Průjem a křeče v 10 tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
makina89
Stálice 67 příspěvků 26.11.18 07:45
Prujem a krece v 10 tt

Ahoj.. mam velkou prosbu. Jsem nyni 10 tt tehotenstvi. Mam za sebou jeden porod syna a dalsi tehotenstvi zamlkle v 7 tt. Nyni jsem znova tehotna ale mam neustale nocni a ranni krece bricha a prujem. Silene se bojim o miminko.:-( Mel to take nekdo z Vas? Hlavne ty krece?

Přečtěte si článek: Jak probíhá 10. týden těhotenství?

Reakce:
stinga
Závislačka 4851 příspěvků 3 inzeráty 26.11.18 07:51

@makina89 řeš to s lékařem, kecy na emiminu tě nevyléčí

blumen
Hvězda diskuse 44223 příspěvků 26.11.18 07:53

@makina89 res to s Dr. A jinak ja mela krece a prujem hned od prvni vynechane MS, trpim na to. Vse v poradku. Ale prujmy pry muzou pozdeji vyvolavat predcasny porod. To me porad strasila moje Dr

makina89
Stálice 67 příspěvků 26.11.18 07:56

S Dr. Jsem to resila a rekl mi ze to je jen muj strach aby se to neopakovala … a ze mam delohu vzadu ale to bricho me opravdu boli :-( proto se ptam

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9223 příspěvků 26.11.18 07:57

Samozřejmě řešit s Dr, já teda pár dní po vynechání MS měla taky průjem, taky jsem byla po ZT, ale hodně rychle jsem se zklidnila a bylo po. Takže za mě už spíš dost nervy. Hele stejně to neovlivníš, případně hold sněs banán, horkou čokoládu apod prostě věci co staví ;)

Kukacka123
Závislačka 2830 příspěvků 26.11.18 08:32

@makina89 dr ma mozna pravdu, ale pokud se ti to nezda, zajed si do nemocnice, at te poradne zkouknou a mas jistotu ;) nikdo ti nadavat nebude. Tady te muzeme uklidnovat i strasit jak chceme, ale tezko posoudime realitu a rozhodne ne jako dr ;) at je vse v poradku :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Z horníka vohráblem: Po Dukle 61 Mikluš boduje jako strážmistr Topinka

Ostravský rodák Robert Mikluš (36) se sice z regionu příliš nevzdaloval, jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >