Zarudlá kůže, hnis z dírky od piercingu v pupíku

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 18:18
Zarudla kůže, hnis z dírky od piercingu v pupíku

Ahoj holky chtěla bych se zeptat zda jste měli ten samý problém z dírkou po pirsingu v pupíku. Dneska jsem ve 29tt a piercing mám sundanej tak 2 roky ale jizva tam furt je a teď jsem si všimla že mi z té dírky vytekl vodovéj hnis a celá dirka i okolo je zarudla a svědí to je možné že jak se mi břicho napina že to to mohlo způsobit?? :)

Přečtěte si článek: Jak probíhá 29. týden těhotenství?

Reakce:

HaničkaJ
Povídálka 27 příspěvků 24.11.18 18:44

No, buď jak píšeš a nebo se ti tam udělalo normálně akné nebo zarostlý chloupek… já jsem teda dírku po piercingu neměla, ale jak mi začaly růst ty chloupky na břiše, tak mi jeden zarostl a měla jsem z toho škaredý absces… hojilo se mi to asi 14 dní… byla jsem tak nějak kolem 28 tt, ale naštěstí na těhotenství žádný vliv… pomohlo to pravidelně desinfikovat a zalepovat prodyšnou náplastí, ať se tam nedostávají nečistoty… teď to vypadá jako jizvička po piercingu :mrgreen:

Deneriss
Zasloužilá kecalka 901 příspěvků 24.11.18 18:49

Zkus tee tree olej. Pomáhá.

Andys20
Povídálka 33 příspěvků 24.11.18 18:52

No to akné na břiše i chloupky mě Teda trápí to je pravda. A cim bych si to mohla dezinfikovat nevím co přesně by se mohlo v těhotenství užívat ???? Jinak děkuji za odpověď ???? teď to mám takovéhle po vyčištění vodou ty chloupky tam jsou nemá cenu ani holit protože tam jsou hned znova ale je to takové natekle doufám že tam nebude nějakéj zánět

Andys20
Povídálka 33 příspěvků 24.11.18 18:53

@Deneriss to slyším poprvé tak kouknu na to. ???? Děkuji

Deneriss
Zasloužilá kecalka 901 příspěvků 24.11.18 20:50

@Andys20 mě pomohl. Blbě se mi kdysi hojil piercing a pomohl jediné tee tree. Tak snad taky pomůže.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >