Cesta autem bez klimatizace

660
29.7.13 16:03

Cesta autem bez klimatizace

Ahojte maminky rada bych znala Vase nazory. V patek mame jet k dedeckovi. Cesta trva 2hodinky a vyjizdeli by jsme po 18hod. Problem je, ze nemame klimatizaci.Jeli by jste s 3letakem nebo ne? Dekuji za odpovedi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1800
29.7.13 16:05

My jeli ted v pátek 280 km a v neděli zpět s tím že v autě klima je jen přestala totálně fungovat. Stavěli jsme na všech semaforech a tak okna dolů a sice lehce uvařený ale dali jsme to kupovivu dítě nejlíp z nás :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14090
29.7.13 16:06

Určitě ;) Já jezdím s dvouletou a pohoda kor takhle večer… stáhnu okénko kousek i na druhé straně a v autě je za jízdy příjemně, nejhorší to je když chytnu kolonu a jen se tak šourám a ani větřík nezavane ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33965
29.7.13 16:06

@věrka6 Teplota v autě by měla mít rozdíl 6stupnů takže, když si to nepustíš jako já na mrazák tak proč né. Já dostala z klimatizace pak takovou angínu, že jsem týden umírala a od tý doby jezdím bez ní :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jitka1976
29.7.13 16:09

My jeli taky…do okýnka vzadu u dítěte jsme přivřeli mokrý, vyždímaný ručník (menší velikosti…jako okno)…působil jako clona proti slunci…a chladil…vpředu otevřená okna cca do půlky…a dalo se to…chce to hodně pití s sebou…

• Nahlásit
  • Citovat
2262
29.7.13 16:09

Já klimu v autě nepoužívám vůbec. Jelikož normálně by jsi to měla mít puštěné max o 6-9 stupňů míň než je venku, aby jsi neonemocněla a to je stejně prd… A já jsem na to celkem náchylná, takže já bych bez klimy klidně jela i s prckem :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2219
29.7.13 16:10

Mej sebou hodne tekutin a nejakou cistou plinu si namacej do vody a malemu ji cas od casu otri oblicejik, dekolt a krk, prip. chodidla, to by ho mela na chvilku schladit. Jo a do autosedacky davam obyc plinu, prijde mi, ze pak z ni neni dite tak mokry (spec. zada z toho polstrovani mivala uplne durch). Drzim palce, at je dite v poradku.
PS: Kdyby se ale preci jen stala nehoda a dite se z horka a cesty pozvracelo, tak zastavte na nejblizsi benzine a tam ho na zachode omyj a dej do cistyho (vlastni zkusenost). Jedte klidne, nerezte zatacky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
29.7.13 16:10

@věrka6 proč ne, k večeru uplně v klidu ;) dřív se jezdilo běžně bez klimy i k moři :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
33965
29.7.13 16:13

@MiskaKosa mám to úplně stejně..smrkám i když to nenastavím na mráz :cert: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16985
29.7.13 16:19

Uplne v pohode, vcera jsme jeli 2h. pres den, s 2letakem. Okynko u ridice stazene, u maleho clona, pod ruce na podstavec autosedacky jsem mu dala bily rucnik, aby ho to nepalilo, dost pil, v pulce cesty dostal nanuka. Ke konci jizdy jsme ho ochladili v rece… Paradni. Takhle k veceru a s 3letym bych se vubec nebala. Piti bylo lepsi koupit po ceste v obchode, cerstve chutnalo lip, vypil i 0,5 litru naraz. To co jsem mela z domova, brzo teplalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jemys
29.7.13 16:21

Takhle navečer v pohodě. Jeli jsme teď pátek ráno a sobotu večer a dítě to zvládalo lépe než my (jsme teda větší). Často jsme stavěli a kupovali ovoce - hroznový víno, meloun a hodně pití

• Nahlásit
  • Citovat
18259
29.7.13 16:23

@věrka6 Myslim, ze po 18h je to uz dobry, hlavne pokud to zase nezmeni (v predpovedi), tak by uz takova vedra byt nemela, melo by byt kolem 27stupnu :) :mrgreen: vim nic moc, ale porad lepsi nez 40 :roll: :lol: ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
660
29.7.13 16:29

Moc dekuji za nazory :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nikol.ondrášovka
29.7.13 16:39

Po 18 hodině bych se nebála vůbec

• Nahlásit
  • Citovat
1290
29.7.13 16:43

My jeli pred dvěma leti bez klimosky do Chorvatská, holkam bylo 8 a 4 a dali sme to…klidek, jak pa asi jezdili lidi dříve - skodovkou na Balaton:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama