Vyrůstky v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veronika16072000
Kecalka 109 příspěvků 25.11.18 09:12
Vyrustky v těhotenství

Ahojte maminky :hug:
Chci se zeptat…nikdy jsem neměla bradavice ale od té doby co jsem těhu se mi dělají snad každý měsíc je to hrozne
Nevíte cim by to mohlo být? Děkuji..

Příspěvek upraven 25.11.18 v 09:24

Reakce:
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1331 příspěvků 25.11.18 09:21

@Veronika16072000 co jsou to bradice?

Veronika16072000
Kecalka 109 příspěvků 25.11.18 09:23

@Čičorečka
Omlouvám se bradavice :lol:

Petrusska007
Ukecaná baba ;) 1233 příspěvků 25.11.18 09:41

@Veronika16072000 snížená imunita, v těhotenství obvyklá. Dělají se ti standardní bradavice nebo takové malé vyrustky? Pokud jen malé vyrustky - daji se ustrihnout nebo zaskrtit nití - nebolí to (jen lehce štípne). V těhotenství se mi jich udělalo několik desítek.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1331 příspěvků 25.11.18 09:56
@Veronika16072000 píše:
@Čičorečka
Omlouvám se bradavice :lol:
:lol: už jsem se lekla, že mi hrozí nějaká zákeřná kožní nemoc, kterou neznám. Nahlásila bych to na kontrole, ať se na to podívají, ale nijak zvlášť bych to asi neřešila. Ty menší bych ustřihla :andel:
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >