Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Otazka je jasna. Doufam, ze se najde nekdo, kdo to s 5letym absolvoval ![]()
Dekuji.
@3HE záleží jestli mají nějakou aktuální výstavu. Jinak co pamatuju tak klasická expozice nějak interaktivní není.
Kluci si užili třeba expozici v Muzeu generála Laudona v Novém Jičíně. A top samozřejmě Malý svět techniky v Ostravě.
@andelka83 budeme v Opave cekat dve hodiny na babicku, ktera bude u lekare.
@3HE Škoda že není teplo, to by stačilo hřiště ( ptacak a sady) a třeba čaj v kavárně.
Jako možnost být v teple to je, ale budeš muset hodně povídat, aby z expozice něco měl. Ale dá se.
@andelka83 dekuji… No, nejak to dopadne… Pripadne Globus a centrum pro deti????
@3HE píše:
@andelka83 budeme v Opave cekat dve hodiny na babicku, ktera bude u lekare.
Proč ne, aspoň budete v teple a třeba tam něco zajímavého bude. ![]()
@Jirka765 píše:
Proč ne, aspoň budete v teple a třeba tam něco zajímavého bude.
Psali na netu, ze je tam replika slona ![]()
Je tam slon a slune z Ostravy a v suterenu velike mnozstvi zvirat. My byli nedavno s dvou a pul letou a byla nadsena! ![]()
@3HE tak opavský Globus neznám, ale taky by to byla možnost. Ale muzeum je víc v centru, tak to je fajn..
@ZuzaMi jo, vidíš na tu přírodní expozici jsem skoro zapomněla.
@3HE píše:
Dekuji vsem???? ale klidne jeste piste.
Pardon..misto smajliku mi to dela otazniky ![]()
Ahoj, příspěvky nečtu, tak nevím co ti kdo už poradil. Za mě to určitě vhodné je. Dole je část výstavy o zvířatech Slezska. Je to moc hezké, hezky nasvětlené a my se synem tam chodíme už asi od 3 let. Vždycky projdeme i další patra, ale stále expozice mu moc neříkají. Vůbec bych se toho nebála.