Český a německý úřad práce

Anonymní
3.6.20 12:41

Český a nemecky urad prace

Zdravim lidičky :mavam:
Nevite zda český a nemecky uřad prace jsou nejak spojeni a jestli můžou si podavat mezi sebou informace o daný osoby skrz co kde pobira? :think: :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

419
3.6.20 12:55

Ahoj, myslím, že propojení nejsou. Sice spolu spolupracují, např. sem jezdí nabízet práci v rámci různých projektů, ale jinak ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.20 13:08

Propojení nijak nejsou. Jsou věci, při kterých spolupracovat musí, ale to je spíš vyjímka.

Pokud bys třeba pobírala podporu nebo jiné dávky v obou zemích a nebylo by tam nic extra na první pohled podezřelého, tak by to v pohodě šlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2340
3.6.20 14:41

Dej pak echo, sjela bych si za hranice taky pro nejaky €, trebas to tady nezjisti a mohla bych oskubat danove poplatniky aj tu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.20 15:10
@shadowbabe píše:
Dej pak echo, sjela bych si za hranice taky pro nejaky €, trebas to tady nezjisti a mohla bych oskubat danove poplatniky aj tu :roll:

Nezáviď. Hloupý kdo dává, hloupější kdo nebere ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3564
3.6.20 19:50
@Jan Exekuovaný píše:
Propojení nijak nejsou. Jsou věci, při kterých spolupracovat musí, ale to je spíš vyjímka.Pokud bys třeba pobírala podporu nebo jiné dávky v obou zemích a nebylo by tam nic extra na první pohled podezřelého, tak by to v pohodě šlo.

Jsi naivní, když si myslíš, že je to nedohledatelné.
A ty následky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2340
3.6.20 20:02
@Jan Exekuovaný píše:
Nezáviď. Hloupý kdo dává, hloupější kdo nebere ;)

Tady není co závidět :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.6.20 21:53

Jde mi o to jestli urad prace v CZ muže zjistit že pibiram Familiengeld z DE. Je to neco jako bonus k mateřské.
Uz v DE mi materska konci a musim poradat o doplaceni zbytek tady v CZ. A pokud neoznamim ze pobiram Familiengeld ta castka co mi urad prace nabidne bude o neco větší
Tak proto se jenom ptam :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
3564
3.6.20 22:16

Vážně ti podvody stojí za to? Nevadí ti případná ostuda nebo trestní oznámení?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.6.20 09:02
@renduli píše:
Vážně ti podvody stojí za to? Nevadí ti případná ostuda nebo trestní oznámení?

Jaká ostuda? :mrgreen: Jako něco ve stylu „povíme to mamince“? :lol: Dělá to takhle každý…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.6.20 09:04
@Anonymní píše:
Jde mi o to jestli urad prace v CZ muže zjistit že pibiram Familiengeld z DE. Je to neco jako bonus k mateřské.
Uz v DE mi materska konci a musim poradat o doplaceni zbytek tady v CZ. A pokud neoznamim ze pobiram Familiengeld ta castka co mi urad prace nabidne bude o neco větší
Tak proto se jenom ptam :think: :think:

Pokud bude mít český pracák podklady z Německa, tak se jich může dotazovat, protože si bude chtít vyjasnit pozici, jakou máš v sociálním systému. Pokud pracáku nebudeš ukazovat žádný německý doklad, tak to neřeš. Prostě nesmí nic ukazovat na Německo u českého pracáku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama