Cervix score - porod

Anonymní
16.10.20 16:14

Cervix score- porod

Holky jak je to tedy s tím CS a jaké jste měli vy na poslední kontrole pře porodem? :D Je to „dulezity“ udaj? nebo zas tolik neznamená..
Já byla ve středu na kontrole, doktorka rikala ze se dalsi kontroly nedockam a zapsala CS 8.. odešla mi včera hl. zátka, zatím jen poslíčci, ale i tak uz je to dost neprijemne a nepohodlne :D hlavně jsem jak na trní, když mi dala takovou naději, že už to může brzy přijít

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30507
16.10.20 16:54

Cerviky score nevypovídá vůbec o ničem ;) Může to přijít dneska, nebo za nějakou dobu. Držím :palec: na pohodový porod :hug:
Svoje CS si nepamatuju, rodila jsem za posledních 10 let 4× :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1179
16.10.20 16:59

A v kolikátém týdnu jsi? U prvního dítěte jsem byla v 34. týdnu a CS jsme měla 6, doktor mi už od 30. týdne vyhrožoval předčasným porodem… Nakonec jsem rodila 39+0 a stejně mi museli na břicho skákat, aby se dcera dostala ven. Jinak hlenová zátka v tomto těhotenství mi odešla už někdy v 36. týdnu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1450
16.10.20 17:30

Já už tento týden slyším po 3 že je to krásně nachystané a furt nic, tak kromě poslíčků se nic neděje :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2314
16.10.20 18:43

Já u obou holek měla “připraveno” na porod už od 24tt, nikdo nevěřil, ze podle CS donosim. Obě narozené 37tt 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3047
16.10.20 19:41

Já odpoledne naprosto klidna deloha, vůbec nic se nechystá maminko a cesty úplně uzavřené… od půlnoci kontrakce a za 23h byl prcek venku. V porodnici jsem se otevřela ze 2 Cm na tlaceni za 2 hodiny jako prvorodicka a to mi říkali, ze at počítám, ze to bude ještě dlouho trvat. O to víc to samozřejmě bolelo. Jsem zvědavá na druhé. Radši bych se otevírala delší dobu s menší bolesti :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat