1,5roční je studený při spánku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
meloryv
Kecalka 142 příspěvků 28.09.14 19:35
Je studený při spánku

Holky, prosím o radu. Mám rok a půl staré dítě už včera se mi stalo, že je při spánku studený i za krkem. V místnosti je 24 stupňů, má nátělník a overal a slabou deku. Nemáte někdo ponětí co to je? Přitom když mu dám silnější deku zpotí se, ale pořád je studený.

Reakce:
jalemina
Závislačka 2816 příspěvků 28.09.14 19:41

Kdyz spi, zpomaluje se mu krevni obeh a neproktvi se tolik a pak je studeny i kdyz mu zima neni. Obcas se tak nepozna ani horecka. Malej studenej ale klepal se jak ratlik, po pidani leku a cca hodine i s cestou na pohotovost se zacal rozehrivat a tam mu namerili cca 38,5 stupne.
Jestli ma obavy, optej se lekare. Ja na spici dite nesaham, jen prikryvam:-)

meloryv
Kecalka 142 příspěvků 28.09.14 19:48

Taky na spící dítě nesahám, ale je i neklidný, musela jsem opakovaně uspávat. Minulý týden dostal tetra vakcínu, tak z toho nemám dobrý pocit.

aneta.ji
Zasloužilá kecalka 901 příspěvků 28.09.14 19:59

@meloryv
tak mu zkus dat jen jeden teply overal ;) a slabou prikryt.co nohy??ma je studene?? dcera trpi na studene nozicky, takze ma i pres den pres overal ponozky. nekdy i v noci a spi pod perinou ale 24tu nemame teda.

meloryv
Kecalka 142 příspěvků 28.09.14 20:09

Taky nemáme normálně tak teplo, přidala jsem mu tam na topení. Má studené i nožky. Přes den byl ale normální, žádná horečka ani mrzutost. Nejde mi to do hlavy.

aneta.ji
Zasloužilá kecalka 901 příspěvků 28.09.14 20:13

@meloryv
zkus dat nejaky teplejsi ponozky ;) nase to ma od nohou ja sama na to trpim taky ;) a pres den je v pohode nebo je studenej nema skytavku??

meloryv
Kecalka 142 příspěvků 28.09.14 20:16

@aneta.ji Přes den je v pohodě. Prostě normálka. Škytavku neměl ani nemá.

aneta.ji
Zasloužilá kecalka 901 příspěvků 28.09.14 20:18

@meloryv
zkusila bych ty ponozky nebo jiny teplejsi overal ;) snad bude zase v pohode

meloryv
Kecalka 142 příspěvků 28.09.14 20:20

@aneta.ji Děkuji, zkusím.

aneta.ji
Zasloužilá kecalka 901 příspěvků 28.09.14 20:22

@meloryv
tak prosim pak napis jak to dopadlo.

meloryv
Kecalka 142 příspěvků 28.09.14 20:32

@aneta.ji Teď jsem ho byla zkontrolovat a zda se, že je to lepší. Na MK jsem se dočetla, že to může mít souvislost s málem vitamínů D. Dnes jsme byli na sluníčku, tak uvidím, jestli to pomohlo.

aneta.ji
Zasloužilá kecalka 901 příspěvků 28.09.14 20:48

@meloryv jojo na MK je vic odbornic :) tak mu treba jen trva dyl nez se prohreje.dala bych mu aspon pres overal ponojdy a pak v prubehu noci sundala at neni zmrzlej

meloryv
Kecalka 142 příspěvků 28.09.14 20:53

O těch odbornicích nic nevím, ale když je nouze největší :) Díky za radu.

aneta.ji
Zasloužilá kecalka 901 příspěvků 28.09.14 20:56

@meloryv neni za co hlavne, ze se to vyresilo :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >