Slezské zemské muzeum v Opavě - vhodné pro 5leté dítě?

3HE
22413
19.2.18 09:13

Slezské zemské muzeum v Opavě - vhodné pro 5leté dítě?

Otazka je jasna. Doufam, ze se najde nekdo, kdo to s 5letym absolvoval :lol:
Dekuji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32929
19.2.18 09:16

@3HE záleží jestli mají nějakou aktuální výstavu. Jinak co pamatuju tak klasická expozice nějak interaktivní není.
Kluci si užili třeba expozici v Muzeu generála Laudona v Novém Jičíně. A top samozřejmě Malý svět techniky v Ostravě.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22413
19.2.18 09:20

@andelka83 budeme v Opave cekat dve hodiny na babicku, ktera bude u lekare.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32929
19.2.18 09:23

@3HE Škoda že není teplo, to by stačilo hřiště ( ptacak a sady) a třeba čaj v kavárně.
Jako možnost být v teple to je, ale budeš muset hodně povídat, aby z expozice něco měl. Ale dá se.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22413
19.2.18 09:25

@andelka83 dekuji… No, nejak to dopadne… Pripadne Globus a centrum pro deti????

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1878
19.2.18 09:27
@3HE píše:
@andelka83 budeme v Opave cekat dve hodiny na babicku, ktera bude u lekare.

Proč ne, aspoň budete v teple a třeba tam něco zajímavého bude. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22413
19.2.18 09:29
@Jirka765 píše:
Proč ne, aspoň budete v teple a třeba tam něco zajímavého bude. :nevim:

Psali na netu, ze je tam replika slona :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
ZuzaMi
19.2.18 09:38

Je tam slon a slune z Ostravy a v suterenu velike mnozstvi zvirat. My byli nedavno s dvou a pul letou a byla nadsena! :)

  • Citovat
  • Upravit
32929
19.2.18 09:39

@3HE tak opavský Globus neznám, ale taky by to byla možnost. Ale muzeum je víc v centru, tak to je fajn..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32929
19.2.18 09:40

@ZuzaMi jo, vidíš na tu přírodní expozici jsem skoro zapomněla.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22413
19.2.18 09:46

Dekuji vsem???? ale klidne jeste piste.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22413
19.2.18 09:47
@3HE píše:
Dekuji vsem???? ale klidne jeste piste.

Pardon..misto smajliku mi to dela otazniky :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4986
19.2.18 09:52

Ahoj, příspěvky nečtu, tak nevím co ti kdo už poradil. Za mě to určitě vhodné je. Dole je část výstavy o zvířatech Slezska. Je to moc hezké, hezky nasvětlené a my se synem tam chodíme už asi od 3 let. Vždycky projdeme i další patra, ale stále expozice mu moc neříkají. Vůbec bych se toho nebála.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22413
19.2.18 09:55

@hartiepa diky????

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

CabrioFix

  • (4.8) + 31 recenzí

Tario

  • (4.1) + 16 recenzí

Juno Fix

  • (4.6) + 14 recenzí

King plus

  • (4.4) + 14 recenzí

Aton

  • (4.4) + 13 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin