Červený flíček pod okem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.18 09:05
Červený flicek pod okem

Dcerka měla 2 dny horečku a teď má pod okem takový červený flek (má jakoby pytel pod okem, ale červenej), a teď nevím jestli to může mít od toho jak si mnula oči nebo to je něco jiného… Oko neslzi, ani mi nepřijde že by ji to svedilo… Nicméně se v rodině nedávno objevil pásový opar který zasáhl i oko takže jsem trochu nervi, ale zase nechci teď lítat k doktorce když řádí chřipky aby zbytečně něco nechytla… Horečka byla nejspíš od zubů (stolička) měli vaší prckove někdy něco podobného a bylo to jen nějaký otlaceni? Anonym, nechci aby se to doneslo k některým členů rodiny, aby se nespustila histerie

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama