Fotbal důležitější než škola

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikolka135
Povídálka 18 příspěvků 23.02.18 21:34
Fotbal dulezitejsi nez škola

Ahoj, chci znát váš názor. Syn známé měl rýmu, ale šel s tím na fotbalovy trénink. Z něho poté prý přišel domů a že mu je hůř, tak jestli ho pry necha mamka dalsi den doma, aby nemusel do skoly…ta ho tedy nechala 2 dny doma, protože je nemocný. Pote mel horsi rymu, kasel a kychani. Dneska mu kupovali leky, ale zejtra jedou v pohodě na zápas (venkovni). Prijde vam to normalni?? Uz me to vypravela vicekrat, takze to rozhodne neni poprve. Jejimu synovi je 15 let. :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1376 příspěvků 23.02.18 21:37

Mno a co je ti do toho? :nevim:

Petra Z
Hvězda diskuse 51533 příspěvků 23.02.18 21:37

@Nikolka135 bylo by mi to úplně jedno, co si jak kdo dělá se svým dítětem

Malaga
Generální žvanilka 23133 příspěvků 23.02.18 21:39
@Nikolka135 píše:
Ahoj, chci znát váš názor. Syn známé měl rýmu, ale šel s tím na fotbalovy trénink. Z něho poté prý přišel domů a že mu je hůř, tak jestli ho pry necha mamka dalsi den doma, aby nemusel do skoly…ta ho tedy nechala 2 dny doma, protože je nemocný. Pote mel horsi rymu, kasel a kychani. Dneska mu kupovali leky, ale zejtra jedou v pohodě na zápas (venkovni). Prijde vam to normalni?? Uz me to vypravela vicekrat, takze to rozhodne neni poprve. Jejimu synovi je 15 let. :nevim:

Tak oni jsou rodiče a normální jim to přijde… školu dožene, ale jestli z něj chtějí mít Rosického, tak neúčast na fotbale by mu mohla uškodit…

beruska9
Extra třída :D 10256 příspěvků 23.02.18 21:40

A proc to resis? Treba doufaji, ze z neho bude dalsi Ronaldo nebo kdo (fotbalu nerozumim, snad jsem trefila spravne jmeno :mrgreen: ), tak k cemu skola :nevim:

Jejich dite, jejich zodpovednost.

lucenka
Vesmírná mluvilka 30325 příspěvků 23.02.18 21:42

Oni jsou rodiče ale spíš než dávání přednosti fotbalu před školou by mi jako rodiči vadilo nechávat sportovat nemocné dítě. To se mu může do budoucna vymstít.

dlouha
Ukecaná baba ;) 1717 příspěvků 23.02.18 21:44

Kluk má 15 let, to není už malý usoplený děcko, tudíž si snad dokáže říct

mau-mau
Závislačka 3057 příspěvků 23.02.18 21:45

@Nikolka135 já si o tom myslím, že doufám, že nemám nějakou podobnou známou, jako jsi ty, aby mi kvůli takové hovadině řešila na netu :mrgreen: Je to 15 letý klacek, jde o prdlajs. :roll: Nejspíš se nestane vůbec nic. Vybodni se na to a mysli si něco o pudeli nebo si jdi koupit něco pěkného na sebe, to ti udělá radost. :kytka:

Jahru
Ukecaná baba ;) 1306 příspěvků 23.02.18 21:46

Tvoje starosti bych chtěla mít :mrgreen:

Kelsey
Hvězda diskuse 43659 příspěvků 23.02.18 21:54

Zavidis, ze nemas rymu a musis chodit do skoly? Zitra je vikend.

sagina
Kelišová 7354 příspěvků 23.02.18 22:01

@Nikolka135 15 let, to je v devítce, ne? třídní u starší holky říkala, že ve druhém pololetí se děcka už mění ve středoškoláky - do školy dochází akorát ve středu. po přijímačkách je to pak prý ještě horší :nevim: jinak třeba já minulý týden holku omluvila na den ze školy, protože v ZOO měli kroužek pro děti, na který ona chtěla a bohužel, prázdninami se tak úplně netrefila. v letošním školním roce to není její první zameškání kvůli jejímu koníčku a bude-li mít štěstí, tak ještě zamešká. a jo, taky před jednou z těch akcí zůstala doma, protože se necítila dobře a měla obavy, aby se ve škole nedorazila. vzhledem k tomu, že holka ve škole nemá problémy, tak já s tím taky problém nemám. samozřejmě, její třídní učitel ví, proč není ve škole, vždy se ho předem zeptám, zda mu uvolnění nevadí.

Ivan PPZ
Kelišová 5564 příspěvků 23.02.18 22:01
@Nikolka135 píše: …ta ho tedy nechala 2 dny doma, protože je nemocný. Pote mel horsi rymu, kasel a kychani. Dneska mu kupovali leky, ale zejtra jedou v pohodě na zápas (venkovni). Prijde vam to normalni?? .. Jejimu synovi je 15 let…

Několik rovin- 2 dny doma ze školy, ale fotbal ano- naznačuje, že to s tou školou nebude tak žhavé.
Mě přijít na trénink hráč, který smrká a kašle kolem sebe, tak ho pošlu domů (jsem trenér u 14 a 15 letých fotbalistů).
Nechat zatěžovat nemocného člověka - nemusí to být jen rýma- není rozumné. Takže já na rozdíl od přítomných bych to řešil za ty rodiče. Žádný trénink, žádný zápas. Nepotřebuju, aby to ještě navíc chytlo dalších X hráčů.

Petruna21
Echt Kelišová 9447 příspěvků 23.02.18 22:14

To je jejich věc :)

Uživatel je onlineRusset
Kelišová 7385 příspěvků 23.02.18 22:15
@Nikolka135 píše:
Ahoj, chci znát váš názor. Syn známé měl rýmu, ale šel s tím na fotbalovy trénink. Z něho poté prý přišel domů a že mu je hůř, tak jestli ho pry necha mamka dalsi den doma, aby nemusel do skoly…ta ho tedy nechala 2 dny doma, protože je nemocný. Pote mel horsi rymu, kasel a kychani. Dneska mu kupovali leky, ale zejtra jedou v pohodě na zápas (venkovni). Prijde vam to normalni?? Uz me to vypravela vicekrat, takze to rozhodne neni poprve. Jejimu synovi je 15 let. :nevim:

Sama bych tohle synovi nedělala, ale kamarádce bych to nevyčítala, je to její věc.

vjerunqa
Závislačka 2689 příspěvků 23.02.18 22:16

@Nikolka135 Ano, myslím, že je to v pořádku. Fotbal je důležitější než škola ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Kráska a rektor plánují svatbu: Těhotná partnerka není politický kalkul, říká Bek

Končící šéf brněnské Masarykovy univerzity Mikuláš Bek se rozhodl učinit... číst dále >

Všichni přemýšleli, jak dělat umění, já chtěl dělat pořady pro lidi, říká Adamec

Miss České republiky, Slavíci, ale i kultovní seriál Sanitka. To všechno jsou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sex jako poprvé. Po rekonstrukci panenské blány touží i padesátnice

Rekonstrukce panenské blány sice není v Česku zákrok úplně běžný, ale občas... číst dále >

Zhubla 90 kilogramů, dalších sedm vážila převislá kůže. Pomohla operace

Celý život byla obézní. Teprve po třicítce shodila polovinu své hmotnosti,... číst dále >

Reklama