Mohu jíst vnitřnosti v těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Aja-KS
Povídálka 34 příspěvků 24.11.18 13:51
Vnitrnosti v tehotenstvi

Ahoj holky, myslite, ze nevadi, kdyz si na zacatku tehotenstvi dam obcas ledvinky nebo jatra?

Přečtěte si článek: Co jíst v prvním trimestru těhotenství?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Makito
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 24.11.18 13:59

Podle mě můžeš. Záleží na tom, jak často znamená občas. Jednou měsíčně snad ano.

karkarka
Závislačka 3074 příspěvků 24.11.18 14:08

@Aja-KS To vis že můžeš.

pedigka
Ukecaná baba ;) 1799 příspěvků 24.11.18 14:09

Játra a ledvinky mají hodně železa, což je dobre obzvlášť v těhotenství. Určitě to nejis každý den.

Aja-KS
Povídálka 34 příspěvků 24.11.18 14:13

Urcite ne vic nez jedenkrat v mesici. A je to normalni porce nic velkeho. Jsem 5+3 tak je pro me vsechno nove a zjistuju co a jak :D

Lenka_Hal
Kelišová 6331 příspěvků 24.11.18 14:21

Naopak, je to zdrave. :D

Jana206
Nadpozemská drbna 26780 příspěvků 24.11.18 14:41

Jedla jsem normálně,samozřejmě tepelně upravené. Někde jsem četla,že kdyby v dnešní době nebylo doporučení pro těhotné a malé děti jíst vnitřnosti jen vyjímečně,netrpělo by tolik lidí z těchto skupin nedostatkem železa a nebylo by potřeba doplňovat ho. Je to vhodné stejně tak jako třeba prejt nebo paštika.

skorotehotna
Kecalka 386 příspěvků 24.11.18 14:46

Ty kráso, kdyby se měl člověk řídit vším, co někdo na emimino považuje za špatné, tak by v těhotenství asi umřel hlady :D

Aja-KS
Povídálka 34 příspěvků 24.11.18 15:32

@skorotehotna taky se mi zda :D urcite bych si nedala tatarak ale jinak se snazim jist normalne a hodne zeleniny

Z.jev
Závislačka 3254 příspěvků 24.11.18 15:45

@Aja-KS můžeš, jenom játra bys na začátku neměla jíst ve velkém a ne moc často

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 08:16

Ja jsem o jatrech nevedela a pak jsem se zhrozila. Mela jsem asi 3× pastiku z pultu - tam vzhledem k ceně predpokladam nebyla skoro zadna jatra a pak 2× v restauraci pastiku z husich jater jako predkrm. Myslite, ze to mohlo uskodit? Vse bylo snezeno ruzne do 15tt.

Makito
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 25.11.18 10:20
@Anonymní píše:
Ja jsem o jatrech nevedela a pak jsem se zhrozila. Mela jsem asi 3× pastiku z pultu - tam vzhledem k ceně predpokladam nebyla skoro zadna jatra a pak 2× v restauraci pastiku z husich jater jako predkrm. Myslite, ze to mohlo uskodit? Vse bylo snezeno ruzne do 15tt.

V kolikátém jsi teď týdnu? Myslím, že všechno bude v pořádku. Nic přece nebylo syrové a nejedla jsi to denně.

DOA
Nováček 3 příspěvky 25.11.18 11:19

Ted jsem v 17 tt. A syrove

Dita0001
Kecalka 114 příspěvků 8 inzerátů 25.11.18 11:25

Někde jsem četla, že by se neměli jíst tresčí játra, protože v nich je hodně jódu…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 17:53

Ja jsem taky cetla o trescich jatrech, tak jsem to neresila. Az ted ctu o vsech jatrech a mam strach :oops:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Tohle ze mě udělal rozvod! Houslista Svěcený o nemoci a drastickém zhubnutí

Drasticky zhubl, poslední dobou tráví většinu času na nemocničním lůžku, a... číst dále >

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >