Hotel Rhodos Řecko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
marin
Echt Kelišová 9234 příspěvků 22.02.18 09:07
hotel Rhodos Řecko

Chtěli bychom jet s dětmi koncem června do Řecka na Rhodos. Máte někdo zkušenost s těmito hotely: Lindos Princess beach, Lardos nebo hotelem Mitsis Rodos Maris Resort, Kiotari? Nebo případně s jiným hotelem, který můžete doporučit?

Reakce:
anathema
Echt Kelišová 7706 příspěvků 22.02.18 09:33

@marin byli jsme v létě ( srpen) v tom Mitsis Rodos Maris Resort a super :palec:
Děti teda větší 13 a 8 let, takže jsem moc nevnimala co vse tam mají pro prcky( pokud máš tedy menší děti)

marin
Echt Kelišová 9234 příspěvků 22.02.18 10:00
@anathema píše:
@marin byli jsme v létě ( srpen) v tom Mitsis Rodos Maris Resort a super :palec:
Děti teda větší 13 a 8 let, takže jsem moc nevnimala co vse tam mají pro prcky( pokud máš tedy menší děti)

Díky moc. Já mám děti 7 a 10. Chtěla jsem se zeptat ten bungalov - to je jeden pokoj pro všechny nebo je to třeba oddělené pro děti? Někde jsem četla, že je tam dost hluk do noci a kolem hotelu nic není?

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 22.02.18 10:23

My byli v Sun Palace. S dítkem zatím jen v bříšku teda :D ale co jsem koukala, program pro děti se mi zdál bezva, hotel má i vlastní aquapark. Co je teda trošku horší, na pláž se jde kousek a musí se přejít hlavní silnice, kde ti nikdo nezastaví, ale zase takový provoz tam nebyl (pravda, začátek června).

anathema
Echt Kelišová 7706 příspěvků 22.02.18 10:39

@marin no okolo to žije no :think: ale tak do půlnoci, kdy končí ty animační programy, pak už je vesměs klid..pak zase ráno hluk, jak jezdí uklízečky atd.
Jinak pokoj si můžeš vybrat.My měli dvě místnosti. V jedné děti, ve druhé já, manžel. Pak koupelna záchod, na chodbě skříně. Dalo se. Stejne tam člověk jen přespával a celý den byl pryč :lol:
Jediný co mě s prominutím štvalo, že byl děsně slyšet v tom bungalovu odpad :cert: kdokoliv šel v noci na záchod a spláchl, nebo pouštěl vodu, tak pak to tak duňelo :roll: a pro mě, co mě vzbudí i špendlík dost nepříjemný :zed:
Jo a kolem toho komplexu toho moc není, na proti nějaký obchůdky. jinak nic..
Ale my ani nic k tomu nechtěli :think: Jako dá se půjčit auto a jet třeba někam na výlet. Tak jedině to využít :think:

marin
Echt Kelišová 9234 příspěvků 22.02.18 10:53

@Kamkam na ten jsem také koukala, ale ten je už úplně vyprodaný.

marin
Echt Kelišová 9234 příspěvků 22.02.18 10:59

@anathema tak do půlnoci by to ještě šlo. A právě s tím pokojem, tam je výběr bungalov nebo rodinný pokoj.

luca241
Ukecaná baba ;) 1682 příspěvků 22.02.18 14:48

Na Rhodu jsem byla několikrát, vždy teda v jiném hotelu, než tebou uváděné. Ale konkrétně hotely sítě MITSIS jsou jedny z nej v Řecku, mají jedny z nejlepších služeb, takže bych se rozhodla pro něj…

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 22.02.18 22:16

@marin Ahaa, no je fakt, že když jsme si to loni rezervovali, nějak touhle dobou, měli na náš termín pár posledních pokojů a krátce na to volné termíny až v říjnu.

marin
Echt Kelišová 9234 příspěvků 23.02.18 06:57
@Kamkam píše:
@marin Ahaa, no je fakt, že když jsme si to loni rezervovali, nějak touhle dobou, měli na náš termín pár posledních pokojů a krátce na to volné termíny až v říjnu.

Prý je letos už hodně hotelů do Řecka vyprodaných už nyní. A to od letoška se prý nově platí pobytová taxa při příjezdu na hotel podle kategorie hotelu na pokoj a den.

marin
Echt Kelišová 9234 příspěvků 23.02.18 06:58

@luca241 děkuji. Také mně byl hodně doporučovaný.

clare.xxx
Povídálka 16 příspěvků 01.03.18 10:20

Taky letos plánujeme Rhodos, takže hledám hotel s dobrým hodnocením a prohlížela jsem si pro inspiraci hotely, které jste napsala. Ten Lindos Princess vypadá dle hodnocení 4,8 z 5 skvěle: https://www.etravel.cz/…cess/recenze Mitsis má 4,5, ale pořád dobré hodnocení, tak snad vám to pomůže.

marin
Echt Kelišová 9234 příspěvků 01.03.18 17:03

@clare.xxx tak nakonec po dlouhém váhání, protože oba hotely byly celkem srovnatelné, jsme vybrali Lindos Princess.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >