Jak se dostanu do Gennetu Praha?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Markéta N.V.
Kecalka 323 příspěvků 27.11.18 16:14
Cesta do Gennet Praha

Ahoj všem.. Mám jet do Gennetu na screening a nevím cestu.. Nikdy jsem tam nebyla. Mohla by jste mi některá prosím pomoci? Pojedu autem na Černý Most a pak bych jela metrem, ale nevím na kterou zastavku apod. :nevim:

Přečtěte si článek: Jak probíhá screening v prvním trimestru?

Reakce:
Maci1987
Ukecaná baba ;) 1322 příspěvků 27.11.18 16:20

Ahoj, záleží kam jedeš? Na netu jsem našla dvě adresy (jedna na Praze 7 a druhá na Praze 1)

Micaella22
Zasloužilá kecalka 731 příspěvků 27.11.18 16:20

Do jakyho? Jsou 2. Pokud myslis holesovickej, tak metrem na Florenc, tam prestoupit na C. Po Cecku na Vltavskou a tram 1, 25, 12 Letenske namesti. Pak peso 3min. To uz si najdi na mapce doma nebo pak na miste v mobilu

M_Vladim
Echt Kelišová 7963 příspěvků 27.11.18 17:00

Alternativní cesty na Letnou: 17 na Strossmayerovo náměstí a pak čímkoliv ( 1, 8, 12, 25, 26 ) nahoru na Letenké náměstí, pak kousek k Letenské pláni na velkou křižovatku a okolo Letenskému tunelu k Národnímu Zemědělskému Muzeu (NZM má velký zelený nápis). Vpravo podle jeho plotu je cesta. Gennet je moderní budova s „poházenými“ kulatými okénky a je schovaná za Gymnasiem Nad Štolou.
Anebo: Něčím na stanici Hradčanská - tedy metrem, 18. a 20 a pak jmenovanámi tramvajemi ( 1, 8, 12, 25, 26 ) na stanici Korunní. Odtud za roh v křižovatce doprava podél budovy MV k NZM a za něj…

Příspěvek upraven 27.11.18 v 19:28

Micaella22
Zasloužilá kecalka 731 příspěvků 27.11.18 17:35

Jinak DPP.Cz
Zadas odkud kam…

Breuse
Kecalka 130 příspěvků 28.11.18 08:49

Doporučuju následující: stáhni si do telefonu aplikaci IDOS, je to na celou ČR, zjisti si nejbližší zastávku u Gennetu. A pak si jenom naťukáš, že jedeš z Čerňáku tam a tam a ono ti to vyjede nejrychleší spoje, zastávky, jejich směry, v kolik to jede, v kolik tam budeš.. Všechny detaily. :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >