhodnout, jaké si vzít boty. Když googlim, tak je povolená černá/bílá i červená. Boty mám černé lodičky, bílé lodičky i červenobílé lodičky (proužkové), které byste si vzaly? :P :oops:
Černé…
Marie432875
Ukecaná baba ;) 1936 příspěvků 13.12.18 14:00

Tak kdyz pominu osobni averzi k bílým botam (pokud se nejedna o nevěstu), tak bych volila boty velmi decentní a nenapadne - klidne nude. červené saty jsou tak moc vyrazne, ze vyrazne boty to shodí a celkový dojem bude preplacany. decentní doplňky, lehké líčení, jednoduchý účes a nemůžeš šlápnout vedle :hug:

Aduš8
Závislačka 3056 příspěvků 13.12.18 14:02

Já osobně bych volila tělovou(nude) barvu bot i kabelky. :nevim: červená je sama o sobě hodně výrazná

smurfka
Vesmírná mluvilka 30154 příspěvků 13.12.18 14:04

stejnou barvu jakou budeš mít kabelku..
pokud bez kabelky..vzala bych si klidně i červené..myslím že s těch tří voleb je to jedno a neuděláš chybu žádnou :nevim:

azaleila
Kecalka 261 příspěvků 74 inzerátů 13.12.18 14:05

Černé boty i kabelku…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 14:05

moc děkuji :kytka: šaty jsou krajkové ke kolonům bez výstřihu s krátkým rukávem, bílé boty jsou spíše krémové. Černá je právě taková klasika, krémová je asi moc do očí bijící a ty červenobíle se vlastně k těm šatům strašně hodí, ale mám je nerozchozené a bojím se, že v nich nevydržím :roll: Jsem mladá, tak si tu barvu snad můžu dovolit :oops:

tininas
Ukecaná baba ;) 1500 příspěvků 13.12.18 14:17
@Anonymní píše:
moc děkuji :kytka: šaty jsou krajkové ke kolonům bez výstřihu s krátkým rukávem, bílé boty jsou spíše krémové. Černá je právě taková klasika, krémová je asi moc do očí bijící a ty červenobíle se vlastně k těm šatům strašně hodí, ale mám je nerozchozené a bojím se, že v nich nevydržím :roll: Jsem mladá, tak si tu barvu snad můžu dovolit :oops:

Ahoj.

Pokud jsi mladá a nemáš 80 kg +, tak si prosím Tě hlavně neber černé lodičky a k tomu černou kabelku. To jsou žhavé 80. a 90. léta :) To už v dnešní době nenosí ani babičky na venkově do kostela. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 14:21

@tininas děkuji, to bych právě nerada, ano jsem mladá a váha je taky snad ok :lol: takže zřejmě varianta, ala pro krásu se musí trpět a nerozchozené boty :lol:

weyky
Neúnavná pisatelka 19252 příspěvků 64 inzerátů 13.12.18 14:26

Tak záleží na tom,jak se k sobě boty a šaty hodí.Asi bych volila ty proužkové,pokud se vyloženě netlučou se šaty,jinak tu černou no..

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 3 inzeráty 13.12.18 14:53

Rozhodně boty i kabelka nude, možná lehce pastelově do růžova. Černá i krémová peklo, proužkované mi připadají taky trochu děsivé, ale možná v reálu vypadají jinak :-)

Uživatel je onlinerůžový achát
Kelišová 5771 příspěvků 13.12.18 14:54

Stříbrné, nebo zlaté

Ou
Kelišová 5885 příspěvků 13.12.18 15:06

Negooglete a vezměte si co se vám líbí a cítíte se v tom dobře. Ale pokud máte jednoduché černé lodičky, ideálně kožené, tak ty si můžete vzít ke všemu

zuz1206
Ukecaná baba ;) 1300 příspěvků 14.12.18 11:52
@Anonymní píše:

k cervenym jedine cerne nebo ruzove, zkus to, je to skvely kontras a neni to nudne, jak vetsinou vidavam..

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >