Cesta do Chorvatska v 5

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
monika.man
Povídálka 19 příspěvků 28.02.18 11:14
Cesta do Chorvatska v 5

Holky chceme jet jedním autem do Chorvatska.Je nás 5 (3 dospělý,2 děti(jed­no z nich má autosedačku).Ne­dělají s tím na hranicích problémy?

Nejnovější recenze z kategorie Cestování s dětmi

Reakce:
majka 4
Echt Kelišová 8389 příspěvků 28.02.18 11:17

@monika.man pokud máte klasické pětimístné auto tak ne, proč taky, jeli jsme taky tak, tři dospělí, mladší v autosedačce, starší na bobíku a babička, vpoho, hlavně nás teda nikdo nestavěl

pannda
Kelišová 6798 příspěvků 36 inzerátů 28.02.18 11:19

S čím? že jedno dítě autosedačku nemá? A má ji mít? Já bych na takovou dlouho cestu jen bobek nedala, mám 8 letou dceru a stále má celou autosedačku. A v plném obsazení 5 míst to bude nepohodlná cesta…uvidíte.

Aries6
Generální žvanilka 22107 příspěvků 4 inzeráty 28.02.18 11:29

@monika.man My jeli v 5, tři děti v autosedačkách. Teda jen do Maďarska, ale problém nebyl, ani nevím kde by měl být :think:???
Máme teda velké auto, takže se všem sedělo pohodlně.

Ijen
Ukecaná baba ;) 1376 příspěvků 28.02.18 15:33

Jake problemy by mely byt? Jezdime VW multivanem v 5 casto, i 7 se v pohode vejde.

monika.man
Povídálka 19 příspěvků 28.02.18 15:37

Malá má 3 ta má autosedačku, mládý 12 ten ji nepotřebuje. Jen mě jde o to když je tam ta autosedačka jestli vzadu můžou sedět další dva lidi. Slyšela jsem že v Rakousku na hranicích je problém. Máme klasické 5ti místné auto.

Ijen
Ukecaná baba ;) 1376 příspěvků 28.02.18 15:49

Nevim, nikdy jsem se s tim nesetkala. Jezdili jsme i tchanovo oktavkou do It nebo do Svycarska, mladsi syn mel sedacku vzadu uprostred, z kazde strany nekdo sedel, nikdo to neresil. Jedine ze by meli nejake nove narizeni.

Deninina
Závislačka 3938 příspěvků 28.02.18 21:07

My jsme jeli sharanem v 7 lidech. 3 deti v autosedackach a k tomu jedna těhotná. Nikde to neřešili, ale pohodlne to teda moc nebylo

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Jeli pozdravit „mamku“ osobně? Kolečko a Vignerová ve vlaku směr rodina

Je to teprve jen pár dní, co rozjařená modelka Aneta Vignerová (31)... číst dále >

Trapný Dyk a afektovaná Kirschner. Má smysl dívat se na The Voice?

The Voice Česko Slovensko. Tak se jmenuje zábavná pěvecká reality show, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >