Kooperativa - dohoda o provedení práce

Anonymní
9.7.15 10:03

Kooperativa - dohoda o provedení práce

Dobrý den. Jsme firma s. r.o. a máme 9 zaměstnanců na hlavní pracovní poměr a jednoho na dohodu o provedení práce (hrubá mzda do 10000 Kč bez odvodu SP a ZP. Prosím o informaci jak je to s úrazovým pojištěním u Kooperativy. Z jedné strany mám tvrzení, že u dohody o provedení práce se neplatí, je tak nastaven i náš účetní program ale já četla že i z dohod se musí odvádět minimálně 100 Kč. Jak to tedy je? Děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1715
9.7.15 10:17
@Anonymní píše:
Dobrý den. Jsme firma s. r.o. a máme 9 zaměstnanců na hlavní pracovní poměr a jednoho na dohodu o provedení práce (hrubá mzda do 10000 Kč bez odvodu SP a ZP. Prosím o informaci jak je to s úrazovým pojištěním u Kooperativy. Z jedné strany mám tvrzení, že u dohody o provedení práce se neplatí, je tak nastaven i náš účetní program ale já četla že i z dohod se musí odvádět minimálně 100 Kč. Jak to tedy je? Děkuji moc

Proč se nezptáte rovnou na Kooperativě a víte, že budete mít pravdivou odpověď? Než na servru pro maminy s dětmi… :roll: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5702
9.7.15 10:58

Proč by se nemohla zeptat? Tady se řeší věcí! Na Kooperativě samozřejmě řeknou, že zaplatit. Taky jsem četla oba názory, ani na diskuzních účetních fórech se účetní neshodnou. Pojištění se počítá z vym. základu pro soc. poj. a ten u DPP do 10 tis. není, ale co pak v případě pracovního úrazu?! Podle Kooperativy když není vym. základ, platí se 100,– ale z žádného zákona to nevyplývá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama