Pohyby 33tt - jak silné?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.18 11:39
Pohyby 33tt jak silné ?

Zdravím těhulky i maminky :kytka: můj dotaz je jak mate silné pohyby miminka v tomto týdnu já cítím občas “ kopance” ale jinak prevalovni nebo spíše už jen vlnení bříška. Jak to cítíte vy? :kytka:

Přečtěte si článek: Jak probíhá 33. týden těhotenství?

Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 6062 příspěvků 23.11.18 11:43

To je normlani, už nemá tolik místa, aby tam lítalo :mrgreen:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8806 příspěvků 23.11.18 11:44

Já tedy dnes končím 32tt, ale pohyby cítím tak nějak normální, občas pořádný boule, občas jen „obrácení“ v břiše. Je to normální miminko už tam má míň místa okolo 34tt mívají už okolo 2 kil +/- takže se není co divit :)

Popokatepetla
Závislačka 3189 příspěvků 23.11.18 11:54

Já kopance necítila nikdy, vždycky jen takový tlaky nebo boulení :mrgreen: Když někdo vypráví třeba o kopnutí do močáku - to já vůbec neznám. Ale děti v břiše byly dvě, takže tam neměly moc místa.

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 244 příspěvků 1 inzerát 23.11.18 12:34

Jsem ve 32.tt a jak kdy, ale řekla bych, že začínám cítit více toho převalování a pak výživné kopance do močáku nebo čehosi. Ale to převalování je někdy až nepříjemné a trochu mi to navaluje na zvracení :oops: jestli je možné, že tlačí na žaludek. Nevím.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >