Čestné prohlášení o praxi

1226
11.6.15 08:11

Čestné prohlášení o praxi

Přeji hezké ráno a zároveň moc prosím o radu. Od září nastupuji do školky jako učitelka a dostala jsem na vyplnění osobní dotazník a prohlášení o praxi. Během tohoto školního roku jsem byla ve dvou školkách, v obou měsíc. O té druhé nový zaměstnavatel ví, propustili mě ve zkušební době, protože jsem nastoupila na neschopenku, říkala jsem jim o tom už během pohovoru, o té první jsem se nezmiňovala, protože jsem v ní byla jen na prázdninový provoz a potom jsem skončila, z osobních důvodů. Paní ředitelka byla tehdy naštvaná, že končím a popravdě řečeno bych tento měsíc praxe celkem ráda zazdila. Je to jen měsíc, který to nijak nevytrhne, plat mi nijak neovlivní.
Nevíte někdo, jestli u té praxe jde i o něco jiného než o určení platu? Mám opravdu povinnost informovat zaměstnavatele o všech předchozích zaměstnáních?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

740
11.6.15 08:23

No jelikož je to čestné prohlášení, uvedla bych to po pravdě, i kvůli svému pocitu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.6.15 08:53

No nevím, jde o čestné prohlášení, takže asi bych tam napsala vše po pravdě. Máš pravdu že to vypadá blbě skončit na dvou místech po měsíci, to asi není nejlepší reputace, ale tím že to zazdíš a pak se to ředitelka nějak dozví, tím si moc nepomůžeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3910
11.6.15 09:10

Myslím, že v čestném prohlášení jde o to, že údaje v něm uvedené pravdivé..V tom případ tam uveď i veškerého brigády. Za mě bych to tam neuváděla, pokud nechceš. Jde tím hl. o zápočet praxe a výše platu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
740
11.6.15 17:29

@Anik6 v jedné větě radíte uvést vše, ve druhé opak, tak nevím, co bych si z toho vybrala… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3910
12.6.15 21:13

@leryl pravdivé v tom smyslu rozhodného pro výši platu, tzn. že nenapíšu, že jsem pracovala u pana Nováka 4 roky, místo 2 roky, proto abych díky tomu postoupila do vyššího stupně, ale to, že něco vynechám z jakéhokoliv důvodu je jen na mě…nikdo to kontrolovat, resp. ověřovat nebude. proto je to čestné prohlášení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama