Levná dovolená u moře 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BáraBo
Nováček 8 příspěvků 26.02.18 12:09
Levná dovolená u moře 2018

Dobrý den, :)
chystáme se tento rok poprvé k moři. Chci se zeptat na nějaké doporučení kde je to lepší a nejlevnějším. Pojede nás 5 včetně holčičky 13 let. Preferujeme cestovat busem, protože v zahraničí nemáme moc zkušenosti. Děkuji za jakékoliv a preji krásný den! :srdce: :)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Premek_Orac
Závislačka 4068 příspěvků 26.02.18 12:14

@BáraBo Vlakem do Splitu, odtamtud místní dopravou do nějaké jižněji položené vesnice a tam si pronajmout apartmán u moře. To mi přijde jako nejsmysluplnější a za nejméně peněz. Alternativou je vyčíhat nějaké levné letenky, třeba do Bari, tam si rezervovat nějaký hotel či apartmán a strávit to tam.
Kdykoliv to koupíš jako komplet zájezd (cesta + ubytování), tak prostě kromě hodnoty těch věcí platíš i té cestovce či agentuře za jejich službu.

cecetka
Kelišová 7114 příspěvků 26.02.18 12:16

@BáraBo Jako k mori dojet busem? To tak akorat Chorvatsko, Italie nebo Balt. Vsechno ostatni uz je busem daleko.
Chcete hotel nebo apartman? Se stravou nebo bez?

Chirvatsko i Italie je v pohode. I kdyz jako prvni dovcu u more, abyste si to opravdu uzili, bych volika letecky Bulharsko. Cenove jako u nas a dobre se domluvite. V Chorvatsku se taky domluvite, jen je tam draho, a more je takovy velky rybnik. Ja miluji Chorvatsko i Bulharsko.

kontramatka
Závislačka 3688 příspěvků 26.02.18 12:16

Tak asi kempovat v Itálii? :nevim:

BáraBo
Nováček 8 příspěvků 26.02.18 12:32
@cecetka píše:
@BáraBo Jako k mori dojet busem? To tak akorat Chorvatsko, Italie nebo Balt. Vsechno ostatni uz je busem daleko.
Chcete hotel nebo apartman? Se stravou nebo bez?Chirvatsko i Italie je v pohode. I kdyz jako prvni dovcu u more, abyste si to opravdu uzili, bych volika letecky Bulharsko. Cenove jako u nas a dobre se domluvite. V Chorvatsku se taky domluvite, jen je tam draho, a more je takovy velky rybnik. Ja miluji Chorvatsko i Bulharsko.

Je jedno jestli hotel nebo apartmá. A strava klidně může být. Přemýšlíme právě nad itálií tak proto jsem napsala busem :D chteli bysme něco hezkého ale ne moc drahého :?

terinka4444
Hvězda diskuse 65089 příspěvků 26.02.18 12:35

Já vám tedy lidi nevím, ale autobusem do Itálie nebo Chorvatska, do nějakého apartmánu na nacpanou pláž lidmi, někde tam vařit a kuchtit, když ceny potravin jsou vyšponované na maximum :nevim: když to člověk spočítá, tak zjistí, že letecký zájezd včas ( nebo výhodný last) s dítětem zdarma nebo za letenku, vyjde prostě stejně ne-li levněji :nevim:

vverru
Ukecaná baba ;) 1238 příspěvků 26.02.18 12:35

Takže pro pět lidí máš jakou představu o částce a jaký měsíc chcete jet?

kontramatka
Závislačka 3688 příspěvků 26.02.18 12:42
@terinka4444 píše:
Já vám tedy lidi nevím, ale autobusem do Itálie nebo Chorvatska, do nějakého apartmánu na nacpanou pláž lidmi, někde tam vařit a kuchtit, když ceny potravin jsou vyšponované na maximum :nevim: když to člověk spočítá, tak zjistí, že letecký zájezd včas ( nebo výhodný last) s dítětem zdarma nebo za letenku, vyjde prostě stejně ne-li levněji :nevim:

Tak my třeba jezdím autem do Chorvatska(dva dospělí, dvě velké děti), tam jsme tak tři týdny a vezeme jídlo tak na týden(zmrazené maso). Domácí nám dávají zeleninu, ovoce, vejce, ryby, mušle, víno…párkrát napečou dětem…a jsme tam sami, dům přímo na pláži a široko daleko ani živáčka. Vejdeme se do 60 tis sakum pikum. To prostě cestovka nikdy nenabídne. Ale hledali jsme asi měsíc na internetu, než jsme objevili. A bylo obrovské štěstí, že měli volný termín. Od té doby jinam nejezdíme. Nikdo nás nemůže okrást, máme absolutní klid a moře hned přede dveřma.

Petullka82
Ukecaná baba ;) 1947 příspěvků 26.02.18 12:46

V 5 lidech vyjde cesta busem dráž než autem, počítala bych tak min. 12tis. Autem jsme jeli na jih Chorvatska za 7tis. včetně ježdění tam. Podle mě je nejlevnější pronajmout apartmán, jet autem a pokud v červnu nebo září, ceny jsou o hodně nižší.

Premek_Orac
Závislačka 4068 příspěvků 26.02.18 12:57

@Petullka82 Také myslím. Já třeba kam mohu, jezdím autem, protože mi vyhovuje ta svoboda. Ale stejně tak chápu, že pro někoho může být ta cesta nepříjemnou zátěží a stresem, který by to celé zkazil.

drewlet
Závislačka 3021 příspěvků 26.02.18 12:58

Jela bych do některých maďarských lázní. A musíte mít moře?

cecetka
Kelišová 7114 příspěvků 26.02.18 13:01
@drewlet píše:
Jela bych do některých maďarských lázní. A musíte mít moře?

Treba chteji diteti doprat more. Dotaz znel na more, ne koupaliste :nevim:

S.Berankinová
Kecalka 249 příspěvků 26.02.18 13:10

My jedem do Chorvatska. V sezóně. Dvě rodiny, tedy 4 dospělí a 2 menší děti. Apartmán pro nás všechny máme za 17 tis. na týden. Půjčíme si větší auto, abychom se pohodlně vešli všichni (VW transporter). Za pronájem auta, pohonné hmoty a poplatky po cestě počítáme 20 tis. Většinu jídla vozíme z domova. Rozhodně nestojím celý den u plotny. Obědy mám naplánované na cca 30 minut přípravy nejdéle. Pečivo, ovoce, zeleninu budeme samozřejmě kupovat na místě čerstvé. Takže ubytko + cesta vyjde na 37 tis. Tím že to rozdělíme na dvě rodiny, tak mou rodinu to bude stát cca 19 tis. + jídlo z domova + peníze na útratu na místě. Myslím, že do 30 tisíc za všechno se v pohodě vejdem. Pro tříčlennou rodinu krásná cena za super dovolenou. Letecký zájezd pro nás tři by nás určitě vyšel dráž.

terinka4444
Hvězda diskuse 65089 příspěvků 26.02.18 13:17
@kontramatka píše:
Tak my třeba jezdím autem do Chorvatska(dva dospělí, dvě velké děti), tam jsme tak tři týdny a vezeme jídlo tak na týden(zmrazené maso). Domácí nám dávají zeleninu, ovoce, vejce, ryby, mušle, víno…párkrát napečou dětem…a jsme tam sami, dům přímo na pláži a široko daleko ani živáčka. Vejdeme se do 60 tis sakum pikum. To prostě cestovka nikdy nenabídne. Ale hledali jsme asi měsíc na internetu, než jsme objevili. A bylo obrovské štěstí, že měli volný termín. Od té doby jinam nejezdíme. Nikdo nás nemůže okrást, máme absolutní klid a moře hned přede dveřma.

no my máme dvě menší děti, ale za tyhle peníze já právě lítám na tři týdny s AI. Ale nám tedy nevadí velké resorty, máme je raději než samotný apartmán. Prostě mám ráda kompletní služby se vším všudy. Mně právě 60litrů za Chorvatsko, kam se táhnu autem a sama si vařím a ještě tam táhnu potraviny přijde šílená pálka.

terinka4444
Hvězda diskuse 65089 příspěvků 26.02.18 13:18
@S.Berankinová píše:
My jedem do Chorvatska. V sezóně. Dvě rodiny, tedy 4 dospělí a 2 menší děti. Apartmán pro nás všechny máme za 17 tis. na týden. Půjčíme si větší auto, abychom se pohodlně vešli všichni (VW transporter). Za pronájem auta, pohonné hmoty a poplatky po cestě počítáme 20 tis. Většinu jídla vozíme z domova. Rozhodně nestojím celý den u plotny. Obědy mám naplánované na cca 30 minut přípravy nejdéle. Pečivo, ovoce, zeleninu budeme samozřejmě kupovat na místě čerstvé. Takže ubytko + cesta vyjde na 37 tis. Tím že to rozdělíme na dvě rodiny, tak mou rodinu to bude stát cca 19 tis. + jídlo z domova + peníze na útratu na místě. Myslím, že do 30 tisíc za všechno se v pohodě vejdem. Pro tříčlennou rodinu krásná cena za super dovolenou. Letecký zájezd pro nás tři by nás určitě vyšel dráž.

za týden určitě nevyšel, koukni na bluestyle, pokud musíte z Čech, momentálně platí ještě dva dny dítě zadarmo a za 15000 na dospělou osobu týden si můžeš vybírat.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší řežba v historii? Takhle chorvatský fotbal rozpoutal válku v Jugoslávii!

Fotbalisté Chorvatska na světovém šampionátu drtí jednoho soupeře za druhým a... číst dále >

Lucie, postrach ulice a originality: Vondráčková opisuje od kolegyně?

Má to zapotřebí? Jako by nestačilo, že Lucie Vondráčková (38) má repertoár... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Reklama