Cestování po potratu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.19 12:21
Cestování po potratu

Ahoj holky,
zítra jdu na potrat v celkové narkoze. Bohužel se jedná o mé druhé zamlklé těhotenství za sebou. Jsem z toho dost špatná a chtěla bych po zákroku na chvíli někam odletět a vyčistit si hlavu. Vím, že po 14ti dnech musím na kontrolu ke svému Dr, to bych ještě šla. Jen se chci zeptat zda některá nevíte nebo nemáte tušení, zda bude nějaký problém po těch 14dnech doma hned odletět třeba na 10-14dni mimo ČR, někam k moři.
Vím, že se to dozvím nejspíš až za 14dni u doktora ale chtěla bych mít třeba nějakou naději, že to půjde. Po prvním ZT jsem hned druhý den byla v pořádku.
Vkládám anonymně, je to velmi citlivé.

Reakce:
7.straka
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 11.07.19 12:23

Já bych s koupáním počkala po šestinedělí. Fakt by se mi nechtělo riskovat nějakou infekci. Ale poraď se s doktorem.

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 11004 příspěvků 11.07.19 12:29

Já po druhém potratu odjížděla hned po kontrole, ale měla sem samovolný, hned jak sem dokrvacela sem šla na kontrolu a ještě ten den sem odjížděla pryč. Ale nejela sem nikam k moři, koupat sem se nikde nebyla.

berry4
Nadpozemská drbna 28632 příspěvků 11.07.19 12:36

Budeš v šestinedělí. Tak se zeptej lékaře, co můžeš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.19 12:46
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
zítra jdu na potrat v celkové narkoze. Bohužel se jedná o mé druhé zamlklé těhotenství za sebou. Jsem z toho dost špatná a chtěla bych po zákroku na chvíli někam odletět a vyčistit si hlavu. Vím, že po 14ti dnech musím na kontrolu ke svému Dr, to bych ještě šla. Jen se chci zeptat zda některá nevíte nebo nemáte tušení, zda bude nějaký problém po těch 14dnech doma hned odletět třeba na 10-14dni mimo ČR, někam k moři.
Vím, že se to dozvím nejspíš až za 14dni u doktora ale chtěla bych mít třeba nějakou naději, že to půjde. Po prvním ZT jsem hned druhý den byla v pořádku.
Vkládám anonymně, je to velmi citlivé.

To me mrzi.
Ja jela 4dny po kyretazi.
Dovolenou jsme meli zaplacenou davno a otehotnela jsem neplanovane, takze jsme pocitali s tim, ze pojedu v 11.tydnu a tyden pred dovolenou jsem zjistila, ze je to bohuzel ZP.
Dcerka se k mori tesila, ja taky a rikala jsem si, ze aspon prijdu na jine myslenky.
A pomohlo to.
Dokonce jsem se i koupala. Koupila jsem si tampony, co nepusti vodu a mela od gynekologa pripadne s sebou atb, kdyby neco.Ale koupala jsem se tim stylem, ze jsem vlezla do vody, zaplavala si a hned běžela vyndat tampon, vzit vlozku a vymenit plavky za suche..
Muj doktor rikal, ze v mori je to v pohode.Do bazenu jsem nelezla.
Ale.taky jsem skoro nespinila.
Porad se s doktorem nejlepe.

mau-mau
Závislačka 4081 příspěvků 11.07.19 12:51

Já jsem taky jela k moři, cca 4 týdny po revizi. Taky dlouho zaplacená dovolená a dvě děti k tomu. Říkala jsem si, že to s tím 6nedělím nebude tak horký, když je to roztažené na cca 8mm a ne 10cm, jako když tam proleze dítě. Koupala jsem se v moři, v bazénu ne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.19 12:55
@Anonymní píše:
To me mrzi.
Ja jela 4dny po kyretazi.
Dovolenou jsme meli zaplacenou davno a otehotnela jsem neplanovane, takze jsme pocitali s tim, ze pojedu v 11.tydnu a tyden pred dovolenou jsem zjistila, ze je to bohuzel ZP.
Dcerka se k mori tesila, ja taky a rikala jsem si, ze aspon prijdu na jine myslenky.
A pomohlo to.
Dokonce jsem se i koupala. Koupila jsem si tampony, co nepusti vodu a mela od gynekologa pripadne s sebou atb, kdyby neco.Ale koupala jsem se tim stylem, ze jsem vlezla do vody, zaplavala si a hned běžela vyndat tampon, vzit vlozku a vymenit plavky za suche..
Muj doktor rikal, ze v mori je to v pohode.Do bazenu jsem nelezla.
Ale.taky jsem skoro nespinila.
Porad se s doktorem nejlepe.

Moc děkuji, takovou naději jsem potřebovala. Zkusím se domluvit s Dr na těch atb a tak. Bazenovy typ moc nejsem, spíš to moře.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.19 12:56
@mau-mau píše:
Já jsem taky jela k moři, cca 4 týdny po revizi. Taky dlouho zaplacená dovolená a dvě děti k tomu. Říkala jsem si, že to s tím 6nedělím nebude tak horký, když je to roztažené na cca 8mm a ne 10cm, jako když tam proleze dítě. Koupala jsem se v moři, v bazénu ne.

Děkuji

ivašot.
Echt Kelišová 8304 příspěvků 11.07.19 13:26

Já jela k moři 4 týdny po revizi a doktor mi koupání v moři odsouhlasil.

Váš příspěvek
Reklama