4-5tt nebo 6-7tt?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 10:18
4-5tt nebo 6-7tt?

Zdravím :mavam:

měla bych dotaz ohledně mého prvního snímku z ultrazvuku. Dle mých počtů bych teď měla byt na začátku 7 týdne popřipě konec 6 týdne. Na ultrazvuku byly pěkně videť srdeční ozvy, ale dle doktora jsem spíše 4-5 tt. Mamča je bývalá gynekoložka a říkala, že srdeční ozvy jsou vidět nejdříve v 6 tt a podle různých odborných článků souhlasí spíše informace od mamči, že v 6 tt jsou znatelné první srdeční ozvy :think: není to sice nic důležitého, hlavní je ze srdíčko bije..ale přece jen mi vrtá hlavou v jakém to teda jsem týdnu :nevim: nemáte nějaká zkušenost? Děkuji :palec:

Přečtěte si článek: Průběh těhotenství - jak probíhají trimestry?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Makito
Zasloužilá kecalka 748 příspěvků 26.11.18 10:23

Tak já myslím, že odborníka máš doma, že není třeba se ptát tady. Doktoři většinou mluví o ukončených týdnech těhotenství, takže podle něj bys měla být ukončený 5 tt a jsi tedy v 6 tt, tedy 5 + něco. :* Hlavně přeji šťastný průběh těhotenství :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 10:28

@Makito

Pana doktora také považuji za odborníka :mrgreen: ale když 2 odborníci mají na jednu fotografii jinej názor tak člověk pak neví jak to vlastně je :D nerada bych jednomu z nich křivdila a zároveň bych chtěla vědět v jakém to vlastne jsem týdnu :) děkuji :* věřím, že vše dobře dopadne :mavam:

karkarka
Závislačka 2877 příspěvků 26.11.18 10:28

Vzdyt tam mas na fotce 6+3 takze 7tt.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 10:35

@karkarka

Ano dle poslední menstruace bych měla byt nyní 6+3, ale podle doktora a toho co videl na ultr. to vypadá na 4-5 tt, takže proto jsem takto zmatená :think:

histep
Závislačka 3707 příspěvků 26.11.18 10:35

Na fotce je velikost GA 6+3, tak co víc k tomu psát.
Snad jen, aby sis z té fotky odstranila své rodné číslo.

ugluk
Hvězda diskuse 43608 příspěvků 26.11.18 10:36

Tak nejspíš doktorka uvádí dobu od oplodnění, neb v tom má spousta těhotných trochu bordel (a evidentně ty, co nemají, tak jim v tom bordel dělá ona). Na fotce máš CRL cca 5 mm, GA 6+3, takže 7.tt. Já měla tohle CRL v 6+0 dle MS, takže všecko sedí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 12:18
@Anonymní píše:
@karkarkaAno dle poslední menstruace bych měla byt nyní 6+3, ale podle doktora a toho co videl na ultr. to vypadá na 4-5 tt, takže proto jsem takto zmatená :think:

Ja mam ted stejnou fotku a jsem 6+2.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 12:36
@Anonymní píše:
Ja mam ted stejnou fotku a jsem 6+2.

Tak super, tím pádem by mělo všechno sedět a jsem 6+3 :) uvidime co ukáže ultrazvuk příští týden :kytka:

Kajkala
Povídálka 47 příspěvků 26.11.18 13:29

Myslím, že tohle by na utz ve 4-5 tt vidět ještě nešlo, to bude opravdu ten 7tt.

Sofanna
Nováček 8 příspěvků 03.12.18 13:43
Prosím o radu :(

Dneska jsem byla u gynekologa, který mi potvrdil těhotenství, prý jsem 4-5tt a dal mi snímek ultrazvuku, kde jsou 3 fazolky, nic moc mi neřekl je tady nejaka maminka která měla něco podobného a narodilo se ji opravdu 1 miminko a ne 3 : :D

Kajkala
Povídálka 47 příspěvků 03.12.18 20:22

@Sofanna no ja vidim tri gest. vacky, ale nejsem lekar :D ale vypada to tak. Divim se, ze vam k tomu nic nerekl :)

Sofanna
Nováček 8 příspěvků 03.12.18 23:05

@Kajkala no on se právě nejdříve smál pak mi řekl ze to dlouho neviděl a ze budeme doufat ze za 4 týdny tam bude jen jedno :D malém to se mnou kleplo :D

Kajkala
Povídálka 47 příspěvků 04.12.18 15:48

@Sofanna až za 4 týdny ? To bude dlouhé :D kdyztak potom napis, to by mne dost zajimalo :D

Sofanna
Nováček 8 příspěvků 04.12.18 17:41

@Kajkala ani mi nemluv, nejraději bych šla už zítra :D určitě dam vědět :D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tereza se učí urdštinu, potvrdil nám zdroj. Připravuje se na tvrdý trest?

V Pákistánu je téměř rok a hrozí, že zde ještě mnohem delší dobu zůstane.... číst dále >

Tanečnice Lálová o Svobodovi: Několikrát jsem ho švihla kordem přes nohy!

Nikdy neměli ambice dostat se tak daleko, ale stalo se. V samotném finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >