Hpv v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 13:12
hpv v tehotenstvi

Dobry den, chtela bych se zeptat na nazor, pripadne podobnou zkusenost maminek. Manzel ma genitalni bradavice, tedy je pravdepodobne pozitivni na hpv (ja o tom nevedela, bohuzel ho neprohlizim pred kazdym stykem). Problem je, ze jsme spolu cele tehotenstvi spali bez ochrany. Myslite, ze to mohlo nejak ublizit miminku? Chystam se k dr, ale do te doby se asi zblaznim, tak zadam o nazor i vas. Dekuju a omlouvam se za anonym.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 13:28

Ne, miminku by manželovi genitální bradavice ublížit nemohly. Jen v případě, že bys je chytla ty a měla je v porodních cestách, mohla by se při porodu přenést infekce na dítě. Já je v těhotenství měla v obrovském množství a rodila kvůli tomu sekcí. Zároveň mi bradavice odstranili.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 13:30

A jinak, ten virus v sobě může člověk nosit dlouho a projeví se teprve se sníženou imunitou. Má ho i poměrně vysoké procento populace a bohužel se dá přenést i sexem s kondomem, pokud je má muž u kořene penisu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 13:33
@Anonymní píše:
Dobry den, chtela bych se zeptat na nazor, pripadne podobnou zkusenost maminek. Manzel ma genitalni bradavice, tedy je pravdepodobne pozitivni na hpv (ja o tom nevedela, bohuzel ho neprohlizim pred kazdym stykem). Problem je, ze jsme spolu cele tehotenstvi spali bez ochrany. Myslite, ze to mohlo nejak ublizit miminku? Chystam se k dr, ale do te doby se asi zblaznim, tak zadam o nazor i vas. Dekuju a omlouvam se za anonym.

Mám s nimi zkušenosti. Co vím, tak my ženský jsme většinou přenášečky. Poraď se se svým gynekologem. Možná ti navrhne císařský řez. Jak vůbec přítel k hpv přišel?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 13:33
@Anonymní píše:
A jinak, ten virus v sobě může člověk nosit dlouho a projeví se teprve se sníženou imunitou. Má ho i poměrně vysoké procento populace a bohužel se dá přenést i sexem s kondomem, pokud je má muž u kořene penisu.

Ano, přenáší se i přes genitálie.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 13:55

@Barry1997 meli jsme je zhruba pred osmi lety oba dva. Ja je vylecila,jemu se vratily. Jen se mi o tom zapomnel zminit :,( kdo koho tehdy nakazil uz se nedozvime.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 13:57

nasla jsem clanek,kde je hpv virus spojovan s moznym vznikem epilepsie u ditete,tak mam strach.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 01:43
@Anonymní píše:
@Barry1997 meli jsme je zhruba pred osmi lety oba dva. Ja je vylecila,jemu se vratily. Jen se mi o tom zapomnel zminit :,( kdo koho tehdy nakazil uz se nedozvime.

Mě tehdy doktoři řekli, že se to kdykoliv může vrátit a ani nemůžu darovat krev kvůli tomu.. V dnešní medicíně je možné všechno.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >