Cestování s regiojet

Anonymní
6.12.19 08:07

Cestování s regiojet

Holky, asi to sem nepatří, ale potřebovala bych vědět, jestli máte některá zkušenosti se společností RegioJet. Jedu zítra směr Ostrava-Praha, kámoška koupila jízdenky online, ale zadala špatné příjmení. Bude to problém? Kontrolují jízdenky s občanským průkazem ve vlaku? Dá se to případně nějak změnit? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2908
6.12.19 08:28

Před rokem jsem s nimi jela a žádná kontrola s OP na trase tam i zpět nebyla :nevim:
Ve voze s non-stop servisem i bez…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Silvia.Minarik
6.12.19 08:34

Proc by meli? Vzdyt necestujes do jine zeme aby kontrolovali OP, co je to za blbost.

• Citovat
  • Nahlásit
3692
6.12.19 08:37

V Regiojetu po mně občanku nikdy nechtěli.
Jen u Českých drah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1966
6.12.19 08:40

Rj občanku nekontroluje.Naj napsána sice jména. ale každý stevard ve vagoně si hlídá jen počet cestujících. Např ví že mu na další stanici na sedalko x a y sednou dva pasažéři. nukdy jsem ani lístek ukazoval nemusela a to z toho důvodu že to maj takto zařízené a kdyby chtěl někdo jet na černo okamžitě by se to poznalo :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3692
6.12.19 08:44
@Silvia.Minarik píše:
Proc by meli? Vzdyt necestujes do jine zeme aby kontrolovali OP, co je to za blbost.

Protože to je online zakoupený lístek na jméno?
Ve vlaku ČD to kontrolovali.
V RJ někdy jízdenku ani nepožadovali, protože to tam funguje, jak píše @Ufinka87 .

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2908
6.12.19 08:45

@Ufinka87 taky jsem to tak pochopila, že to mají na počty ve stanicích :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3954
6.12.19 08:45

V RJ jsem OP nikdy nepředkládala, klid :-) stačí, když si sedneš na opravdu správné místo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1435
6.12.19 08:48

Velmi intimni tema, jen co je pravda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.12.19 08:49

Holky já na online jízdence nemám ani jména, je tam jen 2× dospělí.

• Citovat
  • Nahlásit
657
6.12.19 08:49
@Anonymní píše:
Holky, asi to sem nepatří, ale potřebovala bych vědět, jestli máte některá zkušenosti se společností RegioJet. Jedu zítra směr Ostrava-Praha, kámoška koupila jízdenky online, ale zadala špatné příjmení. Bude to problém? Kontrolují jízdenky s občanským průkazem ve vlaku? Dá se to případně nějak změnit? Děkuji
Pokud se jedna o listek na dospeleho tak nekontroluji, ale pokud mas nejakou cenove vyhodnejsi ( student) tak doklad budou chtit videt…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Silvia.Minarik
6.12.19 08:50
@renduli píše:
Protože to je online zakoupený lístek na jméno?
Ve vlaku ČD to kontrolovali.
V RJ někdy jízdenku ani nepožadovali, protože to tam funguje, jak píše @Ufinka87 .

U ceskych drah kontroluji, to ano, ale u regiojet ne. Tam maji vse pod palcem.

• Citovat
  • Nahlásit
13224
6.12.19 09:02
@Florimo píše:
Pokud se jedna o listek na dospeleho tak nekontroluji, ale pokud mas nejakou cenove vyhodnejsi ( student) tak doklad budou chtit videt…

Ano, pokud uplatnujes studentskou slevu, pak budou chtit doklad, aby si overili, ze cerpas slevu opravnene.
Nejjednodussi reseni je jizdenku stornovat a koupit ji znovu na spravne jmeno. Je to otazka par minut. Penize prevedes na novou jizdenku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.12.19 09:06

@cecetka Tak já tam raději volala a prý žádné jména nejsou uvedena a OP nekontrolují při vnitrostátních jízdách.

• Citovat
  • Nahlásit
Silvia.Minarik
6.12.19 09:09
@Anonymní píše:
@cecetka Tak já tam raději volala a prý žádné jména nejsou uvedena a OP nekontrolují při vnitrostátních jízdách.

Tak vidis, tos mela udelat hned. Ale pri ceskych drahach bud opatrna, tam kontroluji. Stastnou cestu :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat