Česká pošta - zkušenosti a plat na přepážce

Anonymní
10.7.15 10:08

Česká pošta - zaměstnání

Ahoj všem!
Je tu někdo, kdo má zkušenost s prací u České pošty - na přepážce??
Kolik je cca plat? Ptám se hlavně proto, abych věděla, kolik si mám eventuelně u pohovoru říci, až položí obligátní otázku jaký bych si představovala plat… :think: Nemám VŮBEC tušení, jak se mohou ty platy u ČP asi pohybovat.
Poradí mi někdo?
Děkuji a přeji fajn den! :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Smazaný anonym
10.7.15 10:57

Ahoj já pracovala na přepážce jako střídač, platy byly složený s pevný mzdy a pak z nějaký tý prémie, na kterou ti ale mohli sáhnout. Zázrak to nebyl, ale šlo to. Nevím jak to vypadá teď. Bylo to kolem 13 000 Kč jo a plus stravenky teda

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
10.7.15 11:03

V centru Prahy kolem 18-19tis, okraj Prahy kolem 16-17tis, čistého.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.7.15 11:05

Edit k anonymu - v tom centru to bylo v roce 2008, na okraji 2011, možná že jsou peníze nižší, nevím jak to je teď, jsem na rodičáku ;) A plus teda stravenky.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.7.15 11:07

Jako myslíš 13 000 hrubýho…?? 8o :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
854
10.7.15 11:18

Platy na poště jsou kolem 12-13 čistého.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.7.15 11:21

Zakladatelka:
Tak to je teda dost strašný (13 čistýho) - vzhledem k tomu, že žiji v Praze. Jo, kdybych žila někde v HorníDolní (btw.-ráda bych!! :mavam: ), tak by to asi bylo relativně ok… ALe v Praze mi to teda přijde strašný… :nevim: Hmmmm… tak to abych na pohovor asi ani nechodila…

• Nahlásit
  • Citovat
1367
10.7.15 11:25

K tomu budou požadovat nové klienty - produkty, produkty, produkty, za zády kontroly, buzerace jak blázen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.7.15 11:43

Ahoj, dávám radši anonymně, já taky pracovala na přepážce a bylo to tak okolo 13000 čistého, ale bylo to v závislosti na tom, kolik produktů jsem prodala - toto budeš muset dělat taky. Nabízet, nabízet a nabízet!!! Podle toho se ti to pak bude odvíjet. Záleží na tobě, jestli něco takového vezmeš, pokud máš silný žaludek a nebojíš se oslovovat lidi a dávat si smlouvy na sebe nebo na rodinu, tak se tam klidně zaměstnej, ale já už tam nejsem víc jak půl roku a můžu říct, že konečně mám klid. I manžel si oddychl. Potkala jsem teďka nějaké známé, co tam ještě dělají a říkají, že se to tam střídá jak na běžícím pásu. Od té doby co jsem odešla, tak z tama odešlo asi 10 lidí.

• Nahlásit
  • Citovat
4551
10.7.15 11:44

Teď u nás visí cedule, že hledají na přepážku pracovnici/vedoucí (je sama na pobočce) za 6800 hrubého, je to teda jen na 20 hod/týdně, ale i tak, to je strašný :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.7.15 11:56

Zakladatelka:
Hm, tak asi na to dlabu…
Zaměstnání mám (a dobře placené - víc než 30 000 hrubého v základu). Ale toužím po klidu (alespoň na chvíli), odpočinout si od stresu… Počítám s tím, že půjdu s platem dolu (ale teda 13 000 mi přijde už moc dole), ale za klid! Tak jak to tu čtu jsem teda šáhla dost vedle - s českou poštou… Mně to přišlo takový pohodový zaměstnání, na té přepážce - usmívat se na lidi, vydávat dopisy. At' žije naivita :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.7.15 12:01

Tak to jsi teda šáhla opravdu vedle. Ono to není jen o tom usmívání se na lidi, oni se na tebe taky moc usmívat nebudou, hlavně když tam budou fronty a ty budeš muset ještě nabízet produkty. Taky to není jen o vydávání dopisů. Musíš se jich ptát jestli to chtějí dopis doporučeně než obyčejně, jestli chtějí balík na do ruky, aby ho tam měli na druhý den (hahaha), z toho má pošta taky svoje provize, ale největší jim jde z těch produktů. Nebudeš plnit, strhnou ti peníze a ještě za tebou bude stát vedoucí a kontrolovat tě, jestli nabízíš nebo ne. Na poště je to jen o stresu, tam žádný klid nezažiješ. Já tam byla rok a bohatě mi to stačilo. Nikdy více. Proč chceš vlastně ze svého zaměstnání odejít? Já mít okolo 30000 hrubého, tak tam zůstávám i za cenu toho stresu, na poště je to daleko horší.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.7.15 12:03
@Anonymní píše:
Tak to jsi teda šáhla opravdu vedle. Ono to není jen o tom usmívání se na lidi, oni se na tebe taky moc usmívat nebudou, hlavně když tam budou fronty a ty budeš muset ještě nabízet produkty. Taky to není jen o vydávání dopisů. Musíš se jich ptát jestli to chtějí dopis doporučeně než obyčejně, jestli chtějí balík na do ruky, aby ho tam měli na druhý den (hahaha), z toho má pošta taky svoje provize, ale největší jim jde z těch produktů. Nebudeš plnit, strhnou ti peníze a ještě za tebou bude stát vedoucí a kontrolovat tě, jestli nabízíš nebo ne. Na poště je to jen o stresu, tam žádný klid nezažiješ. Já tam byla rok a bohatě mi to stačilo. Nikdy více. Proč chceš vlastně ze svého zaměstnání odejít? Já mít okolo 30000 hrubého, tak tam zůstávám i za cenu toho stresu, na poště je to daleko horší.

Já mám stres v práci opravdový… takový, že mi to za ty peníze už ani nestojí. Jakmile začneš mít ze stresu zdravotní problémy, věř mi, že ani prachy tě v tom stresu neudrží… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.7.15 12:08
@Anonymní píše:
Já mám stres v práci opravdový… takový, že mi to za ty peníze už ani nestojí. Jakmile začneš mít ze stresu zdravotní problémy, věř mi, že ani prachy tě v tom stresu neudrží… :nevim:

Sle takový jaký je na poště jsi nezažila. Stojí ti za prdelou jakv vedoucí směny, tak vedoucí pobočky, tak ještě ten, kdo má na starosti alianční partnery. V každé práci jsou stresy, ale pošta jako jiné zaměstnání? To fakt teda ne! Víš kolik z tama lidí odejde s psychickými a zdravotními problémy? Zažila jsem paní, která přímo za přepážkou z toho všeho dostala infarkt, prostě se složila a bylo to. Dobře, pokud máš zdravotní problémy, tak běž na nemocenskou nebo na úřad práce, ale na poštu, nikdy! Tam v klidu nikdy nebudeš.

• Nahlásit
  • Citovat
1367
10.7.15 12:11

Pošta už není Pošta. Dřív i „listonošky“ nosily noviny, teď je to převážně o letácích, na přepážce si můžeš koupit i ponožky, trafika hadra. Pobočky chtějí rušit, slučovat, je to tvrdý byznys a dřou z lidí kůži.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama