Těhotenství a marodění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
TrissR
Nováček 2 příspěvky 26.11.18 21:50
Tehotenství a marodení

Ahoj, som v 4tt a je mi hrozne zle. Na prvú kontrolu som objednaná až 7.12. Pracujem 12 hodín( denné, nočné), mám fizycky náročnú prácu, v hluku, prachu a výparov z oleja. Myslíte že by ma obvodná lekárka vypísala na marodku ešte skôr ako pojdem ku gynekologičke? Ďakujem za odpoveď :nevim:

Reakce:
Qadra
Stálice 94 příspěvků 26.11.18 21:57

Asi napsala,ale pak by ti asi neschopenku musela vést ona…Buďto se obrať na gynekologa ať neschopenku vypíše a nebo si zkus vzít do té doby dovolenou…

MelissaMuray
Povídálka 33 příspěvků 26.11.18 22:12

Já být tebou tak jdu rovnou na gyndu. Já byla na gyndě v 5tt poprvé, prostě jsem tam zavolala, že musim nutně na kontrolu, tak mě objednali hned na druhý den. Až tam jsem jim řekla, že mám pozitivní těhotenský test. Doktorka mě prohlídla, potvrdila těhotenství a okamžitě mi dala bez ptaní neschopenku. Ví, že mám práci, kde zvedáme těžké věci apod. Takže být tebou si dojdu na gyndu co nejdříve ;)

Keshi
Závislačka 2729 příspěvků 26.11.18 22:15

@TrissR Napíše ti to i praktická. Já začala těhotenství ošklivým infektem horních cest dýchacích a anibiotiky, pak si mě přebrala gynekoložka vzhledem k iminitnímu defektu a dalším komplikacím hned na rizikové. V papírech ti pak napíšou změnu diagnózy a lékaře. ;)

TrissR
Nováček 2 příspěvky 26.11.18 22:22

Ďakujem dievčatá. Zajtra idem za obvodnou a tak jej to poviem. A ak nepochodim tak zájdem na gynekológiu. :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 22:23

Ja zacala u praktika a po prvnim trimestru si me prevedl k sobe gynekolog

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 12283 příspěvků 26.11.18 22:38
@TrissR píše: Ďakujem dievčatá. Zajtra idem za obvodnou a tak jej to poviem. A ak nepochodim tak zájdem na gynekológiu. :palec:

Tak já ve 4 tt vůbec netušila, že jsem těhotná a vesele dělala noční. Na gyndu jsem šla až na 5+5 :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžkej Pokondr zuří kvůli údajné cenzuře. Ředitelka Supraphonu: Ondráček je uražený lhář!

Miloš Pokorný (54) a Roman Ondráček (52) z hudebního dua Těžkej Pokondr... číst dále >

Tereza se učí urdštinu, potvrdil nám zdroj. Připravuje se na tvrdý trest?

V Pákistánu je téměř rok a hrozí, že zde ještě mnohem delší dobu zůstane.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >