Česání vlásků 20měsíční holčička

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pupyk
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 28.09.14 22:38
Česání vlásků, holčička 20m

Mám holčičku 20 měsíců, má hrozně jemné vlásky, už celkem dlouhé.
Hodně vlasatá je od malička.
Ale každý vlas jde úplně jinam :roll:
Už jsem z toho zoufalá, v kombinaci s tím, že chvíli neposedí, se absolutně
nedá učesat.
Ostříhat určitě nechceme.
Doporučte, prosím, kde kupujete pro tak malé holčičky vlasové doplňky.
Gumičky ok, ale sponky nedrží, padají, ani jsem ještě nenašla správnou velikost sponky.
Dají se někde koupit tak malé plastové čelenky, co končí za ouškama?
Gumičkovou s kytkou mám, no boj nasadit.
Mám i jednu látkovou, chvíli na hlavě vydrží, ale není to na dlouho.
A používáte nějaké vlasové přípravky?
Přiznávám, že jsem jí už 2× plácla na hlavu pěnové tužidlo, ale nějak na ni nefunguje 8o

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
veria
Generální žvanilka 24683 příspěvků 1 inzerát 28.09.14 22:56

Gumicky sponky celenky se nemaji používat casto pac nicí vlasy, z culíku muze dokonce bolet hlava. Ostrihala bych do nějakého kratšího, lepe udržovatelneho účesu, napr mikado. Dlouhe jemne vlasky stejne nejsou zadna krása. Me dceři se vlasky taky cuchaji, davam obcas kondicioner, pak jdou lepe rozcesat a celkove jsou hezčí.

pupyk
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 28.09.14 23:00

Dceři se necuchají, kondicionér nepotřebuje.
Mikádo… no má prstýnky, to moc nejde.
Jde mi hlavně o ofinu, jak ji uchytit.
Děláme „palmičku“ ale už je moc dlouhá, už i z té palmičky lezou vlásky do očí.
Ale zas nejsou tak dlouhý, aby šly všechny vlasy do culíku.
Občas ho uděláme, ale milion sponek po celé hlavě. A zatřepe hlavou a sponky lítají.

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 28.09.14 23:05

Já teda mám poslední dobou strašlivý pech na sponky, takové ty klasické lámací, koupila jsem si nějaké dospělácké, kloužou, koupila jsem si menší dětské, kloužou. Mám doma pár sponek několik let starých a chráním je jako oko v hlavě, protože nekloužou.
Takže sponky možná nedrží kvůli špatné kvalitě a ne protože by nefungovali jako takové :think:

Markéta80
Hvězda diskuse 42473 příspěvků 28.09.14 23:09

@pupyk malá když palmička už byla veliká a culík mini tak jsme jí dělala 2 culíky ale většinou to má rozpuštěné jen u jídla jí to dam do culíku, vlasů má hodně asi po mě :mrgreen: a ve taky culík, by jí to lítalo, hodně se jí vlní a už je má i tak hodně dlouhé :mrgreen:

pupyk
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 28.09.14 23:10

@Bibi239 Jasný.
A teď kde seženu ty kvalitní :think:
Já mám asi všechny klouzací :nevim:

fifinka609
Kelišová 6927 příspěvků 28.09.14 23:10

@pupyk na sponky můžeš zapomenout-musela bys to opravovat 100× denně. Mě z toho málem trefilo. Jedině malinké gumičky ze silikonu, protože nekloužou. Na ofinu nejlépe platí protažený culík. Drží jako přibitý a nemusí se opravovat, akorát ho musíš hřebenem povolit, aby netahal. Na česání nejlépe kartáč z kančích štětin. Netahá a uhlazuje.

veria
Generální žvanilka 24683 příspěvků 1 inzerát 28.09.14 23:13

Ty sponky musi byt asi co nejmenší pro tak male hlavy.. Nejmenší jsem videla v HM jsou docela dobre.
Nevim no, proste bych to zkrátila. Ofinu nad obočí. Nebo ji naopak nechat dorůst a davat do culíku ale nosit porad culík fakt neni dobre.

fifinka609
Kelišová 6927 příspěvků 28.09.14 23:14

@pupyk jo a čelenky se zoubky a skřipce bych taky vypustila-když dítě spadne, může se o to dost zranit. Moje dcera upadla se skřipcem na hlavě a úplně ho rozdrtila a měla do krve rozdrapnutou hlavu

pupyk
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 28.09.14 23:15

@Markéta80 Jojo, taky dělám občas dva culíky, ale je to boj ;)
Nicméně ofinu do nich nechytím, tu češu do boku a dávám ty sponky.
A furt padají a padají :pocitac:

Ono hodně těch vlasů vepředu směřuje do obličeje.
v podstatě od středu hlavy, všechno trčí k obličeji, jako ofina.
Jestli to dobře popisuju ;)
A kolem středu hlavy se vlasy motají tak různě všemi směry :lol:
No má prostě hroznej smeták :lol: :lol: :lol:

pupyk
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 28.09.14 23:18

Ofinu má víceméně z poloviny vlasů, prostě vlasy z celé přední části (od středu hlavy - takové té slepičí prdele) směřují do obličeje :lol:
To prostě všechno zkrátit nejde. Navíc je ta moje potvora hrozně hezká holčička, to jí udělat nemůžu ;)

@veria píše:
Ty sponky musi byt asi co nejmenší pro tak male hlavy.. Nejmenší jsem videla v HM jsou docela dobre.
Nevim no, proste bych to zkrátila. Ofinu nad obočí. Nebo ji naopak nechat dorůst a davat do culíku ale nosit porad culík fakt neni dobre.
pupyk
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 28.09.14 23:19

Co to je ten protažený culík?

@fifinka609 píše:
@pupyk na sponky můžeš zapomenout-musela bys to opravovat 100× denně. Mě z toho málem trefilo. Jedině malinké gumičky ze silikonu, protože nekloužou. Na ofinu nejlépe platí protažený culík. Drží jako přibitý a nemusí se opravovat, akorát ho musíš hřebenem povolit, aby netahal. Na česání nejlépe kartáč z kančích štětin. Netahá a uhlazuje.
pupyk
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 28.09.14 23:20

No vidíš, to by mě ani nenapadlo, tak dalece jsem ani nedomyslela.
Ale ona je už celkem velká, nepadá… :oops:

@fifinka609 píše:
@pupyk jo a čelenky se zoubky a skřipce bych taky vypustila-když dítě spadne, může se o to dost zranit. Moje dcera upadla se skřipcem na hlavě a úplně ho rozdrtila a měla do krve rozdrapnutou hlavu
randr
Ukecaná baba ;) 1674 příspěvků 28.09.14 23:23

@pupyk
Mam taky holcicku 20m je vlasat a navic kudrnata :) super jsou takove pruzne jakoby hackovane celenky, koupila jsem je v KIK. Nepadaji ji vlasky do oci a i to hezky vypada. Jinak jsem ji aspon ufikla ofinu, aby ji to nepadalo do oci. Casto delam culik, ale nema to rada, tak vzdycky manzel musi delat opicky, aby si toho nevsimla, ze ji zrovna cesu :mrgreen:

Markéta80
Hvězda diskuse 42473 příspěvků 28.09.14 23:24

@pupyk jedině vydržet dokud to doroste, ted už je super že jí to dam vše do culíku, ze začátku bylo blbý jak jí to všude lezlo ale věděla jsme že když jí to necham zastřihnout že to nic nevyřeší :lol: ale doma to nosí většinou volně :mrgreen: a ted už je fajn že do culíku jí nacpu všechny vlasy, sponky nemá ráda :mrgreen: :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >